<<<78 - 88 з 2389>>>


30 Серпня 2018 16:37Актуально

Чернігівщина — на порозі відключення аналогового телемовлення

За два дні, 1 вересня, в Україні буде припинено аналогове ефірне телемовлення. Щоправда, не на всій території. Зокрема, продовжуватимуть працювати передавачі на півночі Чернігівщини.

Днями Уряд прийняв рішення не відключати до кінця року аналогове телемовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією. Таким чином, у Чернігівській області до 31 грудня

30 Серпня 2018 14:42Подія

В Бобровицькому районі новий військовий комісар

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Кучерина взяв участь у представленні капітана Олега Олешка, якого призначено на посаду військового комісара Бобровицького районного військового комісаріату.

Його було представлено обласним військовим комісаром полковником Олександром Криворучком.

Василь Кучерина,
голова районної державної адміністрації
30 Серпня 2018 10:06Подія

Засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення районного свята

30 серпня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення районного свята «Квітчаємо врожаями і піснями Бобровицький край».

У ході засідання затверджено програму святкування, умови участі в конкурсах, вимоги до створення квіткових композицій, забезпечення безпеки під час проведення заходів тощо.

За результатами обговорення

30 Серпня 2018 09:48Актуально

Понад 12 мільярдів гривень додатково отримав бюджет завдяки боротьбі з контрабандою на митниці

29 серпня на засіданні Кабінету Міністрів підбили перші підсумки дії програми «Україна без контрабанди», яку уряд ініціював наприкінці червня.

Перекриття тіньових схем на митниці спільними зусиллями правоохоронних та фіскальних органів дало результат – за два місяці поточного року

29 Серпня 2018 15:39Актуально

Надані державою кошти на регіональні проекти краще освоїти цьогоріч

Результати освоєння державних коштів за підсумками року обговорили 28 серпня під час наради в режимі відео - зв’язку з представниками райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та замовниками будівництва. Нарада проходила під головуванням в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Світлани Полторацької.

Мета розмови — аналіз використання коштів державного бюджету, виділених області у 2018 році.

Чернігівщині передбачено 436,5 мільйона гривень, на рахунки розпорядників надійшла половина передбачених сум. Освоєно майже 114 мільйонів гривень.

У ході наради представники райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та замовниками

29 Серпня 2018 15:29Актуально

Чернігівщина пам’ятає! Чернігівщина не вибачить! Іловайський котел: четверті роковини

Іловайська трагедія сталася у серпні 2014 року. Протягом кількох днів тривали запеклі бої за місто, які закінчилися розстрілом українських військових .

Згідно з офіційними даними, тоді Україна втратила 366 бійців. Ще 429 отримали поранення, а 300 потрапили у полон.

Хронологія подій:

Штурм Іловайська розпочався 6 серпня. Це була перша спроба взяти місто, однак вона провалилася.

Другий штурм Іловайська датується 10 серпня. Українські добровольчі батальйони «Донбас», «Азов» і «Шахтарськ» спробували відбити місто.

29 Серпня 2018 14:44Подія

Серпнева конференція педагогічних працівників

Сьогодні відбулася серпнева конференція педагогічних працівників.

У заході взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко, голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, голова районної ради Володимир Ляховенко, міський голова Тетяна Ковчежнюк, керівники закладів освіти району, вчителі.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації, який висловив слова вдячності педагогам за їх нелегку роботу. Начальник відділу освіти міської ради Людмила Панасюк проаналізувала досягнення педагогів у минулому навчальному році та визначила головні завдання на наступний. Основна увага була приділена впровадженню

29 Серпня 2018 08:45Актуально

Військово-технічна сфера має стати одним із ваших головних пріоритетів – Петро Порошенко українським дипломатам

Президент Петро Порошенко акцентував українським дипломатам на важливості розвитку та підвищення ефективності співпраці України з міжнародними партнерами у військово-технічній сфері. Про це Глава держави сказав на 13-й нараді керівників закордонних дипломатичних установ України.

За його словами, символічно, що уже доброю традицією стало відзначення Дня незалежності у колі щирих друзів і надійних союзників України.

«Я не можу уявити кращого доказу солідарності з Україною, як присутність прапорів наших партнерів на параді в Києві з нагоди Дня незалежності.

28 Серпня 2018 15:20Подія

Засідання колегії районної державної адміністрації

28 серпня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання колегії районної державної адміністрації.

За інформацією начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Оксани Кривошеєвої про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку та місцевих бюджетів району за I півріччя 2018 року, загальний обсяг промислового виробництва у 2018 році складає у порівняних цінах 116,58% до першого півріччя 2017 року, вироблено промислової продукції на суму 12,2 млн грн.

Обсяг реалізованої продукції за 6 місяців 2018 року склав 14,5 млн.грн., що більше в порівнянні з 2017 роком на 20,8 % (2017 – 12,0 млн.грн.), та складає 0,11 відсотків від загальної реалізації промислової продукції області.

Агроформуваннями району за 6 місяців 2018 року вироблено валової продукції рослинництва вироблено на 0,546 тис.грн. (71 %), продукції тваринництва на 9,468 тис.грн. (74,5%) до відповідного періоду минулого року. Зменшення відбулось за рахунок зменшення обсягів виробництва всіх видів продукції тваринництва.

Вся посівна площа у 2018 році складає

28 Серпня 2018 12:46Подія

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 серпня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина за участі заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання розглянуто питання про прийняття рішення щодо можливості влаштування на навчання до Старобасанської ЗОШ-інтернату та доцільність повернення на навчання до Бобровицької ЗОШ І-ІІІ

28 Серпня 2018 12:11Актуально

Увага! Змінено реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, які контролюють справляння надходжень бюджету, що з 2 липня цього року функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі Казначейства України (МФО 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством України встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головного управління та будуть діяти до 11 вересня цього року (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування

<<<78 - 88 з 2389>>>