<<<1 - 11 з 3180>>>


15 Жовтня 2019 16:30Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

10 жовтня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного бюджету місцевим бюджетам перераховано ІІ транш жовтня освітньої та медичної субвенції на загальну суму 3 490,1 тис.грн., у т.ч.:

Освітня субвенція – 2 558,6 тис.грн.:

- Бобровицький р-н — 124,9 тис.грн.;

- ОТГ с.Нова Басань - 458,7 тис.грн.;

- ОТГ м.Бобровиця - 1 975,0 тис.грн.

Медична субвенція – 931,5 тис.грн.:

-Бобровицький р-н — 35,6 тис.грн.;

-ОТГ с.Нова Басань - 150,6 тис.грн.;

-ОТГ м.Бобровиця - 745,3 тис.грн.

15 Жовтня 2019 11:16Актуально

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проєкт закону на основі урядового законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.

– Після того, як Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроєкт про ринок землі, ми почали велику дискусію з усіма зацікавленими сторонами. Провели декілька десятків зустрічей і консультацій, завдяки яким зафіксували всі зауваження і пропозиції, а також страхи та побоювання всіх – аграріїв, фермерів, пайовиків та селян. Земельна реформа відбудеться, а її модель буде враховувати інтереси

15 Жовтня 2019 09:19Актуально

Володимир Зеленський: Україна – незалежна, унітарна й демократична держава, а хто не згоден з цим – матиме справу з нашими захисниками

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що це свято є справді великим днем для України.

«День відважних, безстрашних і непереможних воїнів, чоловіків та жінок з усіх куточків нашої незалежної України, справжніх національних героїв, які щодня боронять нашу Батьківщину, захищають її незалежність та суверенітет», – наголосив він у своєму виступі.

Президент заявив,

11 Жовтня 2019 14:22Актуально

В ОДА зустрілись захисники Вітчизни декількох поколінь

Як і вся наша країна, цими днями Чернігівщина урочисто відзначає День захисника України. З цієї нагоди кілька поколінь захисників Вітчизни зустрілися сьогодні в облдержадміністрації.

— Це не лише свято патріотизму і звитяги, а й день вшанування пам’яті всіх людей, які впродовж століть боролися за державний суверенітет

11 Жовтня 2019 08:39Вітання

Шановні ветерани війни, Збройних Сил України, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці!

Указом Президента України від 14.10.2014 № 806 14 жовтня визначено державним святом – Днем захисника України, святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Тож прийміть найщиріші вітання з цим величним Днем!

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Зараз, коли Україна виборює свою волю й незалежність, свою цілісність і єдність, не стоять осторонь і наші захисники. З перших днів проведення

10 Жовтня 2019 12:21До уваги

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області для врахування в роботі надає реквізити (на флеш носій) для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN органам, що контролюють справляння надходжень дюджету, місцевим фінансовим органам, які вводяться в дію з 01 листопада 2019 року.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
10 Жовтня 2019 12:07Актуально

У службі зайнятості учасникам АТО гарантують сприяння у працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічну допомогу

Для учасників антитерористичної операції, які повернулися до мирного життя, робота – це не тільки матеріальна підтримка, а й дієвий спосіб соціальної реабілітації. Це добре розуміють фахівці служби зайнятості та прагнуть якнайшвидше допомогти працевлаштуватися вчорашнім воїнам і на цьому шляху гарантують індивідуальний підхід та психологічну допомогу.

Перш за все їм пропонують скористатися найбільшою в Україні базою вакансій, якою володіє державна служба зайнятості. Зокрема, у реєстрі обласної служби зайнятості щодня налічується близько 2 тисяч, а то й більше, актуальних вакансій по регіону.

Окрім сприяння у пошуку роботи, учасникам АТО надається низка послуг, а саме: інформаційні, консультаційні

10 Жовтня 2019 12:04Актуально

РЕКРУТИНГ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ – СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО ПІДБОРУ КАДРІВ

Служба зайнятості сьогодні демонструє нові можливості для роботодавців, а саме: якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств на засадах рекрутингу. Це новий напрям роботи, запроваджений у минулому році, який цілком довів свою ефективність.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це дозволило розширити коло пошуку вакансій та працівників за межі служби зайнятості, адже рекрутери працюють не лише з її клієнтами, а й з усіма, хто пропонує

10 Жовтня 2019 09:26Актуально

Володимир Зеленський обговорив з аграріями впровадження земельної реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський обговорив з представниками аграрної галузі питання запровадження ринку сільськогосподарської землі в нашій державі та проведення земельної реформи.

Зустріч відбулася в Офісі Президента України з ініціативи аграріїв. У ній взяли участь представники всеукраїнських аграрних громадських організацій, галузевих асоціацій, фермерських господарств із різних регіонів України, малих та великих аграрних підприємств.

На зустрічі також були присутні: Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, уповноважений Президента із земельних питань Роман Лещенко, керівник Офісу Президента Андрій Богдан.

Глава держави зазначив, що готовий вислухати позиції присутніх щодо проведення земельної реформи. Він висловив переконання, що

10 Жовтня 2019 09:15Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

09 жовтня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано І транш жовтня субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 2 521,5 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
09 Жовтня 2019 15:30Подія

Правильний вибір професії стане основною передумовою успішної кар’єри в майбутньому

У цьому переконалися старшокласники, які беруть участь в обласному профорієнтаційному проєкті «Обери професію – обери майбутнє».

Фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ провели для учнів 9 та 11 класів Бобровицького ліцею, Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 та Новобасанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів профорієнтаційні уроки на теми «Світ професій – погляд у майбутнє», «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху», на яких учні дізналися про світові процеси, які впливають на формування ринку праці, отримали інформацію про професії, що з’являться в майбутньому, або трансформуються в нові.

Актуальною для учнівської молоді була інформація про професійно-технічні навчальні заклади та заклади вищої освіти, які вже на даному етапі готують майбутніх фахівців за такими напрямами майбутнього як «екологія», «біотехнології», «агротехнології», «урбаністика», «генна інженерія», «нанотехнології», «робототехніка», «мехатроніка» та багато інших.

Зацікавила старшокласників можливість скористатися програмним продуктом «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю» та пройти онлайн тестування на веб-базованій платформі «Моя професія – консультаційна мережа».Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому
<<<1 - 11 з 3180>>>