Бобровицька РДА
Анонси


Назад

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості. При райдержадміністрації працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять представники управління Пенсійного фонду, служби зайнятості, фіскальної служби, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

03 листопада поточного року перший заступник голови райдержадміністрації Любов Любенко провела засідання зазначеної робочої групи за участі першого заступника начальника Бобровицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Шилко Ольги Федорівни, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рассахацької Лариси Миколаївни, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятості населення та інших нормативно-правових актів у Чернігівській області Величко Марини Сергіївни, заступника директора – начальника відділу сприяння зайнятості в районі Носівського районного центру зайнятості Байдюка Валерія Олександровича, спеціаліста Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Гриценко Любові Володимирівни.

У ході засідання були обговорені та визначені основні заходи щодо легалізації зайнятості та заробітної плати в районі:

- забезпечення проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо економічних і соціальних переваг отримання легальних доходів та сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску;

- запровадження проведення постійного аналізу використання трудових ресурсів, задіяних у господарській діяльності підприємств та приватних підприємців;

- проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед безробітних громадян і роботодавців щодо переваг зареєстрованої зайнятості та отримання легальних доходів;

- забезпечення оперативного реагування на кожен факт нарахування заробітної плати в розмірі менше мінімального та притягнення порушників до відповідальності.

Підводячи підсумки засідання, керівник робочої групи Любов Любенко підкреслила, що зарплата «в конверті», як і «тіньова» зайнятість містить загрозу як для тих, хто отримує таку зарплату і видає її, так і для самої держави. Отже, перше виправдання, яке озвучують «щасливі власники тіньової зарплати» - це можливість отримати дос¬татньо для того, щоб пенсія від держави була непотрібна. Можливо, у деяких випадках це дійсно так. Проте з іншого боку, отримувати гроші працівники будуть рівно стільки, скільки їх готові платити роботодавці. Це означає, що досить скоро гроші чи бажання (а, може, і те й інше) можуть закінчитися. Крім того, навіть якщо з роботодавцем пощастило, чи буде призначена державна пенсія зайвою? Навряд чи. Так чи інакше, вона страхує від наслідків невдалого вкладення власних грошей і інших чинників, які не виклю¬чені й мають право бути враховані у сформованій економічній ситуації.

За результатами обговорення питань порядку денного дані конкретні доручення.

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад20 Липня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з начальником гуманітарного відділу районної державної адміністрації Герасименко М.П.

17 Липня 2018 10:10
Особистий прийом горомадян в.о. голови районної державної адміністрації Любенко Л.В.

11 Липня 2018 08:10
03 Липня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

24 Червня 2018 17:00
19 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

15 Червня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

08 Червня 2018 11:00
Підведення підсумків районного конкурсу ім. П.Тичини «Добридень тобі, Україно моя!».

06 Червня 2018 16:28
05 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

01 Червня 2018 12:00
Творчий звіт школи мистецтв

01 Червня 2018 10:00
Святкові заходи до Дня захисту дітей