Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old

31 травня 2018

 

 

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

 

 

 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Гомон Ірина Анатоліївна (04632) 2-51-21 bobradm_irinagomon@cg.gov.ua

 

 

Відповідно до п. 2 ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

 

Звертаємо увагу, що інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом.

Відповідно до п. 5 ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.