Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Робоча нарада щодо організації та приймання зерна нового врожаю

11 липня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина за участі першого заступника голови райдержадміністрації Любові Любенко, керівників сільськогосподарських підприємств району, директора філії ПАТ ДПЗКУ «Хлібна база № 83» Юрія Коркішка провів робочу нараду щодо організації та приймання зерна нового врожаю.

У ході наради обговорено питання щодо складання графіка приймання зерна, у т.ч. соняшнику від агроформувань району (першочергово) та комерційних структур, тарифів за його зберігання.

Директор хлібоприймального підприємства зазначив, що у поточному році проведено відповідні заходи щодо усунення недоліків, які мали місце при прийманні зернового збіжжя в минулому році. Наголосив, що цьогоріч ранні зернові культури будуть відвантажуватися на підприємство без перешкод, адже до сушильного господарства встановлено модульну систему, що дасть змогу приймати більше зерна за добу на 30 відсотків ніж у минулому році.

Сільгосптоваровиробники запропонували доповнити Договір на поставку, зберігання та відвантаження зернових культур пунктом «Форсмажорні обставини» (пошкодження зерна під час знаходження на хлібоприймальному підприємстві).Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад