<<<67 - 77 з 1995>>>


24 Січня 2018 08:53Актуально

Медицина Чернігівщини – 2017: реформування й осучаснення

Протягом уже тривалого часу медична галузь області працює в умовах недофінансування. Проте минулого року ситуація порівняно з попереднім дещо поліпшилась: фінансування було збільшено на 29,8% — до 1968,9 мільйона гривень.

Суттєвою підтримкою для тих, хто страждає на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та бронхіальну астму, стала урядова програма «Доступні ліки», за якою минулоріч на Чернігівщині хворі отримали ліків на понад

22 Січня 2018 16:27Подія

Урочисті заходи до Дня Соборності України

22 січня проведено урочистості до Дня Соборності України. Участь у заходах узяли в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, голова районної ради Володимир Ляховенко, заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, Бобровицький міський голова Тетяна Ковчежнюк, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, громадськості міста. Біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні присутні вшанували пам'ять борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

З нагоди свята у школах району проведено заходи виховного та освітнього спрямування: тематичні виховні години, «круглі» столи, у бібліотечних закладах оформлено стенди, книжкові виставки, проведено тематичні бесіди тощо.

Релігійними організаціями району проведено богослужіння за єдність України.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
22 Січня 2018 16:16Подія

Семінар-нарада з в.о. старост старостинських округів Бобровицької міської ради

У п’ятницю, 19 січня було проведено семінар-нараду з в.о. старост старостинських округів Бобровицької міської ради.

На нараді були розглянуті питання: про заходи під час погіршення погодних умов та пожежогасіння в зимовий період у населених пунктах району; про соціальний захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
22 Січня 2018 09:23Пам’ятна дата

100 років проголошення незалежності Української Народної Республіки

22 січня - не лише День Соборності України, але й 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Цього дня 1918 року уперше в XX столітті Україна проголосила незалежність. Постала держава, яка протягом трьох наступних років не припиняла боротьби за власне існування. Українцям вдалося утвердити державні кордони, мову, гроші, символіку (герб, гімн і прапор), збудувати національне боєздатне військо, добитися визнання світової спільноти.

Завершення Першої світової війни увінчалося створенням на руїнах імперій низки незалежних національних держав у Східній Європі. Серед поневолених народів, що піднялися тоді на боротьбу за самостійність були й українці, які теж зуміли створити Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку, а згодом об’єдналися в єдину державу.

Проголошення незалежності IV Універсалом Центральної Ради стало логічним етапом розвитку

19 Січня 2018 12:55Актуально

Парламент і Уряд дали старт прозорій приватизації

Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою.

Верховна Рада вчора, 18 січня, ухвалила урядовий законопроект (№ 7066) «Про приватизацію державного майна». Документ дає можливість розморозити велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами.

Але це не означає, що держава повністю позбудеться своїх активів. У державній власності залишаться стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. Про продаж таких об’єктів не може навіть йтися. Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше приватизовані. Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом розвитку вітчизняної економіки.

5 головних новацій Закону «Про приватизацію державного

18 Січня 2018 14:56Інформації

Задля збереження соціальної стабільності на Чернігівщині

Відділення Національної служби посередництва і примирення відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», в процесі виконання визначених завдань, значну увагу приділяє моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області з метою вжиття заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), акцій протесту (в т.ч. страйків).

Враховуючи висновки прогнозних даних на перше півріччя поточного року викликає занепокоєння, на даний час, соціальне становище в трудових колективах закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

Домінуючим фактором дестабілізації стану соціально-трудових відносин, безпосередньою причиною можливого виникнення розбіжностей залишається заборгованість із виплати заробітної плати через порушення

18 Січня 2018 14:31повідомлення

ПАМ'ЯТКА. ЩОБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ТРАВМ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ, ФАХІВЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПЕВНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ:

• обирайте взуття на підошві з мікропористої чи іншої м’якої основи без підборів;

• натріть наждаковим папером підошву перед виходом;

• не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість падіння, а також важких травм, особливо переломів та струсів мозку;

• не поспішайте під час ходіння, не соромтесь «човгати» ногами, наступайте на всю підошву, коли робите крок, не піднімайте високо ноги (так краще відчувається рельєф покриття);

• при порушенні рівноваги відразу зігніть ноги в колінах, це також допоможе

17 Січня 2018 09:54Актуально

Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

У 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Президент зауважив, що Україна високо цінує підтримку з боку Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку. «Ви допомагали нам зміцнювати макроекономічну і фінансову стабільність в Україні та у такий спосіб поступово повертати довіру до українського ринку з боку потенційних інвесторів. Разом ми зробили можливою «осінь реформ» в Україні», - наголосив Глава держави.

Президент нагадав, що було започатковано новий Верховний суд,

16 Січня 2018 15:48Подія

Засідання 14 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання

16 січня було проведено засідання 14 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії було затверджено 7 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо вивчалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду.

Депутати затвердили Програми розвитку трудового архівуБобровицького району на 2018 рік; відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2018 рік; діяльності районної ради ветеранів України в Бобровицькому районі на 2018 рік; звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей загиблих

15 Січня 2018 16:45Подія

Привітання з Різдвом Христовим сімей загиблих учасників АТО

15 січня представники районного військового комісаріату спільно з представниками районної державної адміністрації відвідали та привітали з Різдвом Христовим сім’ї загиблих (зниклих безвісти) учасників АТО.

Група в складі заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко, військового комісара Бобровицького РВК підполковника Андрія Делеменя та старшого офіцера відділення комплектування старшого

15 Січня 2018 14:32Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

15 січня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступником голови, керівником апарату, головою районної ради, заступником голови міської ОТГ, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; роботи медичної та освітньої галузей; стану протиепізоотичної ситуації в районі; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги та її монетизації тощо.


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій
<<<67 - 77 з 1995>>>