<<<1 - 11 з 1989>>>


16 Березня 2018 13:38Подія

Нарада щодо забезпечення функціонування органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

16 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів нараду щодо узгодженості дій в питаннях забезпечення функціонування органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Участь у нараді взяли заступник голови , керівник апарату районної державної адміністрації, голова районної ради та його заступник, голови Бобровицької міської, Новобасанської та Соколівської сільських

16 Березня 2018 10:12Актуально

Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із французьким актором Жаном Рено, який бере участь в україно-французькому фільмі «Останній крок», що підтримується коштами державного бюджету України.Президент зазначив, що на даний момент значно збільшилась кількість фільмів, які виробляються в Україні. Їх кількість подвоїлась за останні два роки. Він також зауважив, що у 2016 році було знято і вийшло на

15 Березня 2018 14:29Актуально

Уряд виділив українцям 400 мільйонів гривень на енергоефективність

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». У порівнянні з минулим роком утричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Невдовзі програма запрацює в державних банках — Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів

14 Березня 2018 14:01Актуально

Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати вже наприкінці березня

З другої половини березня Пенсійний фонд України розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати — з 1 квітня. Пенсії перерахують з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень.

Варто зазначити, що пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС та інші). Тож окремо звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.Для перерахунку пенсій військовослужбовцям

14 Березня 2018 12:22

Казкових вакансій не буває.

14 Березня 2018 09:51Актуально

Стан тваринництва Чернігівської області на 1 січня 2018 року

За попередніми даними, на початок 2018р. в усіх категоріях господарств областi нараховувалися майже 192 тис. голів великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 111 тис., що дозволило зайняти, відповідно, 4 та 5 місця серед регіонів України, свиней – 167 тис. голів (17 місце), овець та кіз – 30 тис. голів (16 місце), птиці – 3496 тис. голів (20 місце).

У порівнянні з попереднім роком зросла кількість птиці на 3%, водночас зменшилося поголів’я великої рогатої худоби (у т.ч. корів) на 2%, свиней – на 10%, овець і кіз – на 4%.

У 2017р. господарствами областi реалiзовано худоби та птицi на забiй у живій масі 52 тис. тонн (на 6% менше в порівнянні з 2016р.), яєць одержано 289 млн.

14 Березня 2018 08:51Актуально

В Україні для населення та ОСББ діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», які профінансовано на загальну суму 115 млн гривень!

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».

Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.

Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм.

На реалізацію місцевих програм у 2018 р. виділено 115 млн грн., що на 28% більше порівняно із аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 млн гривень.

Зокрема, на впровадження 16 обласних програм виділено майже 49 млн грн, а саме:

- 18 млн грн у Львівській обл.;

- 8 млн грн

12 Березня 2018 12:26Актуально

Енергонезалежність країни полягає у ефективності споживання енергоресурсів та диверсифікації джерел енергії!

Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ».

«Із питанням заміщення газу Уряд вже кілька років поспіль надзвичайно ефективно справляється. Якщо у 2014 р. на мирній частині України такими категоріями споживачів, як бюджетна сфера,

12 Березня 2018 12:10Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

12 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступником голови, керівником апарату, головою районної ради, головою Бобровицької міської ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; роботи медичної та освітньої галузей; стану протиепізоотичної ситуації в районі тощо.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
06 Березня 2018 16:51Подія

Брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року

З метою належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу 6 березня заступник голови Бобровицької районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко спільно з заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Бобровицького районного військового комісаріату Олегом Олешком провели брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. У заході взяли участь представники районної державної адміністрації, органів

06 Березня 2018 09:24Подія

Позиція Росії після рішення Стокгольмського арбітражу дає додаткові підстави подумати про необґрунтованість проекту «Північний потік-2» – Президент

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хултквістом подякував Швеції і Стокгольмському арбітражу за прийняте рішення, яке має дуже важливе значення для енергетичної безпеки України і Євросоюзу. «Я дуже дякую Вам, пане Міністр, як представнику Швеції, за справедливий, об’єктивний і незалежний судовий процес», - сказав Глава держави.

«Я вітаю рішення Стокгольмського арбітражу, який розставив всі крапки над «і». Підтвердив енергетичну незалежність нашої держави і зобов’язав РАО «Газпром» заплатити 4 млрд 600 млн доларів, забезпечивши енергетичну безпеку України і енергетичну безпеку Європи», - сказав Петро Порошенко.

Глава Української держави зауважив, що після оприлюднення цього рішення суду з боку Росії та РАО «Газпром»

<<<1 - 11 з 1989>>>