<<<45 - 55 з 1927>>>


15 Грудня 2017 08:14Актуально

Про основні показники обласного бюджету на наступний рік

Сьомого грудня поточного року депутати обласної ради своїм рішенням затвердили обласний бюджет на 2018 рік, дотримавшись таким чином вимоги 77-ої статті Бюджетного кодексу України ухвалити місцеві бюджети до 25 грудня року, що передує плановому.

Читати також:Підготовлений Урядом та ухвалений Верховною Радою бюджет на 2018 рік передбачає економічне зростання в країні

При прогнозуванні обласного бюджету на 2018 рік враховано очікувані макропоказники

15 Грудня 2017 08:01Актуально

Підготовлений Урядом та ухвалений Верховною Радою бюджет на 2018 рік передбачає економічне зростання в країні

Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тисяч гривень.

7 грудня парламент 273 голосами проголосував у цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективній співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечення взятих Урядом зобов’язань щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження надважливих реформ.

У бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27 %. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. Зокрема, в наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тисяч гривень.Видатки на армію зростуть

14 Грудня 2017 14:40Подія

Мітинг-реквієм та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня на пагорбі Слави в м. Бобровиця біля пам’ятного знака чорнобильцям Бобровиччини проведено мітинг-реквієм та покладання квітів, вручено Почесні грамоти та Подяки районної державної адміністрації, районної ради, міської ОТГ, обласної організації УНФДІЧ з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Перед присутніми виступили голова міської ОТГ Тетяна Ковчежнюк, голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, голова районної ради Володимир Ляховенко, голова районної організації українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петро Омеляшко та вручили відомчі відзнаки.

У заходах узяли участь представники трудових

13 Грудня 2017 12:03

Тези звіту голови районної державної адміністрації за підсумками 2017 року

Районною державною адміністрацією послідовно і наполегливо здійснюються заходи, спрямовані на забезпечення дієвого та результативного функціонування структурних підрозділів районної державної адміністрації, їх тісної співпраці з міською та сільськими радами, територіальними органами міністерств та відомств України, іншими суб’єктами діяльності, які зареєстровані на території району і беруть безпосередню участь у процесах практичного втілення в життя територіальних громад району вимог сьогодення.

З початку 2017 року проведено спільно з районною радою 10 виїзних днів-приймалень, у ході яких до керівництва звернулося 68 осіб, порушено близько 40 питань. На 10 засіданнях колегії районної державної адміністрації розглянуто 27 питань, за підсумками видано 17 розпоряджень, дано 3 доручення. Одним із важливих напрямків у діяльності райдержадміністрації залишалося поглиблення взаємодії і співпраці з органами місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних питань економічного і соціального розвитку

12 Грудня 2017 15:31Актуально

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.

Це питання обговорили у ході зустрічі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та керівник Проекту GIZ Україна «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» (https://www.giz.de/en/worldwide/41847.html) Грегор Брьомлінг.

У ході перемовин сторони розглянули можливість розробки юридичної і техніко-економічної моделі впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів

11 Грудня 2017 15:06Актуально

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

У рамках зустрічі Голова Держенергоефективності відвідав одне з цих підприємств, а саме - «SoliTek» (http://solitek.eu), що спеціалізується на виробництві високоякісних фотоелементів із полікристалічного кремнію. Щорічний обсяг виробництва фотоелементів сягає 67 МВт, а сонячних

11 Грудня 2017 14:52Подія

Нарада щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

11 грудня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів нараду щодо належного відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та забезпечення заходів, спрямованих на посилення турботи про постраждалих громадян, гідне вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, пам’яті загиблих.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраці
11 Грудня 2017 08:09Актуально

Верховна Рада України схвалила проект Закону про Держбюджет на 2018 рікПідготовлений Урядом та схвалений Верховною Радою проект Закону про Державний бюджет на 2018 рік передбачає збільшення доходів бюджету до 1,2 трильйона гривень та зростання ВВП на 3 %.

Документ, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування і з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, розглядався у другому читанні і увібрав поправки та пропозиції народних депутатів.

Як підкреслив Глава Уряду Володимир Гройсман, бюджет є чітко пріоритезованим і спрямованим на розвиток та модернізацію держави.

Головний фінансовий документ держави на наступний рік визнано бюджетом розвитку з повним урахуванням цілей децентралізації та орієнтирів економічного зростання. Основними пріоритетами залишаються фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм

08 Грудня 2017 09:39Актуально

Президент внесе до Парламенту свій законопроект про Вищий антикорупційний суд, у разі якщо депутати не представлять відповідні пропозиції до початку наступного тижня

Президент Петро Порошенко наполягає на підготовці Верховною Радою проекту Закону про Вищий антикорупційний суд. Глава держави підкреслив, що внесе у Парламент свій варіант цього законопроекту, якщо депутати до початку наступного тижня не запропонують такий документ.

«Завтра вже місяць, як я звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду», - зазначив Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Глава держави додав: «Це було продиктовано бажанням створити максимально

06 Грудня 2017 16:37Подія

Урочисте зібрання з нагоди Дня Збройних сил України

6 грудня в районному будинку культури проведено урочисте зібрання з нагоди Дня Збройних сил України.

З вітальним словом виступив голова районної ради Володимир Ляховенко, за участі військового комісара Бобровицького районного військового комісаріату Андрія Делеменя та міського голови Тетяни Ковчежнюк учасникам бойових дій в АТО вручено державні нагороди.

Аматори районного будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраці
06 Грудня 2017 14:21Подія

Заняття в школі правової освіти

6 грудня було проведено заняття в школі правової освіти, у ході якого розглянуто питання: Всеукраїнський тиждень правових знань з нагоди міжнародного дня прав людини як інструмент інформування населення щодо проведення реформ в Україні; забезпечення реалізації соціальних прав як складова державної політики; основні завдання органів соціального захисту населення щодо забезпечення реалізації прав людини; державна політика в галузі охорони здоров’я; забезпечення рівного доступу до державної служби; зміни в законодавстві про державну службу тощо.Відділ організаційно-інформаційної
<<<45 - 55 з 1927>>>