<<<12 - 22 з 3103>>>


02 Серпня 2019 08:35Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

1 серпня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного бюджету місцевим бюджетам перераховано І транш серпня освітньої та медичної субвенції на загальну суму 3 021,3 тис.грн., у т.ч.:

Освітня субвенція – 2 089,8 тис.грн.:

- Бобровицький р-н — 102,0 тис.грн.;

- ОТГ с.Нова Басань - 374,7 тис.грн.;

- ОТГ м.Бобровиця - 1613,1 тис.грн.

Медична субвенція – 931,5 тис.грн.:

-Бобровицький р-н — 35,6 тис.грн.;

-ОТГ с.Нова Басань - 150,6 тис.грн.;

-ОТГ м.Бобровиця - 745,3 тис.грн.

23 Липня 2019 08:42Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

23 липня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано IІ транш субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 529,9 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
16 Липня 2019 11:16До відома

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в червні 2019р. в області становив 99,7%, в Україні – 99,5%.

На споживчому ринку області в червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,8%. Найбільше (на 34,2%) подешевшали яйця, на 21,4% – овочі, на 3,7% – молоко, на 2,6% – свинина. Водночас на 1,1–5,2% подорожчали хліб, масло, сметана, м’ясо птиці, цукор та фрукти.

Ціни на природний газ зменшилися на 6,5%. Разом із тим, плата за утримання будинків та прибудинкових територій зросла на 2,4%.

Паливо та мастила знизилися в ціні на 0,7%. У той же час проїзд у залізничному пасажирському

16 Липня 2019 08:13Актуально

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР голосами 355 депутатів, «виконуючи волю українського народу до побудови вільної незалежної держави», схвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший крок до утворення незалежної суверенної держави.

У преамбулі Декларації підкреслювалося, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах».

Одним

15 Липня 2019 10:37Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

11 липня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного бюджету місцевим бюджетам перераховано ІІ транш липня освітньої та медичної субвенції на загальну суму 6412,7 тис.грн., у т.ч.:

Освітня субвенція – 5480,3 тис.грн.:

- Бобровицький р-н — 320,9 тис.грн.;

- ОТГ с.Нова Басань - 4140,4 тис.грн.;

- ОТГ м.Бобровиця - 1019,0 тис.грн.

Медична субвенція – 932,4 тис.грн.:

-Бобровицький р-н — 36,5 тис.грн.;

-ОТГ с.Нова Басань - 150,6 тис.грн.;

-ОТГ м.Бобровиця - 745,3 тис.грн.

12 Липня 2019 08:20Актуально

У липні ціна на газ для населення зменшиться на 10,4% – Президент обговорив ситуацію на енергетичному ринку України з профільними відомствами

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.

Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус наголосив, що на енергетичних ринках України існує проблема монополізації, що не дозволяє споживачам та українській економіці користуватися конкурентною ціною на відповідні ресурси. Але

09 Липня 2019 14:18Актуально

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області повідомляє

8 липня управлінням Державної казначейської служби України у Бобровицькому районі Чернігівської області з державного боджету перераховано I транш субвенції на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, допомога по догляду за дитиною - інвалідом І чи ІІ групи психічного розладу та ін. на загальну суму 2 345,5 тис.грн.

Управління Державної казначейської служби України
у Бобровицькому районі Чернігівської області
09 Липня 2019 11:31Подія

Проведено робочу нараду щодо фінансування та функціонування Новобиківського МНВК

9 липня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів робочу нараду за участі заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко, заступника голови районної ради Андрія Ткаченка та голови Новобасанської сільської ради Володимира Левченка щодо подальшого фінансування та функціонування Новобиківського МНВК.

У ході наради було обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.Загальний відділ апарату
районної державної адміністрації
09 Липня 2019 08:27Актуально

Угода про асоціацію має бути гнучким інструментом, який відповідає реаліям відносин України та ЄС, – Президент

Президент Володимир Зеленський запропонував провести моніторинг виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, щоб вивести співпрацю нашої країни та ЄС на новий рівень.

«Ця Угода має бути гнучким інструментом, який відповідав би сучасним реаліям наших відносин, а головне – потенціалу України. Саме тому я запропонував нашим партнерам розпочати спільну оцінку

08 Липня 2019 16:32Актуально

У Чернігівській ОДА вшанували матерів-героїнь

Державну нагороду – почесне звання «Мати-героїня» – сьогодні, 8 липня, отримали жінки Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Посвідчення та нагрудні знаки їм урочисто вручила керівник апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха. Вона висловила шану жінкам за гідне виховання дітей та збереження кращих традицій української родини, побажала їхнім сім’ям злагоди і добробуту.

– Цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це сім’ї, де дітям змалечку прищеплюють чесність, любов до праці, вчать берегти найкращі сімейні традиції. Ця нагорода є високою оцінкою з боку держави нелегкої материнської праці. Народити та виховати щонайменше п’ятьох гідних громадян України – це заслуговує на особливу шану та повагу, – зауважила Ірина Соломаха.

08 Липня 2019 08:07Актуально

Володимир Зеленський: Наша спільна мета – сильні та сучасні ВМС України

Метою України є сильні та оснащені сучасними кораблями Військово-Морські сили. Про це заявив Президент Володимир Зеленський 7 липня, під час робочої поїздки до Одеської області в рамках відзначення Дня Військово-Морських сил Збройних сил України та проведення українсько-американського командно-штабного навчання Sea Breeze – 2019.

«Наша спільна мета – це сильні, оснащені сучасними кораблями, озброєнням і технікою Військово-Морські сили України. На цьому шляху ми відчуваємо вагому підтримку з боку наших міжнародних друзів і партнерів, які сьогодні стоять з вами в одному строю», – наголосив Президент України, звертаючись до моряків.

Володимир Зеленський

<<<12 - 22 з 3103>>>