<<<1 - 11 з 3272>>>


09 Грудня 2019 14:44Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

09 грудня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано І транш грудня субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 2 530,2 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
09 Грудня 2019 09:19Актуально

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Минулого тижня ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини. До амбулаторій Козелецького району передано три машини, Бобровицького, Борзнянського, Корюківського та Менського районів – по дві, до Парафіївського ЦПМСД – одне авто.

Сучасні машини для амбулаторій забезпечать жителям сіл оперативне надання медичних послуг. Вони мають підвищену прохідність. Тож лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть на них дістатися до пацієнтів.

09 Грудня 2019 08:17Актуально

Україна та МВФ досягли домовленості щодо нової програми співпраці

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Глава держави розповів про реформи, які впроваджуються нині в Україні, та обговорив умови нової програми співпраці з Фондом. Керівниця МВФ високо оцінила економічні досягнення нової влади та прогрес у впровадженні реформ урядом під керівництвом Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

За результатами розмови сторони зазначили, що Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості (Staff Level Agreement) щодо нової програми співпраці.

«Наша розмова з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою була дуже конструктивною. Втішений, що ми знайшли повне порозуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ. Вдячний парламенту, уряду та всій нашій

08 Грудня 2019 12:42

Герої не вмирають, вони вічно живуть...

ПАМ'ЯТАЙМО!

Вапняр Олександр Васильович

Народився 8 грудня 1977 року у Гнівані Тиврівського району Вінницької області.У 1992 році закінчив Гніванську загальноосвітню школу № 2, згодом – Вінницький будівельний технікум та Національний

06 Грудня 2019 21:25Актуально

Андрій Прокопенко: Головним критерієм формування ОТГ була і залишається фінансова спроможність

Сьогодні, 6 грудня, голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко та очільник обласної ради Ігор Вдовенко провели засідання регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Чернігівської області.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив облдержадміністраціям подати Уряду доопрацьовані перспективні плани формування територій громад. При цьому має бути врахована Методика, за якою ОТГ є спроможними. Ці плани мають обов’язково передбачати стовідсоткове охоплення

06 Грудня 2019 12:00Вітання

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм і компетентність, відданість та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань.

Василь Кучерина,
голова районної державної адміністрації
06 Грудня 2019 09:03Актуально

Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

Глава держави подякував українським військовим – хоробрим чоловікам і жінкам – за стійкість, мужність, неймовірну силу та волю.

«І це – не просто формальні, протокольні слова з нагоди свята. Це аксіома, яка не потребує доведення... Сьогодні українці довіряють армії більше за будь-які інші органи чи інституції. Це справедливо, логічно та абсолютно заслужено. Адже саме ви захищаєте нашу незалежність під час війни на сході країни та після анексії Криму Росією. Ми ніколи не забудемо страшну ціну, яку довелось сплатити для захисту

06 Грудня 2019 08:25Вітання

Шановні захисники України!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

Сьогодні українські солдати і офіцери гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку і відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишаєтеся вірними присязі, спрямовуєте всі сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. Високе почуття відповідальності та фаховий рівень дають упевненість, що завдання, які ставить перед ними держава, будуть виконані з честю.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців, нинішніх і колишніх, їхніх батьків, рідних з Днем Збройних Сил України, зичу незламної

05 Грудня 2019 17:26Актуально

Головний пріоритет – виховання дітей у сім’ях

В Україні інтернатні заклади будуть реформовані за європейськими стандартами. Діти мають виховуватися в сім’ях. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Чернігівщину на заході представляли заступник голови ОДА Наталія Романова, керівники Департаменту соціального захисту населення, Управління освіти і науки, Служби у справах дітей облдержадміністрації.

«Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створюватиме умови для того,

04 Грудня 2019 17:05Актуально

На Чернігівщині працюватимуть три центри підтримки підприємництва

Сьогодні на базі центрів надання адміністративних послуг Чернігова та Ніжина відкрили центри підтримки підприємництва. Ще один запрацює завтра у Козельці. До цих інформаційних пунктів за безкоштовними консультаціями можуть звертатися підприємці, які хочуть розширити власну справу, та майбутні бізнесмени.

Нагадаємо: ініціатива реалізовується у чотирьох областях за підтримки Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також проєкту FORBIZ.

Попередньо між Мінекономіки, Чернігівською обласною державною адміністрацією

04 Грудня 2019 16:58Подія

Студенти коледжу дізналися як запобігти нелегальній трудовій міграції

Питання протидії торгівлі людьми надзвичайно актуальне, адже щороку тисячі українців виїжджають за кордон, щоб працевлаштуватися, навчатися чи просто подорожувати. Як не потрапити до рук шахраїв повинен знати кожен, особливо молодь, яка ще не має життєвого досвіду. Тому фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості спільно із керівником Центру кар’єри та працевлаштування Бобровицького коледжу економки та менеджменту ім. О.Майнової Миколою Демидюком провели тематичний семінар для студентів випускних груп коледжу.

Молоді люди дізналися про проблему нелегальної трудової міграції, її характерні ознаки, форми, категорії осіб, які потрапляють в зону ризику.

Гра «Міфи та факти», під час якої кожному учаснику потрібно було обґрунтувати свою думку, перегляд фільму «Життя на продаж» та його обговорення дали змогу визначити правила, яких слід дотримуватися, щоб захистити себе від злочинної діяльності та шахрайства.

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ
<<<1 - 11 з 3272>>>