Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Як не отруїтися в закладах громадського харчування та як відстоювати свої права?

Під час «виїзної приймальні» було розглянуто завжди актуальне питання доведення факту харчового отруєння в закладах громадського харчування.Про те, як не отруїтися в закладах громадського харчування та як відстоювати свої права, розповідали спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, а також Управління захисту споживачів.

Перш за все, щоб уникнути неприємних наслідків трапези, необхідно завжди пам’ятати про те, що обізнаний споживач ототожнюється з захищеним споживачем. Якщо свіжість страви, яку Вам подали, викликає сумніви, слід попросити надати Вам документи, що підтверджують якість продуктів. Наголошуємо, споживач має законне право отримати документи, що підтверджують якість продукції. Заклад порушує закон, якщо приховує від вас цю інформацію. Якщо ж Вам відмовляють у наданні інформації щодо постачальника і дати постачі, посилайтеся наЗакон «Про захист прав споживачів».

У випадку, якщо наслідком відвідування закладу громадського харчування все ж таки стало харчове отруєння, доказом цього може стати чек.

При перших симптомах отруєння, обов’язково зверніться до лікаря для засвідчення цього факту.

Наполегливість і докази — інструменти, які обов’язково вам знадобляться при відстоюванні своїх прав перед недбалим обслуговуванням у закладах громадського харчування.

Назад