Бобровицька РДА
Анонси


Назад

Урочисте відкриття ділянки дороги Стара Басань – Піски

Піснями, поетичними рядками, словами подяки відкривали дорогу Стара Басань-Піски 9 серпня після нового будівництва, зробленого за кошти ТОВ «Земля і воля». Понад п’ять кілометрів асфальтного полотна профінансувало господарство, яке постійно показує приклад всій області, як можна вдало господарювати та дбати про соціальну сферу населених пунктів.

На урочисте відкриття автошляху завітали високопосадовці з області та району: губернатор Валерій Куліч та заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, начальник Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема, голова районної державної адміністрації Василь Кучерина. Генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина радо зустрічали мешканці двох сіл: Старої Басані та Пісок. Маленькі сільчани у вишиванках дарували вірші написані для господарника, який вміє не лише вдало керувати, а й дбати про добробут сіл.

«З радянських часів автошлях нормально не ремонтувався, - розповідає голова Старобасанської сільської ради Лідія Єреп. - Від виборів до виборів ми жили обіцянками кандидатів у депутати, які запевняли, що дорогу зроблять тільки-но приступлять до своїх обов’язків. Приступали і забували. Під час сходки села місцеві мешканці звернулися до Леоніда Яковишина з проханням асфальтувати побите роками і життям покриття. Це була наша остання надія... І ось вам приклад, коли слова втілюються в життя. Раніше цю відстань маршрутні автобуси, повільно колихаючись ямами, долали ледь не за годину. Тепер – за кілька хвилин».

Реконструкція вартістю не в один мільйон гривень була виконана за кошти аграрія, яке й без того платить найбільше відрахувань до бюджету. На об’єкті працювали з десяток шляховиків, які задіяли цілий арсенал техніки: асфальтоукладник, каток, щітки.

«Ця дорога веде до мого рідного дому, коли я їду зі столиці. Тому вона для мене особливо важлива – рідна! Тому я не могла лишитися остронь і приїхала сьогодні аби особисто подякувати Леоніду Григоровичу. Таких людей дуже мало, які передусім дбають про людей», - наголосила поетеса Тетяна Череп-Пероганич.

Леонід Яковишин в присутності всього зібрання пообіцяв, що скільки він житиме – стільки й вкладатиме в інфраструктуру Бобровицького району. До речі, планів у господарника ще багато.За інформацією сайту ТОВ "Земля і Воля"

Назад20 Липня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з начальником гуманітарного відділу районної державної адміністрації Герасименко М.П.

17 Липня 2018 10:10
Особистий прийом горомадян в.о. голови районної державної адміністрації Любенко Л.В.

11 Липня 2018 08:10
03 Липня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

24 Червня 2018 17:00
19 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

15 Червня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

08 Червня 2018 11:00
Підведення підсумків районного конкурсу ім. П.Тичини «Добридень тобі, Україно моя!».

06 Червня 2018 16:28
05 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

01 Червня 2018 12:00
Творчий звіт школи мистецтв

01 Червня 2018 10:00
Святкові заходи до Дня захисту дітей