<<<34 - 44 з 2720>>>


05 Грудня 2018 10:43Актуально

Чергова інформаційна сесія для ОТГ. Цього разу — про адмінпослуги

Ефективна організація надання адмінпослуг — одне із першочергових завдань для ОТГ. Найкращий шлях до цього — створення сучасного ЦНАПу.

Наразі Програма «U-LEAD з Європою» пропонує громадам фінансову та інформаційну підтримку.

Детальніше вчора про цю можливість представникам

05 Грудня 2018 08:52Вітання

Шановні працівники статистики!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Статистика відображає реальний стан соціально-економічного розвитку нашого краю, відіграє вирішальну роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість як Бобровиччини, так і держави в цілому.

Зичу вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.

Любов Любенко,
в.о. голови районної державної адміністрації
05 Грудня 2018 08:07Актуально

Кожна територіальна громада має визначити свої пріоритети – Президент про планування розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області зазначив, що з урахуванням вже набутого досвіду, необхідно подолати непередбачуваність в реалізації політики розвитку регіонів та затвердити чіткий план перспективного розвитку.

«Тому ставлю завдання всій регіональній владі, зокрема й на Івано-Франківщині – розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. І не просто розробити, а обговорити їх із громадами, і прийняти їх до виконання на рівні громад», - сказав Президент. При цьому він наголосив,

04 Грудня 2018 15:37До відома

Одноденні військово-навчальні збори в Бобровиці

22 грудня на території Бобровицького району будуть проведені одноденні навчальні збори територіальної оборони. Призначення зборів - доведення інформації та формування навичок, необхідних для організації та ведення територіальної оборони. Програма зборів включає виконання стрільб з автомата Калашникова.

Для участі у зборах запрошуються всі бажаючі з числа військовозобов’язаних. Обов’язковою є участь у зборах резервістів, які входять до штату 119 бригади територіальної оборони.

З метою належного забезпечення матеріальними засобами, розпочато попередню реєстрації для участі у зборах територіальної

04 Грудня 2018 15:27До відома

Укриття населення в захисних спорудах

Захисні споруди цивільного захисту - інженерні споруди, призначені для захисту населення від впливу небезпечних факторів, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів.

Бобровицький РВ УДСНС України у Чернігівській області надає для відома перелік захисних споруд на території Бобровицького району:Бобровицький РВ УДСНС України
у Чернігівській області
04 Грудня 2018 15:17До відома

Оголошення!

У зв’язку з наближенням складних погодних умов, з метою належної організації надання своєчасної допомоги одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, інвалідам, бездомним особам, особам, що потребують ночівлі та обігріву та для уникнення загибелі людей від переохолодження в осінньо – зимовий період 2018-2019 років на території Бобровицького району функціонують стаціонарні пункти обігріву. Їх місцезнаходження згідно з переліком.Бобровицький РВ УДСНС України
у Чернігівській області
04 Грудня 2018 12:18Актуально

На варті спокою: в області перевіряють єдину державну систему цивільного захисту

Готовність області оперативно реагувати на будь-яку загрозу планово перевіряють. Особливо ретельною перевірка всіх систем та об’єктів має бути в особливий період на прикордонні.

Сьогодні, 4 грудня, голова облдержадміністрації Олександр Мисник взяв участь у профільному штабному тренуванні з органами управління цивільного захисту.

Попередньо до всіх структур області було доведено відповідні інструкції з реагування. Окрім того, Чернігівщина має відповідний затверджений план дій. Наразі у керівництва ДСНС України зауважень до роботи області нема: всі сигнали передані вчасно та згідно форми.

Нагадаємо, що 27 листопада проведено комплексну технічну перевірку регіональної

04 Грудня 2018 11:41Актуально

Запровадження нових ДБН зможе повернути втрачені можливості людям з інвалідністю

У Мінрегіоні під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулася всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю. Глава держави наголосив, що важливим фактором доступності є універсальний дизайн або розумне пристосування об’єкта чи послуги.

За підрахунками міжнародних експертів, проектуючи об’єкти з урахуванням принципів універсального дизайну, на доступність у середньому витрачається декілька відсотків, а іноді й один відсоток від вартості об’єкта будівництва. Пристосування ж введеного в експлуатацію об’єкта може коштувати 25,

04 Грудня 2018 11:25Подія

Проведено засідання комісії з обстеження зелених насаджень

4 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Члени комісії розглянули заяву щодо надання дозволу на проведення робіт по видаленню сухостійних, самосійних та порослевих дерев у полезахисних лісосмугах, які

04 Грудня 2018 08:05Актуально

Президент наголошує, що воєнний стан законодавчого захищає українських воїнів і не обмежує конституційні права і свободи громадян

Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» наголосив на тому, що воєнний стан в Україні запроваджено для законодавчого захисту дій українських військових. Цей правовий режим не обмежуватиме конституційних прав і свобод українських громадян, в тому числі і права на вибори, підкреслив Президент.

«Для чого в Україні запроваджується воєнний стан? Є дві моделі (дій в умовах такого правового режиму – ред.). Перша – обмежити конституційні права і свободи. Так роблять диктатори. Є чи немає для цього підстави – з цього починають. Є друга модель – захистити українського воїна. Захистити законодавчо, надавши

03 Грудня 2018 18:49Актуально

Президент відзначив чернігівських резервістів

Сьогодні, під час відвідання військових навчань резервістів першої черги, що проходять на Чернігівщині, Президент України відзначив високу мотивацію та вишкіл цієї категорії бійців.

Про це повідомив під час проведення чергового засідання Ради оборони області голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник.

За даними представників

<<<34 - 44 з 2720>>>