<<<1 - 11 з 3103>>>


23 Серпня 2019 08:22Вітання

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці проголошення незалежності нашої держави!

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожного повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку,

22 Серпня 2019 14:20Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

22 серпня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано IІ транш субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 506,5 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
22 Серпня 2019 12:11Подія

Розпочинати бізнес потрібно з улюбленої справи

Про це розказували безробітним на семінарі, що відбувся 22 серпня у відділі сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Захід пройшов у рамках проекту «Збережемо традиції предків» і був присвячений бджільництву.

На Бобровичині є умільці, які відроджують народні ремесла та промисли, тож фахівці служби зайнятості організували для шукачів роботи зустріч із підприємцями Артуром та Ларисою Нерсисян. Вони охоче поділилися своїм досвідом, розповіли, що бізнес розпочали із

21 Серпня 2019 11:37Подія

Проведено засідання штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, викликаних несприятливими погодними умовами у осінньо-зимовий період

21 серпня на виконання протокольних рішень Кабінету Міністрів України від 25 липня та 1 серпня 2019 року щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року та забезпечення його сталого проходження, протокольних рішень Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 08 серпня 2019 року та листа ДСНС України від 09 серпня 2019 року №17-716/171, з метою підготовки органів управління і сил цивільного захисту до оперативного реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події, пов’язані з ускладненням погодних умов в осінньо-зимовий період, у рамках командно-штабних навчань щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 року було проведено засідання штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, викликаних несприятливими погодними умовами у осінньо-зимовий період у режимі відео конференції.

У засіданні взяли участь Василь Кучерина, голова районної державної адміністрації, Людмила Дараган, керівник апарату районної державної адміністрації, представники РВ УДС НС України в Бобровицькому районі, філії «Бобровицький райавтодор», КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ».Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
20 Серпня 2019 14:24Подія

Відбувся міні-ярмарок вакансій

20 серпня відділом сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ» проведено міні-ярмарок вакансій з використанням скап-зв’язку.

В онлайн-режимі представники роботодавця розповіли шукачам роботи про своє підприємство, яке є частиною групи компаній «ВЕРЕС» - виробника та лідера плодоовочевої консервації в Україні, а також запросили на роботу грибоводів

19 Серпня 2019 11:00Подія

Проведено розширену нараду з питань забезпечення життєдіяльності району

19 серпня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступником голови, керівником апарату, головою районної ради, міським головою, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії, нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги, пожежної безпеки в районі, стану підготовки закладів освіти до нового навчального року тощо.Загальний
16 Серпня 2019 11:31Подія

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 серпня службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків, зміну прізвища малолітніх дітей, соціальний захист малолітніх дітей, доцільності влаштування на навчання до Старобасанської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст., надання дозволу на дарування житлового будинку, надання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надання висновку щодо житлового забезпечення неповнолітньої, доцільності зняття із соціального супроводу сім’ї та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За підсумками обговорення прийнято відповідні рішення.Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
16 Серпня 2019 08:36Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

12 серпня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного бюджету місцевим бюджетам перераховано ІІ транш серпня освітньої та медичної субвенції на загальну суму 3 021,3 тис.грн., у т.ч.:

Освітня субвенція – 2 089,8 тис.грн.:

- Бобровицький р-н — 102,0 тис.грн.;

- ОТГ с.Нова Басань - 374,7 тис.грн.;

- ОТГ м.Бобровиця - 1613,1 тис.грн.

Медична субвенція – 931,5 тис.грн.:

-Бобровицький р-н — 35,6 тис.грн.;

-ОТГ с.Нова Басань - 150,6 тис.грн.;

-ОТГ м.Бобровиця - 745,3 тис.грн.

11 Серпня 2019 16:27Актуально

Скористайтеся електронними сервісами Державної служби зайнятості!

З метою вдосконалення електронних сервісів та посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості, починаючи з лютого 2018 року на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості (далі – вебсайт ЄССЗ) www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. Станом на 01.06.2019 електронні кабінети зареєстрували 285,7 тис. користувачів, зокрема: 137,7 тис. роботодавців і 147,9 тис. шукачів роботи. Щодня, в середньому, на вебсайті ЄССЗ доступно для пошуку і перегляду біля 400 тис. резюме і 80 тис. вакансій.

За допомогою Електронного кабінету шукача роботи (далі – ЕКШ) особі надано можливість створювати резюме (у 2019 році створено 2,5 тис. резюме), пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри профорієнтаційне тестування та отримати результати проходження тестів. Головною перевагою ЕКШ

08 Серпня 2019 08:04Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

8 серпня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано I транш субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 2 410,6 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
05 Серпня 2019 10:22Подія

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

5 серпня відділом сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ проведено профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для чоловіків, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

У заході взяв участь представник Бобровицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Станіслав Бурдело, який інформував присутніх про перелік військових професій та спеціальностей, затребуваних

<<<1 - 11 з 3103>>>