<<<1 - 11 з 2879>>>


21 Лютого 2019 16:06Подія

Публічний звіт голови районної державної адміністрації

21 лютого у малому залі засідань районної державної адміністрації проведено публічний звіт голови Бобровицької райдержадміністрації Василя Кучерини про підсумки роботи у 2018 році.

У заході взяли участь представники громадської ради при районній державній адміністрації, політичні партії та громадські організації району, керівники структурних підрозділів

21 Лютого 2019 10:20Актуально

Служба за контрактом!

Обери гідну професію! Ставай до лав Збройних Сил України!

На військову службу за контрактом у ЗСУ приймаються громадяни віком від 18 до 57 років, з освітою (починаючи від базової загальної середньої), придатні до військової служби за станом здоров'я та які мають достатній рівень фізичної підготовки.

Для кандидатів, які мають досвід військової служби, є можливість укладання контрактів безпосередньо з військовими частинами без проходження тривалої підготовки в Навчальних центрах ЗСУ.

Кандидати, які не проходили військову службу, будуть направлені до одного з Навчальних центрів (залежно від

20 Лютого 2019 12:42Подія

Вручено подарунок багатодітній сім'ї

20 лютого з метою покращення соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей, у рамках реалізації обласної Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року – 20 лютого 2019 року вручили багатодітній сім’ї Вікторії Володимирівні Вознюк-Присяжнюк, яка проживає у с.Бригинці плиту комбіновану, придбану за кошти обласного бюджету.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, секретар міської ради Людмила Гринь і начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко.

При зустрічі родині побажали добробуту та сімейного благополуччя.Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
20 Лютого 2019 09:19Подія

Мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Бобровиця проведено мітинг-реквієм за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради та міської ради, представників трудових колективів організацій та установ міста, громадськості.

Пам'ять про померлих вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти.

У бібліотеках, музеях, музейних кімнатах навчальних закладів оформлено тематичні виставки та експозиції, які висвітлюють трагічні події Революції гідності.

У навчальних закладах та установах культури проведено бесіди про причини та перебіг масових акцій громадського протесту в Україні, що

19 Лютого 2019 14:50Подія

Резюме – крок до омріяної роботи

У Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту імені Олександри Майнової запроваджено цикл уроків зайнятості «Чинники успішного працевлаштування», які проводить для студентів керівник центру кар’єри та працевлаштування коледжу Микола Демидюк.

В програмі також передбачені практичні заняття на базі відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ.

19 лютого в рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості для студентів груп М-31 та П-31 проведено заняття

19 Лютого 2019 12:26Актуально

Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.

Решта

19 Лютого 2019 10:30Актуально

755 мільйонів доларів у 2018-му – рекордний показник експорту з Чернігівщини за роки незалежності

Чернігівська область демонструє позитивну динаміку зовнішньоекономічної діяльності. За 2018 рік товарообіг підприємств області з іноземними партнерами склав майже 1,24 мільярда доларів США. Зростання – на 15,7% (вище середньоукраїнського показника).

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами 135 країн світу.

При цьому експорт товарів збільшився на 20,8% – до 755 мільйонів доларів – найвищий показник експорту товарів області за всі роки незалежності країни.

Найбільше

19 Лютого 2019 08:34Актуально

Важливо, щоб реформи в Україні демонстрували, що жертви Небесної Сотні були недарма – зустріч Президента України з Президентом Європейської Ради

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який розпочав робочий візит до України, наголосив на важливості цього візиту в ці знакові дні для нашої країни.

«Я щиро радий вітати доброго друга України, надійного партнера Дональда Туска в ці глибоко символічні дні для України», - сказав Петро Порошенко та нагадав, що саме в ці дні, 18 лютого 2014 року, в Маріїнському парку

18 Лютого 2019 16:42Актуально

Звіт роботи #УрядуГройсмана – енергозалежність

Уряд системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі. Всі ці три реформи покликані посилити енергетичну незалежність держави, лібералізувати ринок газу, ліквідувавши монополії, підвищити енергоефективність української економіки.

В основі нової енергетичної політики країни, яка визначена Енергетичною стратегією України до 2035 року, досить амбітні цілі:

– зниження енергоємності економіки у два рази до 2030 року;

– значне збільшення частки альтернативних та чистих джерел в енергетичному балансі країни до 2035 року – 25%;

18 Лютого 2019 10:59Актуально

ГУ ДФС у Чернігівській області: Заповнити декларацію допоможе банер «Декларування доходів громадян»

Нагадуємо, декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси до 1 травня 2019 року. Зкористатись правом на податкову знижку можна до 31 грудня 2019 року.

На допомогу громадянам на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Чернігівській області (http://ch.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019/informatsiyni-) функціонує банер «Декларування доходів громадян», в якому розміщено копії нормативно-правових

18 Лютого 2019 09:41Актуально

Затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Наказом Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2018 за № 1473/32925, затверджено нову форму податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі - Декларація).

Наказ набрав чинності 18.01.2019 (з дати опублікування у Офіційному віснику України, 2019, № 5).

Основною метою внесення змін до форми Декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 10 квітня 2015 року №408, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 квітня 2015 року за № 479/26924, є врегулювання питання щодо визначення податкових зобов'язань

<<<1 - 11 з 2879>>>