<<<45 - 55 з 2720>>>


03 Грудня 2018 16:40Актуально

Українці демонструють високу готовність захищати власну землю - Президент

Президент Петро Порошенко під час відвідання військових навчань на Чернігівщині наголосив, що зараз проводиться навчання резерву першої черги, що складаються з бійців з бойовим досвідом, які приписані до бригад частин і підрозділів.

«Вже сьогодні ми можемо бачити перші знаки: коли військомат запросив 30 бійців для навчання, а прийшло 165 з рюкзаками, готові стати в будь-яку хвилину на захист України. І я думаю, це дуже добра характеристика рівня готовності українців

03 Грудня 2018 16:16Актуально

Президент відвідав військові навчання на Чернігівщині: В складну хвилину ви стоїте на захисті суверенітету і територіальної цілісності України

На загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, у ході підготовки підрозділів до виконання завдань за призначенням, відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою за участі Президента, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка та керівництва ЗСУ, а також командувача Сухопутних військ Збройних сил США в Європі Кристофера Каволі та командувача Сухопутних військ ЗС Канади Жан-Марка Лантьє.

Під час проведення навчань, які триватимуть ще кілька днів, відпрацьовуються умови наближені до реальних бойових, зокрема питання знищення противника у різних видах бою із залученням підрозділів Повітряних Сил ЗСУ, армійської авіації та підрозділів оперативного забезпечення.

«Як Президент і Верховний Головнокомандувач я хочу вам висловити щиру подяку за блискуче виконання завдань під час бойового злагодження і навчань», - сказав Президент по завершенню навчань.

«Цю оцінку

03 Грудня 2018 15:22Актуально

Понад чотири мільйони тонн зернових зібрали сільгоспвиробники Чернігівщини

Показники збиральної кампанії зернових і зернобобових культур на 904 тонни перевищують минулорічні. Намолочено 4,333 мільйона тонн зерна. Рівень врожайності перевищує 66 центнерів з гектара (+ 9,6 центнера з гектара проти минулого року). Загалом обмолочено 654 тисячі гектарів, або 92 % від запланованого. Це на 49 тисяч гектарів більше, ніж на відповідну дату торік.

Найбільший вал зерна мають сільськогосподарські підприємства Бобровицького – 476 тисяч тонн, Ічнянського

03 Грудня 2018 14:37Подія

Проведено семінар для осіб з інвалідністю

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, в рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю відділом сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ 3 грудня проведено профінформаційний семінар для людей з особливими потребами, на якому вони зустрілися з начальником відділу Бобровицького бюро правової допомоги Олесею Подоляк.

Олеся Миколаївна інформувала безробітних про їх права, гарантовані державою в частині трудового законодавства, особливості працевлаштування та соціального захисту людей з інвалідністю, а також надала відповіді на хвилюючі питання.

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі
Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
03 Грудня 2018 11:51Актуально

Новий ринок електричної енергії!

На виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії. В Чернігівській області це:

оператор системи розподілу – ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

електропостачальник універсальних послуг – ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

Кожна компанія буде зосереджена на своїх завданнях, що значно підвищить якість та оперативність надання послуг споживачам.

В грудні ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» надсилатиме споживачам Заяви-приєднання до публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який згідно вимог Закону України «Про ринок електричної

03 Грудня 2018 11:46Актуально

Шановні споживачі електроенергії Бобровицького району!

2019 рік стане роком серйозних змін у роботі електроенергетичних підприємств нашої держави. Так, в рамках закону «Про ринок електричної енергії» всі обленерго зобов’язані розділитися на дві компанії: оператора системи розподілу та постачальника електроенергії. Вже з 1 січня ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» припиняє постачання електричної енергії споживачам, а займатиметься тільки її розподілом відповідно до отриманої ліцензії. В кожному регіоні України створюються компанії, які постачатимуть електроенергію споживачам.

03 Грудня 2018 10:10До відома

На Чернігівщині надходження єдиного соціального внеску зросли на 740 млн гривень

Наразі в країні активізовано заходи щодо детінізації зайнятості та доходів населення, що забезпечує збільшення надходжень до Пенсійного фонду від сплати єдиного внеску на обов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) та своєчасну виплату пенсій.

Станом на 01.11.2018 року кількість страхувальників - платників єдиного внеску в Чернігівській області становить понад 50 тисяч, у тому числі 34 тисяч підприємців. Щомісячно юридичними та фізичними особами подається більше 13 тисяч звітів про нараховану

03 Грудня 2018 10:04До відома

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю, який щороку відзначається

3 грудня, покликаний привернути увагу до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими можливостями.

На початок 2018 року на Чернігівщині за адміністративними даними налічувалося понад 79 тис. осіб з інвалідністю, або 78 осіб у розрахунку на 1000 населення (в Україні – 62). Близько 10 тис. із них

03 Грудня 2018 09:30Актуально

Президент відзначив чотирьох представників Чернігівщини

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами чотирьох представників Чернігівщини.

Відповідний Указ розміщено на сайті Глави держави.

Зокрема орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Ірину Прибитько — завідувача кафедри Чернігівського національного технологічного університету.

Почесні звання здобули:

Сергій Теребун, генеральний директор – керівник художнього обласного комунального концертно-видовищного підприємства "Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних

03 Грудня 2018 09:25Актуально

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

3 грудня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступниками голови, керівником апарату, головою районної ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням обговорення введення воєнного стану на територіях, визначених Указом Президента України, координація спільних дій, виплати заробітної плати та пенсії, нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги тощо.Загальний
03 Грудня 2018 07:58Актуально

Україна готова до зустрічі в Нормандському форматі на рівні політичних радників для деескалації ситуації – Президент в інтерв’ю France 24

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю France 24 наголосив, що Україна готова до зустрічі в Нормандському форматі на рівні політичних радників для деескалації ситуації.

«Ця пропозиція попередньо була погоджена зі мною як Президентом України під час телефонної розмови з Канцлером Німеччини, і ми, безумовно, візьмемо участь у зустрічі

<<<45 - 55 з 2720>>>