Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Засідання робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

15 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У ході роботи Любов Любенко зазначила, що в районі постійно проводиться робота щодо дотримання гарантій виплати мінімальної заробітної плати в підвищеному з 1 січня 2017 року розмірі. Обговорено та визначено основні заходи щодо реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. За підсумками наради дано доручення щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, працюючих та інших категорій населення із питань законодавства про працю, забезпечення оперативного реагування на кожен факт нарахування заробітної плати в розмірі меншому мінімального та притягнення порушників до відповідальності.


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад