Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Голова ОДА відвідав Бобровицький район

18 травня відбулась робоча поїздка голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча до Бобровицького району за участі голови районної державної адміністрації Василя Кучерини, начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Володимира Гуземи та генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина з метою підписання Меморандуму про співробітництво та організацію взаємовідносин між облдержадміністрацією, ТОВ «Земля і воля» та Службою автомобільних доріг у Чернігівській області.

У ході зустрічі Валерій Куліч зазначив, що вперше за підтримки бізнесу спільними зусиллями вдасться збудувати дорогу Бобровиця-Козелець. На ремонт доріг області необхідно 12 млрд. грн, область отримала лише 680 млн. грн. Майже 50 млн. грн на реконструкцію дороги в Бобровицькому районі надано ТОВ «Земля і воля».

Леонід Яковишин подякував голові ОДА за співпрацю та зазначив, що це перший пілотний проект в Україні, де залучено кошти бізнесу та держави , який стане початком клопіткої роботи, наступним етапом якої буде будівництво доріг за кошти господарства у селах Ярославка, Стара Басань, Піски, Кобижча, та до села Нова Басань. Це одне з надзвичайно важливих завдань, яке ми поставили перед собою.

Володимир Гузема подякував Валерію Петровичу, Леоніду Григоровичу за співпрацю та зазначив, що вперше приватний бізнес іде назустріч державі. Цей проект надзвичайний, адже завдяки йому буде зроблено дорогу, яка слугуватиме і наступним поколінням.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю в будівництві дороги.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад