<<<1 - 11 з 2999>>>


17 Квітня 2019 16:21Подія

Юридична допомога для безробітних громадян

17 квітня проведено зустріч клієнтів відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ із головним спеціалістом Бобровицького бюро правової допомоги Анею Ярошенко, яка інформувала безробітних про їх права, гарантовані державою в частині трудового законодавства, особливості працевлаштування та соціального захисту.

Учасники семінару дізналися також про види та умови надання безоплатної правової допомоги, отримали відповіді на хвилюючі питання щодо захисту своїх прав.Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі
Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
16 Квітня 2019 15:24Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі звертає увагу платників податків єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку 899998).

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез'ясовані надходження.

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід звертатися до контролюючого органу - Державної фіскальної служби України.

12 Квітня 2019 11:29Подія

Проведено правову консультацію

12 квітня на базі відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ проведено зустріч клієнтів служби зайнятості із начальником Бобровицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Оксаною Бутаковою.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення другого туру виборів Президента України. Зокрема, клієнти служби зайнятості дізналися, як перевірити відомості про себе у списку виборців, які документи потрібно подати до органу ведення Державного реєстру виборців у разі голосування не за місцем реєстрації, а також пригадали,

11 Квітня 2019 17:11Подія

У Бобровиці планують до кінця року відкрити перинатальний центр

Під час сьогоднішньої робочої поїздки у Бобровицький район голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник відвідав будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок (на базі центральної райлікарні).

Для реалізації проекту за останні два роки освоєно майже 15 мільйонів гривень субвенції з держбюджету, при цьому співфінансування з місцевої скарбнички склало близько 240 тисяч гривень.

— Знаю, як давно тут чекають на відкриття сучасної клініки не тільки місцеві жителі, а й мешканці Козелецького, Носівського та інших районів, звідки звертаються за медичною допомогою у Бобровицьку ЦРЛ, — зазначив Олександр Мисник. — Важливо, що проект передбачає і будівництво гуртожитку для персоналу майбутнього центру. Це має стати гарним стимулом для залучення молодих фахівців. Нагадаю, покращення надання

10 Квітня 2019 14:56Подія

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 квітня заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання розглянуто питання щодо затвердження міждисциплінарної команди для забезпечення найкращих інтересів малолітніх,

09 Квітня 2019 12:23Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

09 квітня Управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано І транш субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 2 318,1 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
09 Квітня 2019 11:58Актуально

Увага! Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах

Із настанням теплої та сухої погоди люди, всупереч вимогам правил пожежної та екологічної безпеки, почали масово спалювати сміття та залишки сухої рослинності на власних присадибних ділянках. Також допускають необережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях.

Лише минулого тижня рятувальники області ліквідували 388 пожеж в екологічних системах. При цьому загальна площа, пройдена вогнем, склала понад 1580 гектарів.

Зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час потепління, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до населення

09 Квітня 2019 10:53АКтуально

Надавачі послуг з електро- та газопостачання стверджують: субсидіанти обов’язково отримають свої субсидії

У Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської ОДА роз’яснили, чому виникли проблеми з відшкодуванням субсидій на оплату послуг з електро- та газопостачання.

Щодо невикористаної споживачами субсидії на оплату послуги з постачання електричної енергії

Проблема із відшкодуванням субсидій на оплату за електроенергію виникла не лише в Чернігівській області.

09 Квітня 2019 09:48АКтуально

Ми маємо захистити і зберегти Україну – Глава держави

Президент України Петро Порошенко наголошує на тому, що і влада, і громадяни України мають об’єднатися задля збереження нашої держави від тих викликів і загроз, які зараз стоять перед нашою країною, та для подальшого її розвитку.

«Ми маємо захистити державу, ми маємо продовжувати будувати сектор оборони і безпеки. Ми маємо зберегти і розширити міжнародну коаліцію, яка була сформована на захист України», - підкреслив Глава держави під час програми «Свобода

09 Квітня 2019 08:10

Герої не вмирають, вони вічно живуть...

ПАМ'ЯТАЙМО!

Онопрієнко Олександр ВалерійовичНародився 9 квітня 1988 року в Києві.

Навчався у Київські загальноосвітній школі № 15. Закінчив загальноосвітню школу в селі Марківці Бобровицького

08 Квітня 2019 15:44Актуально

Кількість аптек області, що заключили договори з НСЗУ для участі у програмі «Доступні ліки», постійно збільшується

З 1 квітня цього року адміністрування урядової програми реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки» здійснює Національна служба здоров’я України (НСЗУ).

Вартість лікарських засобів відшкодовуватиметься за принципом «гроші йдуть за пацієнтом в аптеку».

Відтепер ліки відпускатимуться виключно за електронними

<<<1 - 11 з 2999>>>