Бобровицька РДА
Анонси

2015 рік

НазадДекларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік керівництва районної державної адміністрації


Кучерина Василь Миколайович

Ляховенко Володимир Володимирович

Дараган Людмила Вячеславівна

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік керівництва районної ради


Ковчежнюк Т.М.

Ткаченко А.Л.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Новобиківського сільського голови Корнобая М.М.


Корнобай М.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Новобиківської сільської ради Тертій Н.В.


Тертій Н.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Марковецького сільського голови Сугоняко Т.М.


Сугоняко Т.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Марковецької сільської ради Скакун В.Ф.


Скакун В.Ф.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Рудьківського сільського голови Ярошенка В.С.

Ярошенко В.С.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Рудьківської сільської ради Діденко В.В.


Діденко В.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Гаврилівського сільського голови Сморгін О.В.

Сморгін О.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Гаврилівської сільської ради Лемешок О.В.


Лемешок О.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Козацького сільського голови Яголи В.І.

Ягола В.І.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Козацької сільської ради Горди В.М.


Горда В.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Олександрівського сільського голови Янок Н.М.

Янок Н.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Олександрівської сільської ради Буглак В.С.


Буглак В.С.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Вороньківського сільського голови Папенка Ю.В.

Папенко Ю.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Вороньківського сільської ради та виконавчого комітету Надольської О.А.


Надольська О.А.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Новобасанського сільського голови Левченка В.В.

Левченко В.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Новобасанської сільської ради Приходько С.І.


Приходько С.І.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Веприцького сільського голови Мурадової О.В.

Мурадова О.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Веприцької сільської ради Левченко О.М.


Левченко О.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Пісківського сільського голови Олешко В.І.

Олешко В.І.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Пісківської сільської ради Іванко Р.О.


Іванко Р.О.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Ярославського сільського голови Юхно Г.І.

Юхно Г.І.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Ярославської сільської ради Хоменко Н.В.


Хоменко Н.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Осокорівського сільського голови Коросташивець Л.П.

Коросташивець Л.П.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Осокорівської сільської ради Гурбич Л.М.


Гурбич Л.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Озерянського сільського голови Гавриленка С.П.

Гавриленко С.П.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Озерянської сільської ради Коновал Г.П.


Коновал Г.П.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Білоцерківської сільської ради Лук'яненко Т.М.


Лук'яненко Т.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Білоцерківської сільської ради Сергієнко Т.М.


Сергієнко Т.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Сухинської сільської ради Шкляревської Л.І.


Шкляревська Л.І.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Сухинської сільської ради Лоли Г.Г.


Лола Г.Г.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Соколівської сільської ради Павленка А.П.


Павленко А.П.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Соколівської сільської ради Потапової Т.О.


Потапова Т.О.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Браницької сільської ради Моруги Н.М.


Моруга Н.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Браницької сільської ради Циби В.М.


Циба В.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Свидовецької сільської ради Галушко А.П.


Галушко А.П.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Свидовецької сільської ради Сливи Н.Г.


Слива Н.Г.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Старобасанської сільської ради Єреп Л.О.


Єреп Л.О..docx

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Старобасанської сільської ради Костюченко Н.В.


Костюченко Н.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Кобижчанської сільської ради Лесенка Д.В.


Лесенко Д.В.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Кобижчанської сільської ради та виконкому Пісецької Л.М.


Пісецька Л.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови Горбачівської сільської ради Вальченко Л.М.


Вальченко Л.М.

Відомості з декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря Горбачівської сільської ради Карпухно В.В.


Карпухно В.В.

Назад23 Серпня 2018 11:00
Урочистості з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора.

21 Серпня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

17 Серпня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з заступником голови районної державної адміністрації Ляшенко Т.О.

07 Серпня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

27 Липня 2018 08:10
20 Липня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з начальником гуманітарного відділу районної державної адміністрації Герасименко М.П.

17 Липня 2018 10:10
Особистий прийом горомадян в.о. голови районної державної адміністрації Любенко Л.В.

11 Липня 2018 08:10
03 Липня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

24 Червня 2018 17:00
19 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

15 Червня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.