<<<12 - 22 з 1857>>>


07 Листопада 2017 08:47Актуально

Президент підписав Закон «Про електронні довірчі послуги»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про електронні довірчі послуги». Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису шляхом імплементації законодавства Європейського Союзу, розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг.

У Законі також визначені умови визнання в Україні електронних довірчих послуг, які надаються іноземними постачальниками, що забезпечить активний розвиток транскордонного співробітництва та інтеграцію нашої держави у світовий електронний інформаційний простір.

Закон визначає правові та організаційні засади надання електронних

06 Листопада 2017 16:49Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

06 листопада голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступниками голови, керівником апарату, головою районної ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням фінансування захищених статей бюджету до кінця поточного року, нарахування субсидій на опалювальний період 2017-2018 років громадянам району, дотримання теплого режиму у закладах гуманітарної сфери району, щодо належного проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018

03 Листопада 2017 15:45Подія

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості. При райдержадміністрації працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники управління Пенсійного фонду, служби зайнятості, фіскальної служби, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

03 листопада поточного року перший заступник голови райдержадміністрації Любов Любенко провела засідання зазначеної робочої групи за участі першого заступника начальника Бобровицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Шилко Ольги Федорівни, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рассахацької Лариси Миколаївни, головного державного

03 Листопада 2017 15:36Актуально

На переговорах з Прем'єр-міністром ОАЕ досягнуто важливих результатів - Президент

Президент Петро Порошенко повідомив, що під час переговорів з Прем'єр-міністром ОАЕ, правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом було досягнуто низку важливих результатів.

Зокрема, досягнуто домовленість про двостороннє співробітництво у космічній сфері. «Це для нас надзвичайно важливо і є синергією потенціалів двох держав», - зауважив Глава держави у коментарі

03 Листопада 2017 15:15Подія

Урочистості до Дня працівників соціальної сфери

03 листопада у районному будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників соціальної сфери. Присутніх привітали заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко та заступник голови районної ради Андрій Ткаченко. Кращі працівники соціальної сфери відзначені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками голови районної державної адміністрації.

Аматори районного будинку культури порадували присутніх святковим концертом.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
03 Листопада 2017 12:52Подія

Засідання міжвідомчої робочої групи з перевірки додержання законодавства у сфері державних закупівель

03 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання міжвідомчої робочої групи з перевірки додержання законодавства у сфері державних закупівель, на якому було обговорено питання про аналіз застосування закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти з використанням системи електронних закупівель ProZorro за 10 місяців 2017 року, про пріоритетні напрямки роботи у 2018 році щодо покращання у сфері державних закупівель.

В обговоренні взяли участь присутні члени робочої групи.

За підсумками обговорення вирішили: узяти до відома інформації членів робочої групи щодо використання державних коштів та забезпечити раціональне і ефективне використання бюджетних коштів, максимальну економію при здійсненні закупівель товарів, робіт та послуг з використанням системи електронних закупівель ProZorro у 2017-2018 роках.

03 Листопада 2017 11:31Повідомлення

Запрошуємо до участі у конкурсі «Благодійник року»

23 жовтня 2017 року стартує дев’ятий конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Традиційно він проводиться з метою поширення благодійницької діяльності, меценатства та волонтерства на Чернігівщині.

Організаційний комітет конкурсу протягом місяця — з 23 жовтня по 24 листопада 2017 року – збиратиме пропозиції щодо нагородження у таких номінаціях:

- «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

- «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

- «Благодійник року — неприбуткова організація»;

- «Благодійник року — приватна особа»;

- «Благодійник року — благодійник-початківець»;

- «Благодійник року — представник малого бізнесу»;

- «Благодійник року — кращий волонтер».

У конкурсі можуть брати

01 Листопада 2017 15:40Подія

Виїзний день-приймальня районної державної адміністрації та районної ради в с. Свидовець

1 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко та заступник голови районної ради Андрій Ткаченко за участі керівників установ, організацій, служб району провели виїзний день-приймальню районної державної адміністрації та районної ради в с. Свидовець.

У 4 зверненнях (з них 1 колективне) порушено питання, які стосувалися перерахування субсидії, видачі дубліката пенсійного посвідчення , проблем з постачання балонного газу, порядку обчислення наявного трудового стажу тощо.

Відповіді на всі звернення дано при спілкуванні.
31 Жовтня 2017 15:16Актуально

Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2150-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій». Документ прийнятий парламентом за основу та в цілому 3 жовтня 255 голосами.

Закон уточнює перелік видатків, що здійснюються на соціальний захист та соціальне забезпечення громадян з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Зазначений Закон системно пов’язаний із Законом

31 Жовтня 2017 11:39Подія

Засідання колегії районної державної адміністрації

31 жовтня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання колегії районної державної адміністрації. Про підсумки оздоровчої кампанії влітку 2017 року (хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобровицького району на 2016-2020 роки) проінформував завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентин Кравченко.

На виконання вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою організації повноцінного, якісного, змістовного оздоровлення та відпочинку дітей у літній період у районі проводилася відповідна робота згідно із заходами програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобровицького району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії VІІ скликання Бобровицької районної

30 Жовтня 2017 14:10Повідомлення

Увага! В області перевірятимуть систему оповіщення

Шановні громадяни!

Завтра, 31 жовтня, на території області проводитиметься комплексна перевірка регіональної системи централізованого оповіщення цивільного захисту Чернігівщини.

О 10:00 буде включено електросирени в Чернігові, Ніжині, Прилуках та районних центрах області.

Почувши звучання електросирен, потрібно:

— увімкнути радіоприймачі на першій програмі українського радіо або програми обласної та місцевих телерадіокомпаній, для населення Чернігова та Чернігівського району — радіостанцію «НАШЕ РАДІО» на частоті 104,3 МГц;

— уважно прослухати інформацію, довести

<<<12 - 22 з 1857>>>