<<<89 - 99 з 2140>>>


15 Травня 2018 11:36Подія

Засідання міжвідомчої робочої групи з перевірки додержання законодавства у сфері державних закупівель

15 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання міжвідомчої робочої групи з перевірки додержання законодавства у сфері державних закупівель за участі розпорядників бюджетних коштів.

Був здійснений аналіз застосування закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти з використанням системи електронних закупівель ProZorro за 2018 рік та визначені пріоритетні напрямки роботи на поточний рік з покращення у сфері

11 Травня 2018 11:09Актуально

Як поводити себе під час грози

Травень – це місяць активності весняних гроз. Ніхто не може бути застрахованим від ураження блискавкою. Тому потрібно знати правила поведінки під час грози. Перш за все, під час наближення грози, краще утриматися від поїздок в ліс, поле або до водоймища.

Блискавка небезпечна тоді, коли за спалахом тут же лунає гуркіт грому, тобто грозова хмара знаходиться над вами і небезпека удару блискавки найбільш вірогідна.

Треба чітко засвоїти як діяти перед початком та під час грози:

не виходити

11 Травня 2018 10:57Актуально

Обережно, кліщі!

Весна – це найактивніша фаза нападів кліщів, які чатують на нас переважно у траві та на кущах. Саме тому під час роботи на дачах, прогулянках лісом та при проведенні відпочинку на природі біля лісових масивів, річок, озер та ставків, необхідно пам’ятати про небезпечних переносників інфекційних хвороб, насамперед кліщів.

Кліщі є переносниками кліщового вірусного енцефаліту та кліщового системного бореліозу або хвороби Лайма.

Кліщовий вірусний енцефаліт – це природновогнищеве гостре інфекційне вірусне захворювання з переважним ураженням центральної нервової системи, яке може призвести до інвалідності, а іноді і до летальних випадків.

Вірус кліщового енцефаліту зберігається, розмножується в організмі кліща та передається наступним поколінням.

Зараження людини відбувається під час кровоссання кліща, при випадковому роздавлюванні кліща чи

11 Травня 2018 08:30Актуально

День матері

Щорічно в Україні в другу неділю травня відзначається найзворушливіше свято – День матері, покликаний вшанувати найріднішу людину, яка не тільки подарувала життя, але й є берегинею родини.

На початок року на Чернігівщині проживало 555,7 тис. жінок. На кожних 100 представниць жіночої статі припадає 84 чоловіки.

У минулому році мамами стали більше 7 тис. жительок нашого регіону, які народили 7573 немовляти. Традиційно на світ з’являється хлопчиків дещо більше, ніж дівчаток: на 100 дівчаток народилося 102 хлопчики.

Майже кожна друга жінка, яка стала мамою, народила первістка, кожна третя – відчула радість материнства

11 Травня 2018 08:24Актуально

Оновлений порядок надання житлових субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

З урахуванням прийнятих змін з травня поточного року субсидія призначається двічі на рік – у травні (на неопалювальний період з 1 травня по 30 вересня) і у жовтні (на опалювальний період з 1 жовтня по 30 квітня).

Для більшості домогосподарств, які вже користуються державною допомогою при оплаті за житлово-комунальні послуги, субсидії

10 Травня 2018 16:31Актуально

Уряд запускає прозоре й ефективне роздержавлення держпідприємств

Чесний і відкритий продаж державних підприємств, які не є стратегічними, дозволить залучити в Україну дотикові інвестиції і стане потужним ударом по корупції.

Сьогодні, 10 травня, Кабінет Міністрів ухвалив низку постанов, які дають змогу практично реалізувати норми нового Закону «Про приватизацію державного і комунального майна». Прем’єр-міністр вважає одним із головних завдань роботи Уряду ліквідацію корупції в державному секторі. В державній власності мають залишатися лише стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. На цих підприємствах має бути запроваджено якісне і прозоре управління. Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше продані. Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом розвитку вітчизняної економіки.

Новий профільний закон містить кілька революційних новацій, які дозволяють

10 Травня 2018 09:25Подія

Урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 травня 2018 року в усіх населених пунктах району проведено урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На пагорбі Слави м. Бобровиця проведено мітинг-реквієм, покладання квітів за участю керівництва району, ветеранів, представників підприємств, установ, організацій, учнів загальноосвітніх закладів та громадськості.

Присутніх на святі привітали голова Бобровицької міської ради Тетяна Ковчежнюк, в.о. районного військового комісара Олег Олешко, голова районної ради ветеранів Ольга Поддубна.

Бобровичани та гості міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, полеглих на полях боїв.

Після мітингу на площі міста проведено концерт аматорів районного будинку

10 Травня 2018 09:16

Перепоховали військового Стельмаха Михайла Дмитровича

8 травня 2018 року за участі заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко, голови районної ради Володимира Ляховенка, заступника міського голови Сергія Циби та в.о. районного військового комісара Олега Олешка відбулося перепоховання військового Стельмаха Михайла Дмитровича, рядового РСЧА, уродженця села Вороньки, що загинув 10.03.1944 року біля с. Оратівка, Оратівського району Вінницької області. Був знайдений пошуковцями.Загальний відділ районної
державної адміністрації
08 Травня 2018 11:39Подія

Заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення, пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років

8 травня 2018 року проведено заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення, пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Заходи відбулися за участі керівництва району, представників підприємств, установ, організацій міста.

Студенти Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім.О.Майнової та учні Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 представили патріотичні виступи, бобровичани та гості міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, полеглих на полях

08 Травня 2018 09:00

8 травня 2017. День пам’яті та примирення

07 Травня 2018 11:59Подія

Розширена нарада з питань забезпечення життєдіяльності району

7 травня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів розширену нараду з заступниками голови, керівником апарату, головою районної ради, головою Бобровицької міської ради, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій з питань забезпечення життєдіяльності району.

Особлива увага приділялася питанням виплати заробітної плати та пенсії; нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; роботи освітньої галузі; стану протиепізоотичної ситуації, пожежної безпеки в районі тощо.

<<<89 - 99 з 2140>>>