Бобровицька РДА
Анонси

Назад

«Чорнобиль не має минулого часу»

18 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провела засідання «круглого» столу «Чорнобиль не має минулого часу», у ході якого обговорено виконання плану заходів пов’язаних з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. На засіданні були присутні представники місцевої влади та районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля.

Під час засідання розглянуто актуальні питання щодо забезпечення соціальних гарантій чорнобильців та пенсійного забезпечення інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У ході роботи Любов Любенко звернула увагу на організацію належного контролю за якісним та своєчасним виконанням заходів.

Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Станіславу Лоленку дано доручення провести в загальноосвітніх закладах району уроки пам’яті за участю ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, визначити учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи для подальшого відвідування їх вдома учнями шкіл району з метою надання шефської допомоги.

Головному лікарю КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ» Федору Тодоріко дано доручення забезпечити належний контроль за видачею рецептів для отримання безоплатних ліків постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ганні Томко дано доручення забезпечити виконання державних програм, пов’язаних з соціальним захистом постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи та, за необхідності, унести зміни до відповідних районних програм, провести обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей інвалідів із числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, дітей-інвалідів з метою виявлення соціальних проблем .


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад