Бобровицька РДА
Анонси

Назад

«ТАМ» - Територія активної молоді

Упродовж трьох днів, з 29 червня по 1 липня, активна молодь Чернігівщини на території комплексу «Голубі озера», що на Ріпкинщині, мала змогу відпочити, показати свої спортивні вміння, відродити та підтримати українські традиції, долучитись до різних актуальних тематичних тренінгів.

Серед учасників «Території активної молоді» – молодь з 22 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, регіонального представництва Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка». Вже традиційно, «ТАМ – територія активної молоді» проводиться з метою підвищення національного духу та патріотичного виховання молоді, створення можливостей для самореалізації та розкриття її творчого потенціалу.

Програма заходу була насиченою, кожен із учасників табору зміг проявити, реалізувати та показати себе з найкращої сторони, беручи участь у всіх локаціях.

У програмі заходу відбулися: спортивно-змагальна програма, молодіжний рок-фестиваль, фестиваль Fire-fest, театралізоване дійство Івана Купала, навчання з тактичної медицини та стрілецької підготовки, тренінги з питань попередження конфліктів у сім’ї, протидії торгівлі людьми, активізації молодіжної громади тощо.

У всіх заходах активну участь брала делегація Бобровицького району в складі Валентина Кравченка, Андрія Жадька, Максима Шевченка, Ігоря Криворученка, Володимира Гусака, Людмили Карпенко, Валентини Кириленко.

Команда району здобула перемогу в спортивному квесті «Голубі озера» (змагання із спортивного орієнтування), посіла друге місце у спортивних змаганнях з перетягування канату та третє у “Веселих стартах”. Особливо приємно відмітити, що у загальному заліку за підсумками всіх спортивних змагань Бобровицький район виборов 1 місце і був нагороджений кубком та грамотою Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації,

«ТАМівці» активно попрацювали, провели час весело та з користю, знайшли нових друзів, отримали масу нових вражень.

Назад