<<<56 - 66 з 2140>>>


30 Травня 2018 11:10Актуально

Як населення Чернігова ставиться до проблеми сортування сміття

Зазначене питання вивчали студенти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка спеціальності «Соціологія» на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації в рамках соціологічної практики.Дослідження провели у квітні цього року. Методом персонального інтерв’ю опитали 300 респондентів.

Результати соціологічного дослідження показали, що більшість містян (майже 60 %) не сортує сміття.Зокрема, серед мешканців приватних осель, багатоквартирних будинків зі сміттєпроводом

30 Травня 2018 10:09Актуально

Україна не перестане бути транзитером природного газу – переговори Президентів України та Німеччини

Занепокоєність України про те, що після будівництва «Північного потоку-2» буде припинено транзит газу до Європи через її територію – безпідставні. Про це заявив Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр за підсумками переговорів з Президентом України Петром Порошенком.«Занепокоєність з боку України, що вона перестане в майбутньому бути транзитером – думаю, що це безпідставні переживання», - сказав Федеральний президент Німеччини.

Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що навіть під час перемовин щодо «Північного потоку-2» Німеччина завжди тримає

29 Травня 2018 15:31Актуально

За час дії програми «Доступні ліки» українці викликали швидку на 17 тисяч разів менше

Мова йде про виклики, пов’язані з серцево-судинною недостатністю, критичними станами бронхіальної астми та діабету 2 типу. Урядова програма “Доступні ліки” працює вже другий рік. Пацієнти, що мають серцево-судинні захворювання, діабет 2 типу та бронхіальну астму отримують якісні та ефективні препарати безоплатно чи з незначною доплатою.За час роботи програми пацієнти отримали ліки майже за 20 мільйонами рецептів на суму близько 900 мільйонів гривень.

Урядова програма спонукає українців систематично відвідувати лікарів. Це дає можливість терапевтам контролювати перебіг хронічних захворювань, вчасно коригувати лікування та попереджувати можливі ускладнення.

Регулярний

29 Травня 2018 10:29Актуально

Чернігівщина - одна з лідерів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Під час наради-семінару «Механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні», яка відбулася 25 травня у м. Києві, ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» презентувала результати відповідного дослідження.Захід відбувся за участі представників Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України, представників обласних державних адміністрацій, облрад, експертів, членів Координаційних рад сприяння розвитку громадянського суспільства з Київської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської,

29 Травня 2018 09:00Актуально

Учасникам та гостям 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість»

Шановні друзі!

47 років поспіль українська столиця приймає знаний кінофорум Східної Європи - Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Радо вітаю молодих митців, майстрів та шанувальників мистецтва кіно на київській землі.Наша країна має самобутню кінематографічну традицію, яка знаходить оригінальне продовження у молодому українському кіно. Воно гідно представлене у програмі «Молодості». Упевнений, що для багатьох дебютантів цей фестиваль буде вдалим кар’єрним стартом, перевіркою своїх сил у представницькому конкурентному змаганні.

Важливо, що фестиваль продовжує відбуватися в Україні, що стала воєнним рубежем Європи, захищає нашу цивілізацію від російської гібридної агресії.

Дякую «Молодості» за

25 Травня 2018 15:47Подія

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Святої Трійці – величного християнського свята. Це свято народження християнської церкви, духовного очищення та відродження природи.

Хай в цей день душа кожного наповниться Божою благодаттю. Бажаю вам наснаги, духовної енергії, гармонії, миру. Хай Господь щедро благословить вас на добрі вчинки та подарує добробут кожній родині і всій нашій рідній Україні.Голова районної державної адміністрації
Василь Кучерина
25 Травня 2018 10:30Подія

Урочисті заходи з нагоди святкування останнього дзвоника

25 травня проведено урочисті заходи з нагоди святкування останнього дзвоника.

Керівництво районної державної адміністрації, районної ради та міської ради приєдналося до привітань на урочистих лінійках у школах району. Побажали школярам і освітянам натхнення і творчості у викладанні та засвоєнні знань, радості від спілкування, випускникам - впевненості у своєму шляху, свідомого життєвого вибору, а також всім присутнім - здоров'я, щастя і миру на українській землі.

Голова районної державної адміністрації Василь Кучерина взяв участь у святковій

25 Травня 2018 08:15Подія

Вітання з нагоди останнього дзвоника

Сьогодні, 25 травня, у школах всієї України, традиційно пролунає останній дзвоник, що сповістить про закінчення навчального року.

У цей день особливо останній дзвоник пролунає для випускників, які почують його у рідній школі востаннє. Вони на порозі нового, незвіданого і тривалого дорослого життя.

Попереду – нові вершини та нові досягнення. Тому таким важливим є шлях, на який вони стануть, переступивши шкільний поріг. Шлях нових можливостей і перспектив.

Дорогі випускники!

Щиро любіть свою рідну землю, свою мову, свій народ. Свято бережіть любов і повагу до своїх рідних і близьких. Ніколи не забувайте, що Ви -майбутнє України.

Бажаю

25 Травня 2018 08:10Актуально

Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.«У нас є велика історія співпраці між Україною та ЄС. Сьогодні відкрито Бескидський тунель – найбільший інфраструктурний проект в Україні, що реалізований за допомогою міжнародних партнерів, у тому числі ЄБРР. Впевнений, що кожного року ми можемо спільно впроваджувати низку великих проектів у різних сферах», - наголосив Президент України.

Співрозмовники обговорили стан та перспективи розвитку партнерства Україна – ЄБРР. Глава Української держави закликав Президента ЄБРР подвоїти обсяги фінансування

24 Травня 2018 14:01Актуально

Глава держави: Нині морська піхота, як і вся українська армія, на декілька порядків сильніша

Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистостях з нагоди 100-річчя створення морської піхоти України підкреслив, що на сьогоднішній день морська піхота, як і вся українська армія, на декілька порядків сильніша, ніж це було до війни.«Дивлячись на вас, шановні морські піхотинці, всі тут присутні, вся країна бачать бійців – рішучих і сміливих, патріотичних і згуртованих, сильних волею та незламних духом, впевнених в собі та в перемозі. Треновані для виконання найскладніших,

24 Травня 2018 11:09Актуально

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. З 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 мільярдів гривень. Буде відремонтовано близько 4 тисяч кілометрів автошляхів. Завдання, поставлене Прем’єр-міністром України, – ремонти мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи

<<<56 - 66 з 2140>>>