<<<67 - 77 з 2140>>>


24 Травня 2018 09:30Актуально

ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ»

14 червня 2018 року в м.Чернігові відбудуться відбіркові змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен.

Метою спартакіади є підтримка потерпілих на виробництві у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, допомога у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, а також залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування

23 Травня 2018 13:13Подія

Нарада щодо виконання планів підготовки закладів культури, освіти та медицини до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

23 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела нараду щодо виконання планів підготовки закладів культури, освіти та медицини до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

За підсумками обговорення було вирішено створення оперативних штабів та виконання затверджених заходів з даного питання.

Загальний відділ районної
державної адміністрації
23 Травня 2018 13:08Подія

Навчальний семінар з питань підприємницької діяльності для молоді і осіб, які бажають розпочати власну справу

23 травня у районній державній адміністрації заступником генерального директора Фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області Ганною Дудчиною проведено навчальний семінар з питань підприємницької діяльності для молоді і осіб, які бажають розпочати власну справу.

У семінарі взяла участь Любов Любенко, перший заступник голови районної державної адміністрації, студенти Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім.О.Майнової, старшокласники.Загальний відділ районної
державної адміністрації
23 Травня 2018 09:33Актуально

Бойові можливості ЗСУ значно зросли – Президент перевірив готовність до використання американських ПТРК Javelin

Президент, Верховний Головнокомандуючий Збройних Сил України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на один з військових полігонів та перевірив готовність ЗСУ до бойового використання американський протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» (Javelin).

«Нарешті цей день настав. 22 травня вперше в Україні відбулось випробування протитанкового комплексу третього покоління «Джавелін». Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день бойові можливості українських Збройних Сил, підрозділів ракетних військ і артилерії

22 Травня 2018 14:26Актуально

Відтепер уся офіційна інформація про євроінтеграцію України – на спеціальному сайті

Напередодні Дня Європи в Україні Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе презентувала Євроінтеграційний інтернет-портал.

– Незалежно від політичної кон’юнктури цей веб-портал є і буде частиною урядової комунікації європейської інтеграції України. Це саме той ресурс, завдяки якому кожен охочий зможе отримати інформацію про величезну євроінтеграційну роботу, пророблену за останні роки, про ціну та переваги імплементації Угоди про асоціацію, результати низки євроінтеграційних реформ, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Портал – це динамічна он-лайн платформа,

22 Травня 2018 14:13Актуально

Соціальні послуги стають ближчими до людей

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує

Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 мільярдів гривень, 145 мільярдів гривень коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах.Однаково якісні послуги в містах і селах

22 Травня 2018 10:07Актуально

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою.Співрозмовники обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного.

Вони позитивно відзначили активну динаміку політичних контактів між Україною та Словаччиною.

Сторони обговорили підготовку до саміту НАТО, який відбудеться в липні в Брюсселі.

Було підкреслено важливість відновлення діяльності міжурядової змішаної комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, чергове засідання якої заплановано на червень 2018 року.

Прес-служба
22 Травня 2018 08:17Актуально

Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

Уряд змінює систему початкової освіти, і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують у більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі поблизу дому.

Батькам першокласників потрібно знати:

Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання.

Дитина повинна мати право навчатись у школі, що знаходиться поблизу її будинку. Хоча за вибором батьків можна віддавати дитину
21 Травня 2018 14:30Актуально

Якщо людина померла своєю смертю, проходити довгий судовий шлях не потрібно

Віднедавна, щоб поховати померлого родича, треба пройти тривалий процесуальний шлях. Експертиза призначається виключно слідчим суддею місцевого суду після розгляду відповідного клопотання до суду слідчого поліції. Отримавши ухвалу суду, судмедексперт проводить судово-медичну експертизу померлого і видає рідним "Лікарське свідоцтво про смерть". В подальшому родичам необхідно отримати дозвіл прокурора на поховання тіла, і лише після цього вони мають змогу забрати померлого з моргу та зайнятися похованням.

Така затримка розтягується на кілька днів, пов'язана вона зі змінами до Кримінального процесуального кодексу України, які вступили в дію з 15.03.2018 року. В результаті цих змін до Чернігівського

21 Травня 2018 10:28Подія

Виступ Президента на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Дорогі українці!

Вже четвертий раз як Президент я виступаю на День пам’яті жертв політичних репресій. Переповів, здається, все що можна було переповісти: і про трагічну історію цього місця, і про передчасні смерті невинних жертв московсько-комуністичного режиму, і про зламані долі родин репресованих. Сьогодні я не читатиму лекцію, не казатиму проповідь, а, якщо дозволите, прозвітую про те, що ж протягом останніх років ми з вами разом зробили в такій вважливій сфері як політика національної пам’яті.

Неприйнятно довгий час в гуманітарній політиці незалежної України домінували малоросійство та радянщина.

18 Травня 2018 15:28Актуально

З метою протидії неналежного оформлення трудових відносин був розроблений механізм відповідних електронних повідомлень.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості

<<<67 - 77 з 2140>>>