<<<1 - 11 з 2720>>>


14 Грудня 2018 12:20Вітання

Шановні судді та працівники суду!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Своєю щоденною працею представники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність.

Переконаний, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад докладатиме максимум зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення

14 Грудня 2018 12:03Погода

Мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня на пагорбі Слави в м.Бобровиця біля пам’ятного знака чорнобильцям Бобровиччини проведено мітинг-реквієм та покладання квітів, вручено Почесні грамоти та Подяки районної державної адміністрації, районної ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Перед присутніми виступив голова районної ради Володимир Ляховенко.

У заходах узяли участь працівники районної державної адміністрації, установ, організацій району, громадськість міста. Панахиду за померлими чорнобильцями відправив благочинний Бобровицького округу УПЦКП отець Тарас.













Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
14 Грудня 2018 08:16Актуально

Україна повністю виконує вимоги із впровадження реформ – Президент України зустрівся із Віце-президентом Єврокомісії

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом обговорив проведення реформ в Україні та підтримку Євросоюзом євроатлантичного напрямку розвитку нашої країни.

Під час спільної прес-конференції із Віце-президентом Європейської Комісії, Глава держави зазначив, що Росія боїться єдності та солідарності світу з Україною у протидії російській агресії та боротьбі із захисту нашої незалежності, територіальної цілісності.

«Для Путіна є нестерпним європейський успіх України. Це додаткова

14 Грудня 2018 08:15Подія

Шановні жителі району!

14 грудня ми вшановуємо всіх тих, хто закрив собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської атомної станції.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до сьогодні,

13 Грудня 2018 16:23Актуально

Стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я в районі

13 грудня було проведено перше засідання Ради регіонального розвитку і на його розгляд винесене питання стосовно стану та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я в районі.

КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ» - сучасний лікувально-профілактичний заклад вторинного рівня, який здійснює надання спеціалізованої медичної допомоги населенню Бобровицького району.

Впродовж останніх років Бобровицька центральна районна лікарня займає провідні місця за основними інтегральними показниками стану здоров’я населення, неодноразово підтверджує вищу акредитаційну категорію, має статус «Лікарня доброзичлива до дитини», є багаторазовим лауреатом загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини».

Лікарня

13 Грудня 2018 14:12Подія

Проведено Раду регіонального розвитку Бобровицького району

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Указу Президента України від 21 квітня 2015 року №224/2015 № Про раду регіонального розвитку», з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 грудня 2018 року №571 утворена Рада регіонального розвитку Бобровицького району.

Сьогодні перше засідання Ради регіонального розвитку і на його розгляд винесені питання, що є пріоритетними в роботі районної державної адміністрації, я саме:

1. Про стан реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти.

2. Про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я в районі.

Освітянська галузь завжди була і залишається однією з пріоритетних у розвитку гуманітарної сфери. Адміністрація робить все можливе аби створити комфортні умови для роботи учителя та навчання учнів. На сьогодні у районі функціонує 23 навчальні заклад та 21 дошкільний. На зміцнення матеріально-технічної бази закладів з районного бюджету у 2016 році було

12 Грудня 2018 18:08Актуально

Кошти, виділені з держбюджету, мають бути освоєні максимально й у найкоротші терміни — Олександр Мисник

Стан використання коштів державного бюджету, виділених Чернігівщині, та причини недостатніх темпів їх освоєння проаналізували сьогодні під час он-лайн наради за участю керівників райдержадміністрацій, міськвиконкомів, голів міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, представників замовників будівництва.

Проводив нараду голова облдержадміністрації Олександр Мисник.

— На сьогодні освоєно лише 48% коштів, що надійшли в область з Державного фонду регіонального розвитку, — зазначив голова ОДА. — Крім того, не у повному обсязі використані перехідні кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій 2017

12 Грудня 2018 15:34Актуально

Зверніть увагу: підприємцям телефонують ШАХРАЇ

Шановні платники податків, на теренах Чернігівщини знову активізувалися «телефонні шахраї», які представляються посадовими особами фіскальної служби в області.

Дзвінки надходять з телефонних номерів: (095) 474-50-49 та (099) 677-99-79. Невідомі особи представляються начальником Прилуцького управління ГУ ДФС у Чернігівській області

12 Грудня 2018 15:30Актуально

Звітність у разі смерті засновника юридичної особи подає спадкоємець, який заявив своє право на підприємство

У разі смерті єдиного засновника юридичної особи, який одночасно був відповідальною особою (директор/бухгалтер) за подання податкової звітності відповідальним за своєчасність подання звітності такої юридичної особи буде спадкоємець, який заявив своє право на підприємство.

Якщо укладено договір на управління спадщиною, то відповідальним за подання звітності до контролюючого органу буде особа, яка управляє спадщиною, до подання заяви про прийняття спадщини спадкоємцями або до ухвалення судом рішення про визнання спадщини відумерлою.

12 Грудня 2018 15:26Актуально

Запрошуємо школярів до участі у мистецькому конкурсі «Податкова абетка»

Національний університет державної фіскальної служби України оголошує ІІ Всеукраїнський Мистецький конкурс, який відбувається у рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»:

- «Податкова абетка» для учнів 1-4 класів,

- «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» – для учнів 5-9 класів.

Конкурс носить тематичний характер, метою якого є популяризація податкової та митної грамотності, сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками

12 Грудня 2018 14:22Подія

Багатодітні родини отримали довгоочікуваних нетелей

Відповідно до обласної та районної Програм передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки в Бобровицькому районі поточного року було організовано конкурс серед багатодітних сімей, які виховують 5 і більше дітей віком до 18 років.

Переможцями конкурсу стали дві багатодітні сім’ї: Тетяни Іванівни та Петра Івановича Світящуків, які виховують десятеро дітей, з них п’ятеро неповнолітніх і проживають в с.Кобижча та Людмили Анатоліївни Турчин, яка виховує шестеро неповнолітніх дітей і проживають в с. Новий Биків Бобровицького

<<<1 - 11 з 2720>>>