Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Робоча нарада щодо проведення весняного призову на строкову військову службу

13 березня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів робочу нараду з військовим комісаром Бобровицького районного військового комісаріату щодо проведення весняного призову на строкову військову службу.

У ході наради Андрій Делемень повідомив, що планове завдання щодо призову громадян України на строкову військову службу віком від 20 до 27 років для Бобровицького району 17 осіб.

Станом на 10.03.2017 підлягало оповіщенню 257 осіб (м. Бобровиця – 88, сільська місцевість – 169). Для проходження медичного огляду з’явилося 16 осіб (м. Бобровиця – 3, сільська місцевість – 13), визнано придатними 3 особи, не з’явилися 161 особа (м. Бобровиця – 63, сільська місцевість – 98).

В обговоренні інформаційного повідомлення військового комісара очільник району зазначив, що необхідно провести семінар-навчання з міським, сільськими головами, керівниками установ, організацій району щодо порядку повідомлення призовників про їх виклик до військового комісаріату та забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом, залучати представників Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Чернігівській області для проведення у встановленому порядку розшуку, затримання і доставки до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад