<<<56 - 66 з 2389>>>


06 Вересня 2018 11:27Актуально

Лікарі наголошують: ефективність лікування залежить від вчасного виявлення хвороби

Про реалізацію заходів щодо протидії ко-інфекції ТБ/ВІЛ у Чернігівській області говорили вчора, 5 вересня, представники медичної сфери. Організатори круглого столу – обласний протитуберкульозний диспансер та Управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Засідання провів головний лікар тубдиспансеру Микола Дейкун.

Участь у заході взяла представниця міжнародної організації РATH Олена Павленко, головні лікарі центрів первинної медико-соціальної допомоги, районні/міські фтизіатри, інфекціоністи, лікарі Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, на сьогодні захворюваність

06 Вересня 2018 10:23Актуально

Чернігівщина в п’ятірці лідерів з виробництва деревини

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає 740 тисяч гектарів. Мовою відсотків: 7% загальнодержавного лісового фонду та 23% території області.

Чернігівщина входить до п'ятірки найбільших виробників деревини серед регіонів. Минулоріч лісогосподарськими підприємствами заготовлено 1564 тисяч кубометрів ліквідної деревини: 55% — лісоматеріали

05 Вересня 2018 15:20Актуально

Вироблені на Чернігівщині продукти прискіпливо перевірятимуть на безпечність

Згідно статистичних даних, за І півріччя 2018 року експорт товарів – готових харчових продуктів — підприємствами Чернігівщини становив 8% від загального обсягу.

Щоб бути впевненим, що продукти харчування безпечні, європейці застосовують Hazard Analysis and Critical Control Points (скор. HACCP). Це система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках. За словами фахівців, це своєрідна «подушка безпеки» для підприємства і одночасно гарант якості для споживача.

Основною метою впровадження означеної системи є безпека харчової продукції та кормів

05 Вересня 2018 08:36Актуально

2019 рік буде роком української культури в Австрії - домовленість Президента України та Федерального канцлера Австрії

Президент Петро Порошенко та Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц домовилися про те, що 2019 рік буде проголошено роком української культури в Австрії. Про це Глава Української держави повідомив під час спільної прес-конференції, яка відбулася за результатами зустрічі.

«Ми домовилися, що 2019 рік ми проголосимо роком української культури в Австрії. Культурна дипломатія є дуже надійним і ефективним інструментом для розвитку відносин між нашими народами, між нашими країнами», - сказав Петро Порошенко.

«Культура – це ключ від серця,

04 Вересня 2018 11:48Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

4 вересня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступниками голови, керівником апарату, головою районної ради, заступником голови Бобровицької міської ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; стану підготовки до районного свята "Квітчаємо врожаями та піснями Бобровицький край" тощо.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
04 Вересня 2018 10:08Актуально

Капітальні інвестиції в економіку області: динаміка позитивна

У І півріччі цього року підприємствами та організаціями Чернігівщини за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3,5 мільярда гривень капітальних інвестицій. Цей показник в 1,7 разу більший, ніж за відповідний період 2017 року.

Область за темпом росту капітальних інвестицій посідає 2 місце серед регіонів України.

Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі України за показником освоєних інвестицій – 1,7%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій – 83% інвестицій. За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно відповідно 1% та 5,6%. Частка

04 Вересня 2018 10:03Актуально

Василь Стус. Незламність людського духу

Сьогодні Чернігівщина разом з усією країною відзначає 33-тю річницю з дня смерті видатного українського поета, представника руху шістдесятників, Героя України (посмертно) – Василя Стуса.

Поет рідкісного таланту, який обрав долю борця, із 47-ми років життя 13 провів у радянських ізоляторах та інших застінках комуністичного режиму.

Народився Василь Стус 6 січня 1938 року в селі Рахнівці на Вінничині. Через 2 роки родина Стусів переїхала до міста Сталіно (нині – Донецьк), де Василь навчався та почав свій трудовий шлях.

В 1965 році під час прем’єри кінофільму «Тіні забутих предків» поет виступив з протестом проти арештів української інтеліґенції та кинув

04 Вересня 2018 08:59Актуально

Зміни до Конституції мають не лише закріпити європейський та євроатлантичний напрямок розвитку України, а й закріпити головні досягнення Революції Гідності - Президент

Запропоновані Президентом Петром Порошенком зміни до Конституції, мають не просто закріпити в Основному Законі європейський та євроатлантичний напрямок розвитку України, а й закріпити головні досягнення Революції Гідності. На цьому Глава держави наголосив під час зустрічі з керівниками депутатських фракцій і груп.

<І>«Дуже просив би, щоб ці проекти якомога швидше були розглянуті, включені до порядку денного і спрямовані до Конституційного Суду для того, щоб зробити ті рухи, ті зміни, які відбулися після Революції Гідності, незворотніми і не допустити реваншу», - сказав Петро Порошенко.

Президент нагадав, що анонсував

03 Вересня 2018 16:35Актуально

Україна пам’ятає! Світ визнає! / Ukraine remembers, the World acknowledges!

1 вересня, за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору, який цього року відзначається 24 листопада, Україна і світ розпочинають вшановувати загиблих під час геноциду 1932-1933 років українців.

У перший день осені стартувала Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті».

Першу акцію у столиці України присвячено пам’яті дітей, яких вбив злочинний сталінський режим страшною зброєю

03 Вересня 2018 14:39Подія

Урочистості з нагоди початку нового навчального року у Старобасанській школі-інтернаті І-ІІ ст.

3 вересня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року у Старобасанській школі-інтернаті І-ІІ ст.

На урочистостях також були присутні голова районної ради Володимир Ляховенко та голова міської ради Тетяна Ковчежнюк.

Там були висловлені найщиріші привітання, вдячність

03 Вересня 2018 12:45Подія

У школах району проведено День знань

3 вересня у школах району проведено День знань. У святі Першого дзвоника взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної ради, міської ради.

Голова районної державної адміністрації Василь Кучерина був присутній на святковій лінійці Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Він привітав учнів, батьків, учителів з початком нового навчального року.

Усім від щирого серця побажав упевненості й оптимізму, миру і злагоди, віри у світле майбутнє нашої держави, благополуччя та міцного здоров’я кожній родині.Загальний відділ районної
державної адміністрації
<<<56 - 66 з 2389>>>