<<<34 - 44 з 1927>>>


22 Грудня 2017 14:44Актуально

Як українці долучаються до реалізації медичної реформи: підсумки Всеукраїнського туру «ЗміниТИ»

Медичну реформу, проголосовану Парламентом цієї осені, підтримують у регіонах України. Лікарі, представники місцевої влади, в тому числі ОТГ, громадські активісти та експерти долучилися до розробки майбутніх змін, висловивши ряд вимог та пропозицій до реалізації реформи.

Учора, 21 грудня, в Українському кризовому медіа-центрі громадська організація «Центр UA» представила результати публічних консультацій у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» стосовно впровадження змін в системі охорони здоров’я.

Консультації проводилися впродовж

22 Грудня 2017 14:38Подія

Засідання 13 сесії районної ради 7 скликання

22 грудня проведено засідання 13 сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь голова, заступник голови, керівник апарату, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, міський голова ОТГ, сільські голови, депутати районної ради.

На початку засідання, як зазвичай, прозвучав Державний Гімн України.

На розгляд сесії було винесено 16 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо вивчалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Затвердивши порядок денний, депутати приступили

22 Грудня 2017 12:23Подія

Засідання колегії районної державної адміністрації

22 грудня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання колегії районної державної адміністрації. Про проект районного бюджету на 2018 рік проінформував начальник фінансового управління районної державної адміністрації Анатолій Велігорський.

Відповідно до Бюджетного кодексу України на 2018 рік визначено:

- доходи районного бюджету в сумі 270, 7 млн. грн, у тому числі: доходи загального фонду районного бюджету

- видатки районного бюджету в сумі 270, 7 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету

20 Грудня 2017 08:51Актуально

Марина Порошенко разом із дітьми відкрила Головну ялинку країни

У День Святого Миколая Перша леді України Марина Порошенко разом з дітьми Олександрою, Євгенією та Михайлом відкрила Головну ялинку країни на Софійській площі. До урочистої церемонії також долучилися Київський міський голова Віталій Кличко та Міністр культури України Євген Нищук. Перші особи привітали українців із початком новорічних та різдвяних свят.

Дружина Президента наголосила, що рік, який минає, додав Україні «і слави, і волі», адже країна почала відроджуватися і розвиватися. «У 2017-му підвищено зарплати і пенсії, розпочата судова реформа, дано старт модернізації системи охорони здоров’я, почала впевнено розвиватися освіта, запроваджено школу рівних можливостей, відроджується українське

19 Грудня 2017 14:31Подія

«Хто Миколая любить»

19 грудня в районному будинку культури проведено щорічне свято під назвою «Хто Миколая любить» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних родин, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-інвалідів та дітей учасників бойових дій.

Захід проведено за сприянням служби у справах дітей, сектора у справах сім’ї молоді та спорту районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації

19 Грудня 2017 12:25Подія

Засідання районної комісії з розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги

Вчора, 18 грудня, керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Дараган провела засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги. До комісії надійшло 28 звернень: 26 – стосовно допомоги на лікування, 2 – щодо вирішення соціально-побутових питань.

За підсумками розгляду подано проект розпорядження, згідно з яким двадцяти п'яти громадянам надано матеріальну допомогу на загальну суму 16400 грн, три звернення передані на виконання виконкому Новобасанської сільської ради.

Відділ організаційно-інформаційної
19 Грудня 2017 11:21Актуально

Рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів за січень-вересень: показники Чернігівщини

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснило оцінку результативності реалізації державної регіональної політики за 9 місяців цього року. Враховано 25 показників, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів.

Чернігівська область займає 2 місце за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» — результат покращено на 2 позиції у порівнянні з першим півріччям.

Позитивні тенденції:

— зростання на 78,3% до початку року обсягу прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області (1 місце); показник

18 Грудня 2017 15:07Подія

Засідання робочої групи «медичні ради реформ»

18 грудня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання робочої групи «медичні ради реформ» за участі голови районної ради Володимира Ляховенка, заступників голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко, міського голови Лариси Петько, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Загорулька.

У ході засідання обговорено питання щодо формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
18 Грудня 2017 14:50Актуально

До уваги водіїв! Очікується ускладнення погодних умов!

За інформацією Укргідрометцентру, у понеділок, 18 грудня, в Україні очікується ускладнення погодних умов: вранці та вдень сильний сніг, хуртовина, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Очікується утворення снігового покрову висотою 5 -10см.

На території Чернігівської області сніг, місцями сильний. Температура: вдень — +1...+3, вночі - 0...-2.

Укравтодор звертається до всіх учасників дорожнього руху: будьте уважними за кермом, дотримуйтесь безпечної дистанції та швидкості руху, особливо при несприятливих погодних умовах.

Це дозволить мінімізувати виникнення заторів на автошляхах та забезпечити рух снігоприбиральної техніки. Просимо водіїв врахувати цю інформацію при формуванні

18 Грудня 2017 10:45Актуально

У 2017-му Мініфраструктури продемонструвало ефективну роботу, яку має продовжити і у році наступному – Президент

Президент Петро Порошенко позитивно оцінив результати роботи Міністерства інфраструктури у році, що завершується.Такі ж здобутки відомство має демонструвати і надалі, переконаний він.

«Ці результати були б неможливі без щоденних зусиль Уряду, Прем'єр-міністра, всієї команди Міністерства інфраструктури, президентської команди. Дякую вам за вашу ефективну роботу у

15 Грудня 2017 14:36Подія

Засідання щодо створення комісії

15 грудня заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провела засідання на якому була створена комісія з визначення та відшкодування збитків власнику земельних ділянок.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
<<<34 - 44 з 1927>>>