<<<1 - 11 з 2495>>>


18 Жовтня 2018 16:10До відома

Оголошення щодо проведення 3-деного семінару та тренінгів серед учасників АТО

25-27 жовтня 2018 року у м.Києві заплановано семінари та тренінги по темі всебічної можливої допомоги у реалізації проектів досягнення результатів у працевлаштуванні ветеранів.

Запрошуються бійці АТО, що потребують працевлаштування і проживають в Чернігівській області.

За детальної інформацією щодо місця проведення та часу звертатися до Всеукраїнської

18 Жовтня 2018 12:08Актуально

Геннадій Зубко: Потрібно активніше включатися в процес реалізації реформи первинної медичної допомоги на місцях

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України вчора, 17 жовтня, під час селекторної наради щодо стану будівництва нових амбулаторій у сільській місцевості. Від Чернігівщини участь в обговоренні взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, керівники профільних структурних підрозділів.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на сьогодні Мінрегіоном вже затверджено 513 проектів нового будівництва амбулаторій у сільській місцевості. Загалом потреба по Україні — 688. Також вирішуватиметься і питання забезпечення 497 службовими автомобілями медичних працівників, які працюватимуть у нових амбулаторіях.

У Чернігівській області затверджений 21

18 Жовтня 2018 08:01Актуально

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

Законом пропонується включити до переліку дітей, які потребують особливої соціальної

17 Жовтня 2018 16:57Актуально

Перспективний план формування ОТГ відтепер покриває 100% території Чернігівської області

Відповідні зміни до перспективного плану формування територій громад Чернігівщини сьогодні затверджені Урядом.

Ці зміни дозволять усім об’єднаним громадам області, створеним за перспективним планом, перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та отримати субвенцію на формування інфраструктури ОТГ.

Також це дасть змогу громадам добровільно приєднуватися до об’єднаних громад та міст обласного значення.

Зміни уточнюють склад Батуринської, Комарівської, Плисківської, Городнянської, Ічнянської, Парафіївської, Козелецької, Кіптівської, Деснянської, Коропської, Корюківської, Менської, Вертіївської, Лосинівської,

17 Жовтня 2018 15:22Подія

Засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування

17 жовтня проведено засідання виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування.

В основному розглядалися питання про встановлення тарифів на послугу водопостачання у ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», розгляду вироків Бобровицького районного суду, виконання бюджету за 9 місяців 2018 року у Вороньківській, Новобасанській та Соколівській сільських радах, хід виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території Вороньківської сільської ради.

У роботі виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування взяли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
17 Жовтня 2018 12:30Актуально

Платникам Ніжинської ОДПІ відшкодовано 155 мільйонів гривень ПДВ

Протягом 9 місяців 2018 року платникам податку на додану вартість (далі ПДВ) м. Ніжина, а також Ніжинського, Бобровицького, Носівського, Борзнянського та Козелецького районів відшкодовано з державного бюджету 155,7 млн. грн., що на 16,6 млн. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.

Найбільшу частку повернутих на рахунки платників податків сум ПДВ зафіксовано по м. Ніжину – 60,9 млн. грн. або 39 відс., по Бобровицькому району – 59,2 млн. грн. або 38 відс., по Ніжинському району – 14,6 млн. грн. або 11 відс. та Козелецькому району – 15,5 млн. грн. або 9,9 відс.

Оптова торгiвля зерном,

17 Жовтня 2018 12:14До відома

Ще декілька днів і завершиться ще один сільськогосподарський рік

Ряд господарств закінчили збирання пізніх культур. ТОВ «Земля і воля» завершили збирання кукурудзи на зерно. З площі 27,2 тис. га зібрано понад 300 тис. т качанистої при врожайності 115 цнт /га. Це рекордний збір урожаю за попередні роки.

Не відстають і ряд інших господарств. У СФГ «Сюр», СФГ «Нива», СФГ «Добробут», ТОВ «ТВН-Агро», ПП «Агропрогрес», ПАТ «Рудьківське», ТОВ «Світанок», СВК «Пам’яті декабристів», ряді інших господарств урожайність королеви осені сягнула

17 Жовтня 2018 11:47До відома

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2018 року в області становив 102%, в Україні – 101,9%.

На споживчому ринку області у вересні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2%. Найбільше (на 14,5%) подорожчали яйця, на 2,2–5,1% – олія соняшникова, цукор, сало, продукти переробки зернових, м’ясо та м’ясопродукти, макаронні вироби, хліб, молоко та сири. Водночас фрукти подешевшали на 6,1%, овочі – на 3,1%.

Плата за каналізацію підвищилася на 2,5%, за холодну воду – на 1,5%.

Паливо та мастила зросли в ціні на 6,3%, проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті – на 2,1%.

Поштові послуги подорожчали на 28%, мобільний зв’язок – на 2,8%.

Головне управління статистики
у Чернігівській області
17 Жовтня 2018 10:17Подія

Нарада з питань життєдіяльності Вороньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

17 жовтня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів нараду з питань життєдіяльності Вороньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

У нараді взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, голова районної

17 Жовтня 2018 08:10Актуально

Президент: Потрібно зробити кроки для підтримки незахищених верств населення

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області наголосив, що в державному бюджеті мають бути обов’язково передбачені кошти на виплату компенсацій пенсіонерам, які отримують пенсії менше прожиткового мінімуму.

«Ми домовились про те, що ми зробимо кроки для того, щоб підтримати тих, хто отримує пенсії нижче прожиткового мінімуму», - сказав Президент під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

До Петра Порошенка

16 Жовтня 2018 16:25До відома

Надходження ПДФО та військового збору за 3 квартали 2018 року

Протягом дев`яти місяців 2018 року платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Козелецького, Носівського, Бобровицького та Борзнянського районів (Ніжинська ОДПІ та її відділення) сплачено понад 593 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), в тому числі до місцевих бюджетів 441,6 млн. грн. (приріст до відповідного періоду минулого року становить 93,7 млн. грн.. або 26,9%) та 151,4 млн. грн. до державного бюджету (приріст до надходжень за січень-вересень 2017 року складає 31,1млн. грн. або 25,9%).

За січень-вересень 2018 року платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Козелецького, Носівського, Бобровицького та Борзнянського районів перераховано до державного бюджету 45,5 млн. грн. військового збору, що на 9,8 млн. грн. або 27,5% більше надходжень за відповідний період 2017 року.

Сплата ПДФО у вересні 2018 року платниками Ніжинської ОДПІ та її відділень до місцевих бюджетів становить 49,9 млн. грн., до державного бюджету 17,1 млн. грн.

Надходження військового збору

<<<1 - 11 з 2495>>>