<<<34 - 44 з 2389>>>


13 Вересня 2018 16:16До відома

Які професії найбільше затребувані на Чернігівщині?

У той час, коли деякі українці нарікають на тотальне безробіття, чимало роботодавців, зокрема й Чернігівщини, не можуть знайти потрібних працівників.

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, цього року найбільше вакансій було в сільському, лісовому та рибному

13 Вересня 2018 14:11Актуально

Комфортно має бути всім: і пасажирам, і перевізникам

Шість питань порядку денного сьогодні розглянули на черговій Координаційній раді облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області.

Мова йшла як про відкриття нових рейсів, так і їх оптимізацію. На маршруті Чернігів–Грабівка до конкурсу тимчасово курсуватиме транспорт іншого надавача послуг.

Після погодження з райдержадміністрацією у неділю не їздитиме автобус Ніжин–Валентіїв. Думають на Ніжинщині і про зручне та постійне виконання рейсів до сіл, маршрути до яких вважаються невигідними. Вихід з цієї ситуації є. Такі сполучення варто винести на конкурс у пакеті з конкурентоспроможними напрямками. Наразі потрібно

13 Вересня 2018 11:03Актуально

У серпні на Чернігівщині прийняті в експлуатацію понад 29 тисяч квадратних метрів комунальних автодоріг

Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації. Вартість ремонтних робіт перевищила 15 мільйонів гривень. Середній поточний ремонт автошляхів комунальної власності проводився в Бахмацькому, Борзнянському, Корюківському, Менському, Носівському, Ріпкинському та Чернігівському районах.

Також продовжують ремонтувати дороги загального користування місцевого значення. У серпні залатано понад 9 тисяч квадратних метрів ям. Крім того, введені в експлуатацію окремі ділянки автошляхів Семенівка-Карповичі, Боршна-Смош-Ряшки, Розинівка-Вихвостів, Дорогинка-Крупичполе, Носівка-Яблунівка-Ясна Зірка, Григорівка-Перше

13 Вересня 2018 08:26Актуально

Це найбільший контракт в сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України - Президент про угоду між компаніями Mriya Farming PLC та SALIC

Президент Петро Порошенко вважає підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company щодо продажу компаній Mriya Holding Cyprus Limited та Mriya Trading Cyprus Ltd надзвичайно важливою подією, оскільки є свідченням якісної зміни інвестиційного клімату в нашій державі, відновлення віри інвесторів та їх готовність вкладати кошти в Україну.

«SALIC є власністю суверенного фонду Саудівської Аравії, і він сьогодні є одним із найбільших інвесторів в сільськогосподарський бізнес по всьому світові. І рішення сьогодні прийти в Україну є яскравою демонстрацією того, що Україна на сьогоднішній день готова приймати таких інвесторів і створила для цього всі необхідні умови», - наголосив Глава держави

13 Вересня 2018 08:19Актуально

Патріотизм має бути трендом серед молоді

На цьому наголосила заступник голови ОДА Наталія Романова під час вчорашнього засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА.

Також вона зазначила, що у прикордонні робота в цьому напрямку має бути в рази потужнішою.

– Методика національно-патріотичного виховання має бути цікавою та

12 Вересня 2018 09:15Актуально

Президент зустрівся з Послом США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи

Президент Петро Порошенко прийняв Посла Сполучених Штатів Америки з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюеля Браунбека, який перебуває в Україні з робочим візитом.

Глава держави наголосив, що релігійна свобода є невід’ємною частиною нашої української ідентичності. «Ми пишаємося, що маємо достойний стан релігійної свободи в Україні, який гарантується

12 Вересня 2018 08:11Актуально

Новий податок на землі лісового призначення: як мінімізувати навантаження на лісгоспи

Постійна комісія Чернігівської обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин сьогодні, 11 вересня, розглянула колективне звернення громадських організацій лісового, наукового, лісопромислового та мисливського спрямування стосовно прийнятого у липні цього року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

До заходу долучилися виконуюча обов'язки голови облдержадміністрації Юлія Свириденко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, керівники районних держлісгоспів.

Лісівників надзвичайно хвилює подвійне податкове навантаження, яке вони можуть отримати від запровадження нового податку на лісові землі. Адже ставки податку до місцевих бюджетів можуть сягати до 5% від нормативної грошової одиниці площі ріллі по області.

Думка учасників засідання одностайна – законодавством не враховано,

11 Вересня 2018 15:26Актуально

«Будівельна амністія 2018»: хто почуватиметься вільно?

З’явилася можливість легалізації самобудів. Механізм впровадження «будівельної амністії 2018» обговорювали сьогодні на тематичному семінарі за участі в.о. голови облдержадміністрації Юлії Свириденко.

Відповідний закон ухвалено Верховною Радою наприкінці березня цього року. Він встановлює безстрокову легалізацію самобудів класу СС1. Орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов'язаний

11 Вересня 2018 09:07До відома

До Дня працівника лісу

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає 740 тис.га – це 7 % загальнодержавного лісового фонду та 23 % території області. Чернігівщина входить у п'ятірку найбільших виробників деревини серед регіонів. У 2017 році лісогосподарськими підприємствами заготовлено 1564 тис.куб.м ліквідної деревини (90,5 % обсягів попереднього року). Із заготовленої ліквідної деревини 55 % становили лісоматеріали круглі, 45 % – паливна деревина.

У результаті проведених лісогосподарськими підприємствами заходів та під впливом природних факторів зникло осередків шкідників і хвороб лісу на площі біля 7 тис.га.

З метою забезпечення відтворення вилучених запасів деревини, підвищення продуктивності лісів, запобігання

11 Вересня 2018 08:41Актуально

Юлія Свириденко: Останні роки маємо значні успіхи місцевих підприємців

Наприкінці минулого тижня у Чернігові відзначили кращих серед представників бізнесу області. В урочистій церемонії нагородження переможців регіонального конкурсу Чернігівської Регіональної торгово-промислової палати «Підприємець року 2018» взяли участь в. о. голови облдержадміністрації Юлія Свириденко, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Представників ділових кіл відзначили у семи номінаціях: «За високий прогрес в експорті продукції», «За високі досягнення в розвитку виробництва», «За високий внесок в інвестиційну діяльність», «За високі здобутки в розвитку послуг», «За високі досягнення в розвитку малого та середнього бізнесу», «За успішний старт підприємницької діяльності», «За високі здобутки в підприємництві, що очолюється жінками».

10 Вересня 2018 12:05Актуально

На Чернігівщині обрали найкращий танковий взвод ЗСУ

Претендентів на звання "найкращого танкового взводу" цьогоріч було 8. Із різних бригад по одному підрозділу, в кожному з яких 12 бійців. Бойові машини багато маневрували та стріляли з підготовлених позицій. Усе це відбулося на честь професійного свята танкістів на полігоні у Гончарівському.

Структура та зміст цьогорічних випробувань максимально наближені до тих, які були на ІІІ Міжнародних змаганнях НАТО "Сильна Європа — 2018" ("Strong Europe Tank Challenge — 2018"). Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, танкову карусель та розвідку

<<<34 - 44 з 2389>>>