<<<89 - 99 з 2389>>>


28 Серпня 2018 12:07Актуально

На значній території Чернігівщини поки що збережеться аналогове телебачення

У 16 населених пунктах Чернігівської, Сумської та Харківської областей не припинятиметься аналогове мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором. Повністю збережеться аналогове мовлення в Донецькій та Луганській областях.

Дані про програми, які залишаться доступними глядачам, і передавачі, що далі працюватимуть, оприлюднив під час прес-конференції 27 серпня член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Так,

28 Серпня 2018 10:00Актуально

Уряд планує за найближчі три роки суттєво скоротити держборг

Минулого тижня Кабінет Міністрів України затвердив стратегію управління державним боргом на найближчі три роки (2018-2020 роки). До кінця 2020 року державний борг України має скоротитися до 49% ВВП з 60% ВВП у 2018-му. Головна мета, яку поставив Уряд, — позбутися критичної залежності від запозичень. Якісне управління державним боргом забезпечить макроекономічну стабільність, що є фундаментом для пришвидшення економічного зростання.

Ціль: до кінця 2020 року знизити розмір держборгу до 49% ВВП

Аби зменшити боргове навантаження на бюджет, Уряд планує досягти рівномірного графіку погашення боргу з подовженням термінів основних виплат. Це дасть можливість уникнути пікових виплат, які надмірно тиснуть на бюджет і відволікають значний ресурс, який може бути направлений на проведення подальших структурних реформ.

Аби виконати це завдання, Мінфін буде

27 Серпня 2018 16:31Актуально

Сільгоспвиробники Чернігівщини зібрали перший мільйон тонн зерна

Загалом цьогоріч прогнозується врожай зернових культур на рівні минулого року - біля 4 мільйонів тонн.

Наразі намолочено понад мільйон тонн зерна: пшениці - близько 800 тисяч тонн; жита - більше 50 тисяч тонн; ячменю - 85 тисяч тонн;; гороху - понад 25 тисяч тонн, зернобобових та овсу - біля 50 тисяч тонн.

На сьогодні в області триває збирання зернобобових культур, таких як люпин та віка.

На Бобровичині підходить до завершення збирання ранніх зернових та зернобобових.

Дана група культур обмолочена на площах понад 9 тисяч гектарів, або 90 % прогнозованих обсягів. Рівень урожайності 45 центнерів

27 Серпня 2018 15:37Актуально

До переходу на "цифру" залишилося 4 дні

31 серпня 2018 року – відповідно до Плану використання радіочастотного ресурсу України останній день використання в Україні аналогової радіотехнології для телевізійного мовлення. Аналоговий сигнал не вимикатиметься на територіях з особливим режимом мовлення. Також Національна рада внесла до Кабінету Міністрів України пропозицію щодо необхідності збереження аналогового мовлення на прикордонні, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, і для Суспільного мовлення (НСТУ) та місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій. Регулятор сподівається, що Уряд на найближчому засіданні ухвалить відповідне рішення.

27 серпня в інформаційній агенції Укрінформ відбулася прес-конференція Національної ради «До переходу на цифру залишилося 4 дні». Спікерами заходу були: голова Національної ради Юрій Артеменко, відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко, член Національної ради Сергій Костинський, керівник Центру адвокації та лобіювання Незалежної

27 Серпня 2018 10:24Актуально

Президент підписав Закон щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

«Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом – ред.). В той же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми

27 Серпня 2018 10:08Актуально

Президент на зустрічі з українськими дипломатами в зоні ООС: Важливо, щоб ви все побачили на власні очі та інформували наших міжнародних партнерів

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко зустрівся з українськими дипломатами – керівниками закордонних дипломатичних представництв України та воїнами з 92 бригади, які стоять на захисті України проти російсько-терористичних військ на Сході нашої країни.

Глава держави назвав цю зустріч з українськими дипломатами в зоні проведення операції Об’єднаних сил знаковою.

«Дуже важливо, шановні дипломати, що ми зустрілися саме тут – в Авдіївці. Авдіївка в січні 2017 року стала символом української стійкості, символом українського патріотизму та української ефективності», - наголосив Президент.

27 Серпня 2018 09:02Актуально

Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

Дорогі співвітчизники!

Шановні гості!

Це – слова «Маршу нової армії», який сьогодні уперше пролунає на нашому військовому параді. Створили його на основі легендарної пісні, написаної наприкінці двадцятих років минулого століття. І символізує він нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни.

Воістину «великою годиною» для нас, українців, стали останні чотири з половиною роки. Ми пережили неймовірні випробування війною та економічною кризою, що її спричинила російська агресія. Від рук ворога полягли тисячі й тисячі українців – військових та цивільних; чоловіків, жінок, дітей. Нас тестували і на міцність, і на розрив. Намагалися розділити народ

27 Серпня 2018 08:01Актуально

У День Незалежності Президент разом з дружиною помолились за Україну

У День Незалежності Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми у Софійському соборі помолились за Україну.

Молитви і виступи за Україну виголосили предстоятелів церков і керівників релігійних організацій: Предстоятель Української

23 Серпня 2018 16:10Актуально

Виступ Президента під час церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

Дорогі співвітчизники!

День Державного Прапора напередодні Дня Незалежності ми з вами відзначаємо абсолютно не випадково. Логіка в цій послідовності – залізна.

Саме під синьо-жовтими кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Сто років тому це знамено стало офіційним стягом Української

23 Серпня 2018 15:50Подія

Вітання батьків та дружин загиблих учасників АТО

Напередодні свята Дня незалежності України заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко та представник районного військового комісаріату привітали батьків та дружин загиблих учасників АТО з Бобровиці, Браниці, Соколівки, Старої Басані, Сухині із наступаючим святом.

Побажали міцного здоров'я, терпіння, благополуччя та мирного неба, адже такі Герої – це приклад патріотизму, мужності та боротьби за свободу і незалежність нашої держави. Їх подвиг ніколи не буде забутий!

Загальний відділ районної
державної адміністрації
23 Серпня 2018 15:45Подія

У Качанівці урочисто відбулося вручення паспортів громадянина України

Напередодні святкування 27-ї річниці незалежності нашої держави вся країна вшановує головний державний символ — Прапор України.

Урочистості з цієї нагоди відбулися й на Чернігівщині, зокрема у мальовничій Качанівці, що на Ічнянщині.

Гарною традицією

<<<89 - 99 з 2389>>>