<<<1 - 11 з 2962>>>


21 Березня 2019 14:35Подія

Проведено професіографічну екскурсію

21 березня учні дев’ятого класу Бобровицького ліцею взяли участь у професіографічній екскурсії, яку організували для них фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ спільно з працівниками ЧФ ПАТ "Укртелеком" СЛД № 3 м. Бобровиця.

Учні отримали цікаву інформацію про професії сфери зв’язку та телекомунікацій, а також ознайомилися з трудовою діяльністю зв’язківців безпосередньо на робочих місцях. Для майбутніх випускників корисною була інформація про навчальні заклади, де можна здобути професійно-технічну

20 Березня 2019 08:47Актуально

Щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо - Президент

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Прикарпаття наголосив на важливості підтримки української армії.

«І давня, і нова історія вчать нас – щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми

19 Березня 2019 16:43Актуально

Павло Розенко: Монетизуючи субсидії і підвищуючи пенсії, Уряд виконує Закон

Монетизація субсидій та індексація пенсій передбачена чинним законодавством України, тому всі спекуляції щодо необхідності припинити ці програми – марні. На цьому у ході всеукраїнської селекторної наради наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

У нараді взяв участь голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник, керівники структурних підрозділів ОДА та профільних установ області.

– Навколо монетизації субсидій та індексації пенсій виникає багато спекуляцій. Деякі політики почали

19 Березня 2019 11:40Актуально

Малий та середній бізнес – у пріоритетах Плану перспективного розвитку

Розвиток малого та середнього бізнесу як основи економічного піднесення області передбачений Планом перспективного розвитку Чернігівщини на 2019-2021 роки, який під час засідання Ради регіонального розвитку презентував голова облдержадміністрації Олександр Мисник. Участь у засіданні ради взяв Президент України Петро Порошенко.

Для популяризації інвестиційного потенціалу регіону вже створено Інтерактивну інвестиційну карту області. Вона має стати джерелом корисної інформації для потенційних інвесторів та збільшити кількість

19 Березня 2019 10:34Актуально

Звіт Уряду – 2018 у цифрах і фактах. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив ключові досягнення результатів роботи Уряду у 2018 році за стратегічними пріоритетами, серед яких: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

Звіт уряду

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
19 Березня 2019 08:32Актуально

Глава держави: Україна здатна забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян

Президент Петро Порошенко під час участі в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV наголосив, що в Україні будуть спроби зірвати вибори Президента, однак українські правоохоронні органи здатні забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян.

«Принцип Римського права – кому це вигідно? Наголошую, що в зриві українських виборів як в 2014 році, так і в 2019 році зацікавлена одна людина – його прізвище Путін… На сьогоднішній день мені байдуже, кого він використовує всередині України, щоб добитися своєї цілі.

18 Березня 2019 09:28Актуально

Туризм — один з пріоритетів Плану перспективного розвитку

Чернігівщина багата на унікальні пам’ятки культури і природні заповідники. А тому розвиток туризму — серед пріоритетів Плану перспективного розвитку Чернігівської області на 2019-2021 роки, який презентував на Раді регіонального розвитку голова ОДА Олександр Мисник. Захід відбувся за участі Президента України Петра Порошенка.

Згідно з Планом передбачено створення так званих «зелених шляхів» (Greenways). Для цього необхідно облаштувати відповідну інфраструктуру.

Першим таким проектом в області буде «Чернігівське Полісся» у Козелецькому

18 Березня 2019 08:33Актуально

Глава держави: Зростання економіки має бути відчутним для пенсіонера, вчителя, лікаря, студента і забезпечити ефективні кроки у боротьбі з бідністю

Президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна» назвав успішні кроки у реалізації реформ та відродженні економіки країни. Петро Порошенко наголосив, що економічне зростання має обов’язково бути відчутним для кожного українця.

«Україна не просто відродила, Україна створила нову армію. Саме армія, а не підписані папірці є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент також наголосив,

15 Березня 2019 09:26Актуально

Якість життя — у п’ятірці пріоритетів Плану перспективного розвитку

Реформа децентралізації влади, ініційована Президентом України Петром Порошенком, дала територіальним громадам більше повноважень та фінансових ресурсів для розвитку, адже доходи до бюджетів ОТГ за останні п’ять років зросли втричі, а видатки – у 8 разів.

Про це зазначив голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник, презентуючи під час Ради регіонального розвитку План перспективного розвитку Чернігівської області на 2019-2021 роки.

П’ять основних пріоритетів плану:

агропромисловий сектор;

14 Березня 2019 17:21Актуально

Звернення Президента з нагоди Дня українського добровольця

Шановні воїни!

Дорогі добровольці!

Як Президент, як Верховний Головнокомандувач щиро вітаю вас із Днем українського добровольця!

Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014 країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найстрашніше вже позаду. Попереду ж, думалося, – мир і відродження демократичної, європейської, української України.

Тоді ми ще не знали, що смерті мирних людей не остання трагедія, а перша кривава спецоперація в російській військовій агресії. «Зелені чоловічки», окупація, а потім і анексія Криму, проросійські

14 Березня 2019 14:14Актуально

Аграрний сектор — у п’ятірці пріоритетів Плану перспективного розвитку, — Олександр Мисник

Голова облдержадміністрації Олександр Мисник на засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівщини за участю Президента України Петра Порошенка представив План перспективного розвитку області на 2019-2021 роки.

П’ять основних пріоритетів плану:

агропромисловий сектор;

якість життя (освіта, медицина, дороги);

створення умов для малого та середнього бізнесу;

інновації;

туризм.

Основою економіки регіону голова облдержадміністрації

<<<1 - 11 з 2962>>>