<<<45 - 55 з 2026>>>


12 Березня 2018 12:26Актуально

Енергонезалежність країни полягає у ефективності споживання енергоресурсів та диверсифікації джерел енергії!

Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ».

«Із питанням заміщення газу Уряд вже кілька років поспіль надзвичайно ефективно справляється. Якщо у 2014 р. на мирній частині України такими категоріями споживачів, як бюджетна сфера,

12 Березня 2018 12:10Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

12 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступником голови, керівником апарату, головою районної ради, головою Бобровицької міської ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; роботи медичної та освітньої галузей; стану протиепізоотичної ситуації в районі тощо.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
06 Березня 2018 16:51Подія

Брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року

З метою належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу 6 березня заступник голови Бобровицької районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко спільно з заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Бобровицького районного військового комісаріату Олегом Олешком провели брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. У заході взяли участь представники районної державної адміністрації, органів

06 Березня 2018 09:24Подія

Позиція Росії після рішення Стокгольмського арбітражу дає додаткові підстави подумати про необґрунтованість проекту «Північний потік-2» – Президент

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром оборони Королівства Швеція Петером Хултквістом подякував Швеції і Стокгольмському арбітражу за прийняте рішення, яке має дуже важливе значення для енергетичної безпеки України і Євросоюзу. «Я дуже дякую Вам, пане Міністр, як представнику Швеції, за справедливий, об’єктивний і незалежний судовий процес», - сказав Глава держави.

«Я вітаю рішення Стокгольмського арбітражу, який розставив всі крапки над «і». Підтвердив енергетичну незалежність нашої держави і зобов’язав РАО «Газпром» заплатити 4 млрд 600 млн доларів, забезпечивши енергетичну безпеку України і енергетичну безпеку Європи», - сказав Петро Порошенко.

Глава Української держави зауважив, що після оприлюднення цього рішення суду з боку Росії та РАО «Газпром»

05 Березня 2018 16:11Подія

Сім'ям загиблих воїнів АТО - увага і турбота

5 березня з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру проведено зустріч представників районного військового комісаріату та районної державної адміністрації з вдовами та матерями загиблих воїнів АТО, що проживають на території району.

У ході зустрічі обговорено проблемні питання, намічено шляхи їх вирішення, жінкам вручено квіти та вітальні листівки.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
01 Березня 2018 15:07Оголошення

До уваги державних службовців!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами), методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної від 21.02.2018 № 99, листа міжрегіонального управління Національного агентства з питань

01 Березня 2018 11:02Подія

Урочисте відкриття неврологічного відділення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»

1 березня 2018 року в урочистій обстановці було відкрито після капітального ремонту неврологічне відділення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Кучрина та голова районної ради Володимир Ляховенко, керівництво та працівники лікарні.

Ремонтні роботи фінансувалися з місцевого бюджету та благодійного фонду «Імпульс», усього витрачено біля 900 тис. гривень. У відділенні проведено внутрішні оздоблювальні роботи,

01 Березня 2018 10:11Актуально

Заробітна плата в області в січні 2018 року

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2018 року становила 6098 грн. Це в 1,6 раза вище мінімальної заробітної плати (3723 грн) та на 28% ¬– ніж рік тому.

Найвищий рівень оплати праці зафіксовано в м.Києві (11668 грн), найнижчий – у Херсонській (6063 грн), Чернівецькій (5914 грн) та Тернопільській (5865 грн) областях.

Реальна заробітна плата (з урахуванням

01 Березня 2018 09:56

Президент: Не допущу жодних дій, які б дали підстави поставити під сумнів безвіз для українців

«Я прошу – не слухайте тих, хто намагається «накаркати» призупинення безвізу. Це – те ж саме коло «прогнозистів», які пророчили, що нам його ніколи не дадуть. Більше того, писали листи, зверталися до країн-членів Євросоюзу, до Європейської Комісії, до Європейської Ради з проханням не надавати нам безвізового режиму», - сказав Президент Петро Порошенко під час прес-конференції на тему: «Виклики – 2018».

«І більшу частину своєї каденції я поклав на те, аби разом з вами вибороти це законне право кожного українського громадянина. І не допущу жодних дій, які б дали підстави поставити його під сумнів», - заявив Президент.

За його словами, надання українцям права безвізових подорожей країнами Європи стало наслідком змін, які відбулись в Україні. Він також зауважив,

28 Лютого 2018 16:21Актуально

Обласний бюджет-2017: доходи і видатки

ДОХОДИ

Доходи обласного бюджету у 2017 році склали майже 6,3 мільярда гривень. У порівнянні з попереднім роком вони зросли на більш ніж 1,9 мільярда, або на 45%.

З державного бюджету отримано 5,2 мільярда гривень офіційних трансфертів, з бюджетів районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад – 27,1 мільйона гривень, з Черкаського обласного бюджету (на утримання обласної психоневрологічної лікарні) – 1,7 мільйона. Порівняно із 2016 роком загальний обсяг

27 Лютого 2018 12:57Подія

Загальні збори громадян за місцем проживання у селі Ярославка

23 лютого проведено загальні збори громадян за місцем проживання у селі Ярославка. На зборах були присутні 60 осіб. У сході села взяли участь заступник міського голови Лариса Петько, секретар міського голови Людмила Гринь, землевпорядник Сергій Руденко, представник медичної сфери Петро Назаренко, дільничний інспектор Євгеній Коновал, депутат міської ради Юрій Павленко.

Жителі села заслухали звіт в.о старости Ярославського старостинського округу Бобровицької міської ради Г. Юхно про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.

Учасники заходу обговорили основні питання життєдіяльності територіальної громади. Серед проблем, порушених жителями села Ярославка,

<<<45 - 55 з 2026>>>