<<<34 - 44 з 2026>>>


22 Березня 2018 15:22Інформуємо

Терміни і поняття, які можуть застосовуватися в процесі організаційного забезпечення заходів щодо врегулювання колективних трудових спорів(конфліктів)

Національна служба посередництва і примирення (далі – Служба) утворена Указом Президента України, як єдиний постійно діючий державний орган для врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К)), відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» (далі – Закон).

Головним завданням, покладеним на Службу державою, є сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин (далі – СТВ), запобігання виникненню

22 Березня 2018 11:48Актуально

Область в цілому демонструє позитивну динаміку розвитку, — рейтинг Мінрегіону

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснило оцінку результативності реалізації державної регіональної політики у 2017 році за 25 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів.

Мінрегіон не обраховує загального місця областей, однак, за власними розрахунками облдержадміністрації, область посіла 13 місце, покращивши свій результат

22 Березня 2018 09:06Подія

Засідання комісії ТЕБ та НС

22 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання комісії ТЕБ та НС. Розглянуто питання питання: про забезпечення пожежної безпеки житлового сектору населених пунктів, про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) та проведення згідно графіка перевірок захисних споруд на 2018 рік, про забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення,

20 Березня 2018 15:37Подія

Семінар-нарада щодо виробничої діяльності хлібоприймального підприємства

20 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина за участі керівників сільськогосподарських підприємств району, директора філії ПАТ ДПЗКУ «Хлібна база № 83» Юрія Коркішка провів семінар-нараду щодо виробничої діяльності хлібоприймального підприємства.

У ході наради обговорено питання роботи бази, модернізації її потужностей, підготовки до приймання зерна нового врожаю.

У підсумках сільгоспвиробники вирішили звернутися

16 Березня 2018 13:38Подія

Нарада щодо забезпечення функціонування органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

16 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів нараду щодо узгодженості дій в питаннях забезпечення функціонування органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Участь у нараді взяли заступник голови , керівник апарату районної державної адміністрації, голова районної ради та його заступник, голови Бобровицької міської, Новобасанської та Соколівської сільських

16 Березня 2018 10:12Актуально

Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із французьким актором Жаном Рено, який бере участь в україно-французькому фільмі «Останній крок», що підтримується коштами державного бюджету України.Президент зазначив, що на даний момент значно збільшилась кількість фільмів, які виробляються в Україні. Їх кількість подвоїлась за останні два роки. Він також зауважив, що у 2016 році було знято і вийшло на

15 Березня 2018 14:29Актуально

Уряд виділив українцям 400 мільйонів гривень на енергоефективність

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». У порівнянні з минулим роком утричі збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Невдовзі програма запрацює в державних банках — Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів

14 Березня 2018 14:01Актуально

Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати вже наприкінці березня

З другої половини березня Пенсійний фонд України розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати — з 1 квітня. Пенсії перерахують з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень.

Варто зазначити, що пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС та інші). Тож окремо звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.Для перерахунку пенсій військовослужбовцям

14 Березня 2018 12:22

Казкових вакансій не буває.

14 Березня 2018 09:51Актуально

Стан тваринництва Чернігівської області на 1 січня 2018 року

За попередніми даними, на початок 2018р. в усіх категоріях господарств областi нараховувалися майже 192 тис. голів великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 111 тис., що дозволило зайняти, відповідно, 4 та 5 місця серед регіонів України, свиней – 167 тис. голів (17 місце), овець та кіз – 30 тис. голів (16 місце), птиці – 3496 тис. голів (20 місце).

У порівнянні з попереднім роком зросла кількість птиці на 3%, водночас зменшилося поголів’я великої рогатої худоби (у т.ч. корів) на 2%, свиней – на 10%, овець і кіз – на 4%.

У 2017р. господарствами областi реалiзовано худоби та птицi на забiй у живій масі 52 тис. тонн (на 6% менше в порівнянні з 2016р.), яєць одержано 289 млн.

14 Березня 2018 08:51Актуально

В Україні для населення та ОСББ діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», які профінансовано на загальну суму 115 млн гривень!

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів».

Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма.

Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм.

На реалізацію місцевих програм у 2018 р. виділено 115 млн грн., що на 28% більше порівняно із аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 млн гривень.

Зокрема, на впровадження 16 обласних програм виділено майже 49 млн грн, а саме:

- 18 млн грн у Львівській обл.;

- 8 млн грн

<<<34 - 44 з 2026>>>