Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

30 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглянуто питання про зняття карантинних обмежень щодо африканської чуми свиней з свиноферми ТОВ «Світанок» м. Бобровиця.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби Роман Дуб доповів про повне виконання Плану заходів, протокольних рішень, що стосувалися ліквідації осередку захворювання та пунктів діючої інструкції, охарактеризував епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми в цілому по області та країні, подякував відповідним службам за співпрацю. Закликав надалі дотримуватися діючої інструкції з метою недопущення виникнення даного захворювання на території району.

За підсумками засідання Комісії прийнято рішення:

1. У зв’язку з мораторієм на перевірки рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування створити комісії із залученням відповідних служб (Держпродспоживслужби, МНС, Національної поліції та інших) для проведення обстеження об’єктів підвищеного рівня біонебезпеки (господарств, що утримують с/г тварин) на підвідомчій території для вивчення епізоотичної ситуації з подальшим вжиттям заходів щодо недопущення занесення інфекційних хвороб тварин.

2. Зняти карантинні обмеження щодо африканської чуми свиней з свиноферми ТОВ «Світанок» м. Бобровиця.

Назад