<<<1 - 11 з 2389>>>


21 Вересня 2018 08:11Актуально

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Дорогі співвітчизники!

Шановні народні депутати!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Ваші блаженства, преподобні отці!

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

У п’ятницю на Яворівському полігоні завершилися наймасштабніші міжнародні навчання «Репід

21 Вересня 2018 08:10Вітання

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники партизанського й підпільного руху!

Щиро вітаю вас з Днем партизанської слави! Відзначення цього історичного та незабутнього свята є державним визнанням безцінного вашого внеску у довгоочікувану Перемогу над фашизмом у роки Великої Вітчизняної війни. Через десятиліття ми з великою вдячністю згадуємо про ваш героїзм та патріотизм на фронтах, у тилу та партизанських підпіллях. За міцною вірою і підтримкою мирного населення пліч-о-пліч ви рятували нашу країну і світ від нацизму.

Партизанський рух був масовим виявом патріотизму сотень тисяч добровольців. Свята пам'ять про ваші героїчні подвиги завжди буде з нами. Адже Перемога подарувала прийдешньому поколінню мирне небо, право жити та працювати у злагоді.

З почуттям

21 Вересня 2018 08:09Вітання

Шановні бобровиччани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

20 Вересня 2018 16:07Актуально

Які спеціальності найбільш затребувані на ринку праці області?

Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Більшість з них із мінімальним розміром заробітної плати або наближеним до нього. Проте є й високооплачувані. Кому ж роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

Як зазначила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка, найбільш високооплачуваною на Чернігівщині є робота службовців та керівників, робітників з обслуговування устаткування, а також кваліфікованих працівників з інструментом. Менше за інших заробляють

20 Вересня 2018 14:23До відома

Національна служба посередництва і примирення стоїть на захисті працюючих

Вже майже 20 років виконує свої повноваження Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) – постійно діючий державний орган, створений Президентом України, метою і завданням якої є сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), їх прогнозування та сприяння своєчасному вирішенню, здійснення посередництва під час вирішення таких спорів.

В областях діють її структурні підрозділи – відділення НСПП. Виходячи із результатів роботи відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) та прогнозу можливих змін соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), домінуючими конфліктогенними чинниками, які викликали і продовжують створювати підґрунтя для виникнення розбіжностей між найманими працівниками

20 Вересня 2018 11:02Актуально

Реформа Укрпошти: як зняти соціальну напругу

Чергова спроба спрямувати у конструктивне русло пілотний проект Укрпошти «Сільське відділення», який з травня впроваджується на території Чернігівщини, була зроблена вчора, 19 вересня. Розширене засідання профільної робочої групи провели заступник голови ОДА Сергій Сергієнко та заступник голови обласної ради Арсен Дідур. На заході також були присутні генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, представники Чернігівської дирекції підприємства, очільники ОТГ та деяких районів області, депутати облради.

Нагадаємо, що на попередньому засіданні 31 серпня було прийняте рішення дати Укрпошті певний час для остаточного відпрацювання чіткого

20 Вересня 2018 10:53Актуально

Президент про надання автокефалії українській Церкві: Робота над Томосом почалася з моєї першої зустрічі з Патріархом Варфоломієм

Президент Петро Порошенко зазначає, що початком діалогу про створення Української Помісної Православної Церкви та надання Томосу про автокефалію стала його зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм після Великодня цього року.

Водночас він зазначив, що загалом працює над цим питанням вже три роки.

«Розпочалася робота над Томосом з моєї першої зустрічі з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом. Мої радники і мої помічники буквально з перших тижнів, незважаючи

20 Вересня 2018 10:28Подія

Бобровиччина отримала перші «пакунки малюка»

Сьогодні управлінням соціального захисту населення Бобровицької районної державної адміністрації розпочато роботу щодо доставки одноразової натуральної допомоги жінкам, які народили дитину, та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня 2018 року.

Ззовні бебі-бокси виглядають яскраво і привабливо, і їхнім вмістом матусі, які їх отримали, також були задоволені. «Пакунок малюка» — це безповоротна адресна соціальна допомога, що видається один раз на кожну дитину.

«Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для

20 Вересня 2018 09:09Подія

Нарада щодо протипожежного стану в районі

20 вересня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів нараду щодо протипожежного стану в районі.

У нараді взяв участь начальник РВ УДСНС України в Чернігівській області Олег Пінчук.

В ході засідання було обговорено всі актуальні питання.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
19 Вересня 2018 15:00Подія

Проведено засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування

19 вересня проведено засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

В основному розглядалися питання про розгляд вироків Бобровицького районного суду, надання грошової допомоги учасникам ООС, підготовку організацій і установ села до роботи в осінньо-зимовий період, стан медичного обслуговування пільгових категорій населення підвідомчої території.

У роботі виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування взяли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
18 Вересня 2018 16:22Подія

Урочистості з нагоди Дня рятівника

Сьогодні працівники Бобровицького РВ УДСНС України у Чернігівській області та 15 ДПРЧ (м. Бобровиця) відзначили професійне свято - День рятівника.

В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, голова районної ради Володимир Ляховенко та

<<<1 - 11 з 2389>>>