<<<23 - 33 з 1857>>>


27 Жовтня 2017 16:59Подія

Урочистості з нагоди 74-ї річниці визволення Бобровиччини від нацистських окупантів

27 жовтня Національний президентський оркестр завітав до Бобровиці зі святковим концертом приуроченим 74-й річниці визволення Бобровиччини від нацистських окупантів.

Прекрасний концерт за підтримки народного депутата України Олега Дмитренка став незабутньою подією та гарним подарунком для жителів району.

На сцені районного

26 Жовтня 2017 16:27Актуально

Міфи про медичну реформу

Верховна Рада дала старт медичній реформі, яка розпочнеться з 2018 року. Проте вже зараз поширюється чимало неправдивої інформації щодо того, які саме зміни відбудуться у сфері охорони здоров’я і що чекає на лікарів та пацієнтів із впровадженням реформи. Надаємо спростування найпоширеніших міфів.

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою

Безкоштовної медицини в Україні не існує. Згідно з результатами опитування, 90% ліків українці купують за власний кошт. За даними досліджень, кожен другий відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому неправильно говорити,

26 Жовтня 2017 12:53Актуально

До уваги громадян! Як не втратити субсидію

Субсидія — це державна допомога. Кому і в якому розмірі вона виплачується — держава визначає, спираючись на прозорі й чіткі правила. Основний критерій — дохід громадянина. Тому інформація про доходи збирається та оновлюється постійно. В тому числі, й автоматично.

Наприклад, гроші, отримані на банківську картку від продажу майна чи в якості благодійної допомоги, є доходом — підставою для перерахунку субсидії, а у випадку спроб їх приховування — підставою для скасування субсидії.

Особливої актуальності ця інформація

25 Жовтня 2017 16:07Подія

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

1 серпня заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків стосовно малолітніх дітей, про доцільність призначення опіки над неповнолітніми, про стан виконання опікунських обов’язків, про зняття із соціального супроводу сім’ї.

За підсумками обговорення прийнято відповідні рішення.


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
25 Жовтня 2017 11:49Актуально

Відеозапис виступу Президента України на засіданні Ради регіонального розвитку

Учора, 24 жовтня, в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулося шосте засідання Ради регіонального розвитку.

На порядку денному — обговорення реформування країни, децентралізаційних процесів, перспектив подальшого розвитку країни.

У заході взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівники Міністерств та відомств, очільники областей, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.