<<<1 - 11 з 2150>>>


21 Червня 2018 15:41Актуально

Прес-випуск До Дня молоді

Щороку наприкінці першого літнього місяця вся українська молодь відзначає своє свято – День молоді.

На початок 2018 року на Чернігівщині проживало 247 тис. молодих людей у віці 15–34 роки. Це майже чверть усього населення області. Дві третини з них – міські жителі.

У розрахунку на тисячу молодих жінок області припадає 1083 чоловіки. Найчисельнішою є вікова група 30–34 роки (86 тис. осіб).

Найбільша частка молоді в загальній чисельності населення проживає в містах Ніжин та Н.-Сіверський, а також у Срібнянському районі;

21 Червня 2018 15:30Подія

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації

21 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації.

Заслухали інформацію начальника Бобровицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Романа Дуба про епізоотичну ситуацію

21 Червня 2018 12:57Актуально

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував програму «Україна без контрабанди», що триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці.

— Ми сформували план боротьби з контрабандою. Маємо десятки мільярдів гривень, які «схемщики» виводять за межі

21 Червня 2018 12:49Актуально

Управління соціального захисту інформує

Певні категорії громадян повинні обов’язково подати заяви на переоформлення субсидії.

Обов’язково заяви мають подати сім’ї у яких члени сімей зареєстровані за різними адресами. Тобто чоловік зареєстрований за однією адресою, а дружина за іншою, або діти до 18 років. Тому, що доходи дружини будуть враховуватися при призначенні субсидії чоловікові і навпаки.

Звертаємо увагу, що :

відповідно до п.13 Положення про призначення житлових субсидій (Постанова КМУ від 27.04.2018 № 329) громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру;

відповідно до п.16 Положення про призначення житлових

21 Червня 2018 10:47Актуально

Голови РДА вперше долучились до практики навчань з територіальної оборони

У тактичних навчаннях «Північна фортеця-2018», які триватимуть в області до 27 червня, пройшли вишкіл і голови районних державних адміністрацій. Навчання проводять повним складом бригади територіальної оборони. У їх ході активно використовується досвід подібних військових підрозділів країн Балтії та скандинавських держав.

За дорученням голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча протягом двох днів — 19-20 червня — тривали збори керівного складу бригади ТО. До навчань долучились голови райдержадміністрацій. Вони відпрацьовували теорію та практику захисту кордонів області силами територіальної оборони: бойові стрільби, спільні заняття

21 Червня 2018 09:07Актуально

Стережіться сонячного удару

Розпочалася літня спека. Тому для багатьох відпочинок на морі, на річці чи ставку стає панацеєю у вирішенні проблеми «боротьби» зі спекою. Але тут нас чекає нова небезпека – це тепловий або сонячний удар.

Тепловий удар — виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі.

Різновид теплового удару — сонячний удар, виникає, коли людина тривалий час перебуває під впливом прямих сонячних променів. Голова перегрівається під прямими променями сонця, в результаті кровоносні судини розширюються, відбувається сильна притока крові до голови. При сонячному ударі, насамперед, страждає нервова система.Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до

20 Червня 2018 16:35Подія

Засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування

20 червня проведено засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

В основному розглядалися питання про дотримання земельного законодавства на підвідомчій території, про роботу завідуючої сільським клубом, про відзначення на території сільської ради Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України, про затвердження плану роботи на III квартал, про стан кадрової роботи за підсумками I півріччя 2018 року та інші.

У роботі виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування взяли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
20 Червня 2018 12:17Актуально

Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Згідно зі змінами підвищується з 23 до 30 років вік прийому громадян в курсанти вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу офіцерами або сержантами. Також підвищується до 60 років

20 Червня 2018 10:31Подія

Засідання районної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

20 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання районної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Розглядалося питання щодо суб’єктів господарювання, які нараховували доходи у вигляді заробітної плати менше законодавчо встановленого рівня.

Заслухали голову районної ради ветеранів Ольгу Піддубну та керівника районної організації профспілки працівників АПК Валентину

20 Червня 2018 09:43Актуально

Чернігівська ОДА відпрацьовує організацію тероборони — в межах своїх повноважень

У рамках проведення тактичних навчань «Північна фортеця-2018», що нині тривають на теренах області, сьогодні, 19 червня, відбулися збори керівного складу територіальної оборони — голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, координовані головою обласної держаної адміністрації Валерієм Кулічем.

Крім того, очільник виконавчої влади в області знайомився з умовами побуту резервістів, відвідав пункт прийому особового складу оперативного резерву. А голови РДА скористалися можливістю поспілкуватися з резервістами, призваними з районів області.

Керівники територіальної оброни переконалися, що для перебування і виконання

19 Червня 2018 14:55Актуально

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки

<<<1 - 11 з 2150>>>