<<<67 - 77 з 2389>>>


03 Вересня 2018 11:37Актуально

Президент України зустрівся з делегацією Сенату США

Президент України Петро Порошенко у Вашингтоні провів зустріч із двопартійною групою сенаторів США.

Петро Порошенко висловив вдячність за важливу роль Сенату США у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи послідовну підтримку надання Україні летальної оборонної зброї та посилення санкційного тиску на Росію.

Було скоординовано подальші кроки щодо посилення міжнародних зусиль для деокупації українського Криму та Донбасу. Глава держави привернув увагу до протиправної діяльності РФ в акваторії Азовського моря та Керченської протоки.

Відбувся обмін думками щодо загроз для енергетичної безпеки Європи через реалізацію проекту «Північний потік-2».

03 Вересня 2018 11:33Актуально

Реформа поштових відділень: чи врахує Укрпошта потреби людей?

Уже понад три місяці на Чернігівщині триває пілотний проект Укрпошти «Сільське відділення». Нагадаємо, що розпочався він з трьох районів – Чернігівського, Ріпкинського та Куликівського. Наразі уже охопив 19 районів.

Робоча група з вивчення та вирішення питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку філії Чернігівська дирекція ПАТ «Укрпошта» на території області неодноразово збиралася в різних форматах, щоб відпрацювати

03 Вересня 2018 11:19Актуально

Чернігівщина активно долучається до заходів енергоефективності та запровадження «чистої» енергетики

Ключові здобутки останніх чотирьох років у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, а також плани на майбутнє презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції 30 серпня.

Серед представлених досягнень: понад 1,1 мільярда євро залучених «зелених» інвестицій у проекти відновлюваної енергетики; 6 мільярдів кубічних метрів заощадженого газу за рік; 1,2 мільярда євро щорічної економії на закупівлі

03 Вересня 2018 11:01Актуально

Заклади освіти області готові до нового навчального року

Про це запевнили в Управлінні освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

За попередніми даними 511 закладів загальної середньої освіти охоплять навчанням понад 94 тисячі здобувачів освіти.

Більше ніж 10 тисяч першокласників навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти – стартує Нова українська школа.

Ця реформа підтримана значним фінансовим ресурсом. Лише для організації роботи 1-х класів Чернігівщині з державного бюджету виділено 40 мільйонів гривень, з яких 10 мільйонів гривень спрямовуються на підготовку тренерів педагогів. Інша сума – на обладнання, меблі, дидактичні матеріали.

До речі, чотири навчальні заклади

03 Вересня 2018 08:32Подія

У Бобровиці відкрили центр обслуговування клієнтів "Чернігівгазу"

1 вересня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина взяв участь у відкритті Бобровицької філії Центру обслуговування клієнтів "Чернігівгазу". На заході також були присутні голова районної ради Володимир Ляховенко та голова міської ради Тетяна Ковчежнюк.

Відтепер 15 тис. споживачів газу райцентру та прилеглого району мають змогу отримати якісні консультації та сервісне обслуговування в новому форматі.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п`ятницю - з 8.00 до 16.00 без перерви

03 Вересня 2018 08:08Вітання

Дорогі учні, освітяни, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань, початком нового навчального року – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Бажаю школярам на шляху до пізнання підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти поставленої мети.

Твердо переконаний, що своїми досягненнями ви обов’язково примножите здобутки нашого краю.

Щиро дякую вам, освітяни, за невтомну працю, навички, які ви передаєте своїм вихованцям.

Зичу учням, вчителям міцного здоров’я, добробуту, наполегливості,

31 Серпня 2018 14:21Подія

День знань у коледжі

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Кучерина взяв участь у святкуванні Дня знань та посвяті студентів у старшокурсники.

Студентам та викладачам він побажав міцного здоров’я, добробуту, миру й злагоди, наполегливості, натхнення й успіху у праці.
31 Серпня 2018 08:21Вітання

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця.

Уміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців.

Зичу вам міцного здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

31 Серпня 2018 08:16Актуально

Степан Кубів: Держава, що захищає права навіть однієї особи, варта поваги — українські підприємства повинні бути впевненими у підтримці влади

У рамках робочого візиту до області Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів побував на виробництві ТОВ «ПЕТ Технолоджіс Україна».

Урядовець поспілкувався з керівництвом підприємства та поцікавився умовами праці у робітників.

Ознайомилися з діяльністю ТОВ «ПЕТ Технолоджіс Україна» й керівник Офісу

31 Серпня 2018 08:11Актуально

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів зустрівся з підприємцями Чернігівщини

Під час виїзного засідання Ради з просування експорту, що відбулося сьогодні у Чернігові, бізнес-спільнота області спілкувалася з представниками органів влади як обласного, так і загальнодержавного рівнів. Головував Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У заході взяли участь в. о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко, керівник Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Мар’яна Каганяк, старший співробітник проектів, заступник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліх, перший заступник

31 Серпня 2018 08:04Актуально

Сергій Сергієнко: Споживачі мають отримувати безперебійне постачання електроенергії

Питання безпечної експлуатації повітряних ліній електропередач, розташованих у лісових насадженнях, розглянули учасники наради, яку сьогодні, 30 серпня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів ОДА і територіальних підрозділів ЦОВВ, представники контролюючих органів та лісогосподарських підприємств, фахівці ПАТ «Чернігівобленерго».

На

<<<67 - 77 з 2389>>>