<<<45 - 55 з 2203>>>


25 Червня 2018 15:17Актуально

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття доходних рахунків, з 2 липня зазначені рахунки за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Реквізити рахунків розміщені на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України в Чернігівській області

25 Червня 2018 12:25Подія

Урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

24 червня на центральній площі міста відбулося традиційне щорічне святкування Дня молоді.

З цим святом вітала присутніх заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко. У святковому виступі вона відзначила, що молодість – це безцінний дар природи. І щасливі ті, хто приймає його з вдячністю, задоволенням та натхненням, намагається використати переваги цієї прекрасної пори, не розгубити молодечого запалу.

Під час проведення заходів було відзначено та нагороджено «золоту» молодь Бобровиччини.

Протягом вечора

25 Червня 2018 08:29Актуально

Військові з інших областей вивчали досвід організації навчань територіальної оборони

У Чернігівській області завершився черговий день тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця — 2018». Сьогодні, 23 червня, з метою вивчення досвіду та особливостей організації зборів резервістів на полігон прибули військові комісари та керівники підрозділів ТО з усіх областей України.

Присутнім продемонстрували порядок дій влади, підрозділів ТО та Нацгвардії при захопленні обласної державної адміністрації умовними сепаратистами, обороні ділянки державного кордону, заняття резервістів з вогневої підготовки та протидії танковим військам ворога.

Проміжні результати проведення

23 Червня 2018 09:43Привітання

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби України.

Наша праця є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою, у процесі становлення і розбудови України як суверенної, незалежної, демократичної і правової держави.

З фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

Сумлінно виконуючи свої обов’язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму

23 Червня 2018 09:35Актуально

100-річчя започаткування сучасної української державної служби

2018 рік - рік 100-річчя започаткування сучасної української державної служби

Своїм корінням державна служба України сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад.

Як окремий інститут національної держави державна служба в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, урегульованим законом, з уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явилася 1918

22 Червня 2018 10:25Подія

Мітинг-реквієм до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня на пагорбі Слави м. Бобровиця проведено мітинг-реквієм та покладання квітів до Обеліску Слави до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заходах узяли участь керівництво райдержадміністрації, районної та міської рад, працівники установ, організацій, громадськість міста.

Учасники жалобного заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до Обеліску Слави.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
22 Червня 2018 10:13Актуально

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

З липня змінюється система фінансування медичних закладів первинної допомоги: поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» — платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулася за допомогою. Особа підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава — сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців уже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

Гроші за кожного пацієнта

З середини липня перші 149 комунальних медзакладів, які уклали угоди з Національною службою здоров’я,

22 Червня 2018 09:17День скорботи

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Для всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності 22 червня визначено Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Щороку в цей день українці вшановують світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Згадують про тих, хто так і не повернувся з тієї війни, ціною життя виборовши перемогу. Про тих,

22 Червня 2018 09:14Актуально

Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції», - заявляє Президент Петро Порошенко. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України».

«За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на Сході України і всього континенту», - сказав Петро Порошенко.

«А тепер новий Закон про національну безпеку впроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб

21 Червня 2018 15:41Актуально

Прес-випуск До Дня молоді

Щороку наприкінці першого літнього місяця вся українська молодь відзначає своє свято – День молоді.

На початок 2018 року на Чернігівщині проживало 247 тис. молодих людей у віці 15–34 роки. Це майже чверть усього населення області. Дві третини з них – міські жителі.

У розрахунку на тисячу молодих жінок області припадає 1083 чоловіки. Найчисельнішою є вікова група 30–34 роки (86 тис. осіб).

Найбільша частка молоді в загальній чисельності населення проживає в містах Ніжин та Н.-Сіверський, а також у Срібнянському районі;

21 Червня 2018 15:30Подія

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації

21 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації.

Заслухали інформацію начальника Бобровицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Романа Дуба про епізоотичну ситуацію

<<<45 - 55 з 2203>>>