<<<56 - 66 з 1995>>>


05 Лютого 2018 15:30Актуально

У 2017 р. сонячні електростанції встановило удвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016 році

За останні три роки в Україні 3010 приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт. Більшість сімей, а саме - близько 2 тис. родин, перейшли на «чисту» електроенергію у 2017 році.

Зокрема, у IV кварталі 2017 р., не дивлячись на зимовий період, перевагу «чистій» електроенергії надали 687 домогосподарств, що на 30% більше порівняно з III кварталом того року.

«Стрімкий попит населення на «сонячну»

05 Лютого 2018 15:16Актуально

Німеччина – стратегічний партнер України у відновлюваній енергетиці!

Взаємовигідні напрями співпраці України та Німеччини обговорили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександром Домбровським, екс-депутатом Бундестагу та президентом "Energy Watch Group" (http://energywatchgroup.org) Ханс-Йозефом Феллом, а також представниками профільних асоціацій та компаній.С. Савчук відзначив здобутки тісної співпраці Держенергоефективності з німецькими партнерами, зокрема в рамках Проектів GIZ, та наголосив на важливості поглиблення двостороннього співробітництва у відновлюваній енергетиці.

У 2016 р. Німеччина увійшла в ТОП-5 країн світу за обсягом інвестицій у відновлювану енергетику. Особливо успішною

05 Лютого 2018 14:46Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

5 лютого голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступником голови, керівником апарату, головою районної ради, заступником голови міської ОТГ, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; роботи освітньої галузі; стану протиепізоотичної ситуації в районі; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги та її монетизації тощо.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
05 Лютого 2018 08:32Актуально

Володимир Гройсман запропонував законодавчий порядок денний для пришвидшення економічного зростання

Презентований Прем’єр-міністром України пакет законопроектів допоможе економіці вийти на рівень зростання 5-7%

31 січня на засіданні Кабміну презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені

01 Лютого 2018 11:35Актуально

Уряд підтримує важливі інфраструктурні проекти об’єднаних територіальних громад

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно якого кошти з Державного фонду регіонального розвитку будуть направлені, в першу чергу, на реалізацію важливих для громад проектів:

— будівництво і модернізацію дитячих садочків;

— модернізацію об’єктів профтехосвіти;

— об’єкти екстреної медицини;

— розвиток електронної економіки;

— розбудову закладів фізичного виховання та спорту;

— об’єкти інфраструктури, критично важливі для громад.

Таким чином Уряд дав старт максимально ефективному розпорядженню коштами Фонду, а це

29 Січня 2018 10:27Подія

Урочистості до 100-річчя бою під Крутами розпочалися на Чернігівщині

28 січня делегація від Бобровицького району взяла участь у заходах з нагоди 100-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Меморіальні заходи розпочалися з покладання квітів та хвилини мовчання за загиблими 1918 року захисниками України, зі спільного виконання Державного гімну України.

Перед присутніми виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, міністр культури України Євген Нищук, заступник голови Адміністрації Президента Ростислав Павленко, Герой України старший лейтенант Василь Божок, Герой України Володимир Жемчугов, архієпископ Чернігівський

29 Січня 2018 08:20

Я МАЮ ПРАВО! Корупція у ВНЗ

29 Січня 2018 08:19

Я МАЮ ПРАВО! Антирейдерство

29 Січня 2018 08:17

Я МАЮ ПРАВО! Про проект

26 Січня 2018 09:58Актуально

Україна зараз інша і ми чекаємо на інвесторів – Президент у Давосі

Президент Петро Порошенко відзначив, що щасливий від того, що вперше за багато років у Давосі є «Український дім». «І слоган: креативність, інновації, можливості - це найкраща характеристика щодо України», - сказав Президент, виступаючи на інвестиційній панелі Української асоціації венчурного та приватного капіталу в «Українському домі» у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму. Він подякував організаторам і спонсорам цього майданчика, а також ентузіастам, які приїхали в Давос, щоб доносити інформацію про Україну.

Петро Порошенко наголосив, що Україна змінилась за останній період. Так, вдалося досягти макрофінансової стабільності, очистити банківську систему, ухвалено реформу освіти, охорони здоров’я, судову та пенсійну реформи, зроблено важливі кроки в сфері кібербезпеки, сільській медицині. «Коли я був обраний Президентом, Україна не мала 3G зв’язку з причини корупції. Незабаром ми відкриємо конверт для 4G зв’язку. В нас є багато компаній, готових інвестувати в це», - зауважив Глава держави. За його словами, в цьому році більше 80 компаній - світових лідерів

24 Січня 2018 08:58Актуально

Реалізація програми «Доступні ліки» на Чернігівщині триває безперервно

За інформацією прес-центру Міністерства охорони здоров’я України, лише дві області в Україні — Чернігівська та Полтавська як належить подбали про хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму — вчасно направили кошти до кінцевих розпорядників, якими зазвичай є заклади охорони здоров‘я.

Натомість з інших областей надходять повідомлення, що люди не можуть отримати препарати за програмою «Доступні ліки». Лікарі не видають рецепти, а аптеки – медикаменти, кажучи, що немає фінансування. Проблема ж полягає в тому, що у більшості регіонів дотепер не ухвалені обласні та місцеві бюджети, не розподілено кошти по районах.

<<<56 - 66 з 1995>>>