<<<12 - 22 з 2389>>>


18 Вересня 2018 16:09Актуально

Чернігівщина отримала перші «пакунки малюка»

З початку місяця до областей України почали надходити «пакунки малюка» для передачі породіллям.

Двісті наборів для новонароджених отримала і Чернігівщина (потреба на вересень — майже 600 комплектів). Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін, наразі триває робота з доставки пакунків жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня цього року.

Загалом до області впродовж вересня–грудня має надійти близько двох з половиною тисяч таких комплектів. Їх розподілятимуть пропорційно між пологовими будинками, аби вручати безпосередньо у медичних закладах.

Нагадаємо, «пакунок малюка» — це безповоротна адресна соціальна

18 Вересня 2018 14:44До відома

Надходження до бюджетів Чернігівщини збільшуються

Понад 3 мільярди гривень податків і зборів сплачено до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-серпні 2018 року, повідомили у Головному управлінні ДФС області.

Здебільшого, бюджети територіальних громад області формуються від надходжень податку на доходи фізичних осіб – близько 63 % загальної суми надходжень (1,9 мільярда гривень).

18 Вересня 2018 10:51До відома

Як правильно: визволення чи ВИГНАННЯ нацистів?

У пункті 1 частини 1 статті 2 «Форми увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» від 9 квітня 2015 року № 315 чітко вказано:

«відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги, днів ВИГНАННЯ нацистів з України, Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, інших адміністративно-територіальних одиниць».

Таким чином, закон вимагає називати вигнання нацистів з населених пунктів.

Нагадуємо, термін «визволення» передбачає волю, свободу, а у 1943-1944 роках Україна не стала вільною. Із вигнанням нацистських окупантів Україна не отримала волі, тільки опинилася під пануванням іншого тоталітарного режиму.

СРСР ставив за мету не визволення Українського народу, а повернення його до складу радянської імперії, відновлення на її території комуністичного

18 Вересня 2018 10:34Подія

Урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів

Сьогодні у місті Бобровиця проведено заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів. На пагорбі Слави проведено мітинг-реквієм, покладання квітів. Відкрила мітинг голова районної ради ветеранів Ольга Поддубна. Участь у заходах узяли працівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, служб, організацій міста, ветеранський актив, громадськість.

Пам’ять загиблих воїнів вшановано хвилиною мовчання.

Святкові заходи планується продовжити 22 вересня у ході проведення районного свята «Квітчаємо врожаями і піснями Бобровицький край».

Загальний відділ районної
державної адміністрації
18 Вересня 2018 08:58Актуально

Президент увів в дію рішення РНБОУ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією».

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство

18 Вересня 2018 08:49Актуально

У Чернігові відзначили 154-річчя від дня народження Михайла Коцюбинського

Пам’ять видатного українського письменника, громадського діяча Михайла Коцюбинського вшанували сьогодні, 17 вересня, в обласному центрі.

З нагоди 154-ї річниці від дня народження неперевершеного майстра слова біля його могили на Болдиній горі зібралися представники влади, громадськість,

18 Вересня 2018 08:01Подія

Шановні жителі Бобровиччини, колишні фронтовики, партизани, вдови!

Щиро вітаю вас з пам’ятною датою – 75-ю річницею вигнання нацистських окупантів. День визволення рідної землі завжди буде для нас незабутньою подією. Радість і скорбота, біль і надія завжди нагадуватимуть нам про значимість великого подвигу, на який були здатні славні патріоти. Навряд чи можна знайти родину, яку б обійшла стороною найстрашніша в історії людства війна. Проте український народ вистояв і переміг, здолав нелюдські тортури і труднощі, здобув і виборов право на своє історичне існування. Пам'ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях, служитиме зразком патріотизму у ставленні до Батьківщини.

Шановні ветерани! Низький уклін і безмежна подяка вам - усім, хто захищав рідну землю, хто ціною власного життя, бойовими

17 Вересня 2018 16:38Актуально

На варті життя кожної людини. У Чернігові відзначили День рятівника

Щорічно 17 вересня в Україні відзначається День рятівника. З нагоди свята в Чернігові привітали працівників та ветеранів Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, представники правоохоронних

17 Вересня 2018 14:12Актуально

Уряд представив бюджет розбудови країни

Кабінет Міністрів України виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в Парламент до 15 вересня. 14 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Уряду, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

Збалансований бюджет

Уряд запланував стабільне зростання вітчизняної економіки. За два роки номінальний ВВП зросте майже на 1 трильйон гривень. Наступного року інфляція має зменшитися з 9,9% запланованих на цей рік до 7,4%. Доходи Держбюджету-2019 сягнуть майже 1,3 трильйона гривень.

Одним із головних завдань

17 Вересня 2018 13:53Актуально

Чернігівщину знову відвідала делегація з китайської провінції Хенань

Цього разу завітали представники бізнесових кіл. Мета приїзду — розширення співробітництва у сфері сільського господарства. Предметна розмова відбулася сьогодні в облдержадміністрації за участі виконуючої обов’язки голови ОДА Юлії Свириденко та керівників профільних підрозділів. Китайську делегацію очолив голова правління Хенанської зернової корпорації Yuliang Grain Group Co. Чжан Пей Сянь.

Юлія Свириденко запевнила, що Чернігівщина зацікавлена у подальшій співпраці. Тим більше, що місцеві підприємства вже багато років активно здійснюють зовнішню торгівлю з китайськими партнерами.

Крім того, в області покращується інвестиційний клімат. Як підтвердження цьому — перше місце в Україні за темпом зростання прямих іноземних інвестицій у 2017 році. Загальний обсяг іноземних інвестицій

17 Вересня 2018 11:15Актуально

Чернігівська область – третя в рейтингу Мінрегіону з децентралізації

За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернігівщина втримує свої позиції, посідаючи третю сходинку.

Область має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

В області вже функціонують 38 об’єднаних територіальних громад.

Наприкінці серпня відповідні рішення про приєднання

<<<12 - 22 з 2389>>>