<<<34 - 44 з 2203>>>


03 Липня 2018 08:20Актуально

Президент провів зустріч із керівництвом компанії «Unilever»

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із виконавчим директором компанії «Unilever» Полом Полманом, який повідомив Петру Порошенку про те, що компанія задоволена розвитком своїх інвестицій в Україні, та поділився планами на майбутнє.

Президент назвав це рішення дуже символічним і таким, яке яскраво характеризує значне покращення інвестиційного клімату в Україні. Глава держави повідомив, що підтвердженням цим змінам є дані, які вчора оприлюднив Світовий

02 Липня 2018 11:25Актуально

«Україна без контрабанди»: запитання – відповіді

Започаткована Урядом програма «Україна без контрабанди» покликана зупинити нелегальні товарні потоки в країну, захистити вітчизняних виробників від недобросовісної конкуренції і забезпечити мільярдні додаткові надходження для бюджету. Не менш важливо, що урядова ініціатива здатна нанести чи не найсильніший з часів незалежності удар по корупції. Адже масштабна контрабанда була б неможливою без заступництва чиновників і представників силових структур.

Пропонуємо відповіді на найпоширеніші запитання, якими нині найчастіше маніпулюють противники позитивних змін на митниці.

Чому масштабну боротьбу з контрабандою Уряд розпочав саме зараз?

Масштабна боротьба з контрабандою розпочалася

02 Липня 2018 11:18Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

2 липня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступниками голови, керівником апарату, головою районної ради, заступником голови Бобровицької міської ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; роботи медичної та освітньої галузей; пожежної безпеки в районі тощо.Загальний відділ районної
державної адміністрації
02 Липня 2018 11:04Актуально

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області в I кварталі 2018 року

За результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності в I кварталі 2018 року економічно активними на ринку праці Чернігівської області були 467,5 тис. осіб віком 15–70 років. Серед них 88,7% були зайняті економічною діяльністю, решта – не мали роботи (прибуткового зайняття) та при цьому активно її шукали, намагались організувати власну справу та були готові приступити до роботи, тобто

02 Липня 2018 08:55Актуально

Президент внесе до Парламенту зміни до Конституції щодо закріплення стратегічного напрямку руху України до членства в ЄС та НАТО

Президент Петро Порошенко внесе на розгляд Верховної Ради зміни до Конституції України в частині закріплення в Основному законі стратегічних цілей Української держави – набуття членства України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

«Ще одні зміни до Конституції на яких я наголошую. Найближчим часом мною буде передано до Верховної Ради проект змін до Конституції – поправку, яка закріпить дві наших стратегічних цілі тісно пов’язані одна з одною», - сказав Президент під час урочистих

27 Червня 2018 09:34Привітання

Шановні земляки, жителі Бобровиччини!

Прийміть мої найщиріші вітання з наступаючим державним святом – Днем Конституції України.

Без сумніву, для будь-якої країни Конституція – найважливіший атрибут держави, символ гідності і честі.

Визнавати і виконувати Основний Закон, означає – цінувати свою країну, шанувати її народ, а зрештою, і себе.

Сьогодні як ніколи Україна потребує національно зосередженої сили, яка рухатиме духовним поступом, економічним розвитком, яка забезпечила б її високий міжнародний авторитет і лідерство.

Я вірю в світле майбутнє України. І мені б хотілося, щоб ця віра прийшла в кожну оселю. Щоб окремі положення нашої

27 Червня 2018 09:26Актуально

Президент увів у дію рішення РНБОУ щодо лібералізації зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств ВПК

Президент Петро Порошенко підписав Указ №185/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 червня 2018 року «Про вдосконалення державної політики щодо забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань оборонною продукцією іноземного виробництва, а також сприяння розвитку співробітництва оборонних підприємств України з іноземними партнерами».

Секретар РНБОУ Олександр Турчинов висловив переконання, що відповідний Указ «значно посилить оборонну спроможність нашої держави і дасть поштовх розвитку української оборонної промисловості».

«Указ руйнує багатолітню монополію державних спецекспортерів. Відповідно до рішення РНБОУ українські виробники оборонної продукції, зброї, військової техніки, мають право без будь-яких

27 Червня 2018 09:21Актуально

На Чернігівщині завершуються навчання з територіальної оборони

Тактичні навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018» наближаються до завершення. Сьогодні, 26 червня, на одному з полігонів області відбулось урочисте шикування резервістів 119-ої БТРО.

До урочистостей долучилися перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України В’ячеслав Назаркін, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко,

26 Червня 2018 12:05Актуально

Будьте обережні на воді!

З початку року на водоймах області загинуло 29 осіб.

Зазвичай, відпочинок біля води — чи не найкращий спосіб охолодитися, коли за вікном прогнозують спекотну погоду. Однак, не треба забувати про правила безпеки при відпочинку біля водойм.

Памятайте! Нехтування елементарними правилами безпеки та заборонами, може призвести до справжньої трагедії.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема,

26 Червня 2018 11:48Актуально

Українці отримують більше якісних та доступних ліків

Уряд впроваджує медичну реформу, щоб кожна людина мала можливість отримати якісну і доступну медичну допомогу. Вжито низку заходів для покращення забезпеченості українців ліками. Зокрема, з 2015 року закупівлі ліків відбуваються через міжнародні організації, що дозволило подолати корупцію та закупити більше якісних медикаментів, збільшено бюджетне фінансування закупівель до 5,9 мільярда гривень, запущено програму «Доступні ліки», за якою люди отримують необхідні препарати безоплатно.

Закупівлі ліків без корупційних схем

Перехід на закупівлі ліків через міжнародні організації дозволив прибрати наявні корупційні схеми. В результаті вже за перший рік роботи за цією системою зекономлено 620 мільйонів гривень бюджетних коштів (порівняно з 2014 роком). Кількість додатково закуплених ліків на заощаджені кошти по деяким програмам сягає 70%. Окрім того, понад 70% ліків закуповуються міжнародними організаціями безпосередньо у виробників, що дозволяє отримати якісні ліки

26 Червня 2018 08:36Актуально

Склад населення Чернігівської області за статтю

Структура населення області за статтю характеризується стабільною перевагою представниць жіночої статі. На початок 2018 року частка жінок у загальній чисельності населення становила 55%. У розрахунку на кожну тисячу чоловічого населення припадала 1201 жінка (у міських поселеннях – 1195, у сільській місцевості – 1212).

Для молодших вікових груп характерною є перевага чоловічої статі.

У віковій групі 0–14 років на 1000 дівчат налічувалося 1043 хлопці. У віці 15–64 роки на 1000 жінок припадало 937 чоловіків. Стійке перевищення чисельності жінок над чисельністю чоловіків починається з 38 років.

Серед жителів віком 65 років і старше

<<<34 - 44 з 2203>>>