Бобровицька РДА
Анонси
Трудовий архів

Назад

Трудовий архів Бобровицького району

Трудовий архів Бобровицького району був створений 2005 році 15 сесією 4 скликання Бобровицької районної ради.

Трудовий архів є місцевою архівною установою, яка створена для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Станом на 01.12.2017 року на обліку в трудовому архіві перебуває 43 фондів, що вміщує 14542 одиниць зберігання. Усі документи – післявоєнного періоду (переважно з 1945 року по 2017 рік). У складі документів особові рахунки та накази з кадрових питань (особового складу). Список фондів.

Звернення

Постійно забезпечується реалізація конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом. Станом на 1 червня 2017 року виконано 500 запитів.

Тематика соціально-правових запитів, що виконуються трудовим архівом – реорганізація колективних господарств, підтвердження трудового стажу, призначення пенсій на пільгових умовах, про заробітну плату, рекомендації про місцезнаходження документів.

Відповіді на запити юридичних осіб або заяви фізичних осіб надаються споживачам у строки, встановлені законодавством або зазначені у запиті. Строк виконання запиту чи заяви не може перевищувати 30 днів. Пересилання запитів здійснюється протягом 15 днів з часу реєстрації запиту.

Доступ до публічної інформації

Кожному громадянину України забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України (абзац 3 ст.9).

Назад