<<<1 - 11 з 2602>>>


20 Листопада 2018 14:12Подія

Проведено міні-ярмарок вакансій

20 листопада відділом сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно з ТОВ «Київський пекарний дім» проведено міні-ярмарок вакансій.

Начальник відділу управління персоналом Людмила Нелеп розповіла безробітним про наявні на підприємстві вакансії пекарів, тісторобів, формувальників тіста, слюсарів-ремонтників, вантажників, укладальників

19 Листопада 2018 11:41До відома

До Міжнародного дня чоловіків

19 листопада у світі відзначається Міжнародний день чоловіків.

В Україні, як і в більшості країн ЄС, чоловіча стать менш чисельна за жіночу. Проте є й країни, де чисельна перевага за чоловіками (Люксембург, Мальта та Швеція). На Чернігівщині 45% усього населення складають чоловіки (460 тис.).

У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення припадає 1201 жінка. І це при тому, що хлопчиків на світ з`являється більше, ніж дівчаток. У 2017 році серед народжених – 3822 хлопчики та 3751 дівчинка.

Чоловіки Чернігівщини одні з найстарших в Україні. За розрахунками, їхній середній

19 Листопада 2018 11:30Подія

Робоча нарада з визначення основних напрямків роботи

Перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо забезпечення їх діяльності в межах чинного законодавства та визначення основних напрямків роботи на поточний тиждень.

Керівникам установ, організацій, служб району рекомендовано вжити заходів щодо повного виконання запланованого на зазначений період.

Підсумки обговорення питань наради підвела перший заступник голови районної державної адміністрації Любенко Л.В.Загальний
16 Листопада 2018 15:55До відома

До Міжнародного дня студента

17 листопада в Україні, як і в більшості країн світу, відзначається Міжнародний день студента – свято всесвітнього єднання та солідарності молодих людей.

У поточному навчальному році освіту у вищих навчальних закладах Чернігівщини здобувають майже 20 тис. студентів, три чверті з них – в університетах, академіях, інститутах, решта – у коледжах, технікумах, училищах. Більшість студентів традиційно жіночої статі (55%).

Майже половина майбутніх фахівців навчається за рахунок коштів державного бюджету, 11% – місцевих бюджетів. Третина студентів денної форми навчання отримує стипендії.

Найбільшою популярністю серед молоді користуються такі галузі знань, як освіта, управління та адміністрування, право, охорона здоров’я, інформаційні

16 Листопада 2018 15:44Подія

Профорієнтаційний урок

16 листопада Тетяна Ющенко, провідний фахівець з профорієнтації відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського обласного ЦЗ, провела профорієнтаційний урок на тему «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху» для дев’ятикласників Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2.

Вона визначила рівень інформованості учасників з даної теми, надала необхідні теоретичні відомості, мотивувала дев’ятикласників до вибору актуальних професій, а також звернула увагу школярів на основні переваги успішного вибору майбутнього професійного напрямку. Дев’ятикласники переглянули відеоролик та презентацію

16 Листопада 2018 14:01АКтуально

Національній службі посередницва і примирення – 20 років!

17 листопада, Указом Президента України утворена Національна служба посередництва і примирення, постійно діючий державний орган, покликаний забезпечувати переговорний процес і процедуру вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), що виникають між найманими працівниками і роботодавцями. Потреба в даній інституції стала очевидною саме у 90-х роках, коли під впливом економічних негараздів (призупинення виробництва, невиплати заробітної плати) відбувалися масштабні страйки, мітинги, інші акції соціального протесту. Під час створення НСПП були враховані рекомендації Міжнародної організації праці та досвід розвинених країн, де аналогічні служби існують понад століття і формувалися разом із становленням економіки.

Відтоді в конструкції соціально-трудових відносин ринкового зразка наша Служба відіграє роль посередника, який, у разі виникнення конфліктної ситуації, пропонує сторонам правовий, досудовий шлях врегулювання спірних питань за столом переговорів.

В області з січня 2001 року здійснює свої повноваження відокремлений

16 Листопада 2018 08:24Вітання

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Хоч як нелегко сьогодні працювати на землі, але завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню досягнення останніх років в сільському господарстві стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, продукції тваринництва поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової й переробної промисловості в сировині, утворення сталого потенціалу держави.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту українського народу.

Нехай обходять вас стороною природні стихії, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї.

Любов Любенко,
в.о.голови районної державної адміністрації
16 Листопада 2018 08:19Вітання

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації, які дозволяють нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телефон, пошта, Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів.

Упевнена, що ваша щоденна цілеспрямована праця і у подальшому сприятиме становленню сучасного інформаційного простору.

Зичу вам і вашим родинам здоров’я, радості у повсякденній роботі, добробуту, наснаги і благополуччя.

Любов Любенко,
в.о.голови районної державної адміністрації
16 Листопада 2018 08:04

Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Моругий Андрій МиколайовичНародився 17 листопада 1974 р. у с. Браниця Бобровицького району Чернігівської області.

Виконував обов'язки заступника командира 3-ї механізованої роти по роботі з особовим складом 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 12 (13) липня 2014 р. біля села Калинове Амвросіївського району Донецької області.

Похований у с. Браниця Бобровицького району Чернігівської області.

Герої не вмирають!

Слава героям!

15 Листопада 2018 14:51До відома

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в жовтні 2018 року в області становив 101,8%, в Україні – 101,7%.

На споживчому ринку області в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,3%. Найбільше (на 10,9%) подорожчали овочі, на 2,5–3,9% – сири, продукти переробки зернових, молоко та яйця. У той же час спостерігалося зниження цін на цукор (на 3,1%), рибу та продукти з риби (на 1,5%).

Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 2,8%.

Одяг та взуття стали дорожчими на 4,7%, послуги з хімічного чищення одягу – на 6,8%.

Більше (на 9,9% та 7,6% відповідно) доведеться сплачувати за проїзд у залізничному та автодорожньому пасажирському транспорті, на 6,7% – за паливо та мастила.

Вартість поштових послуг зросла на 9,4%, послуг мобільного зв’язку – на 6,9%.

Головне
15 Листопада 2018 12:16Подія

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 листопада заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання розглянуто питання про соціальний захист малолітніх дітей, стан виконання батьківських обов’язків, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За підсумками обговорення прийнято відповідні рішення.

Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
<<<1 - 11 з 2602>>>