Бобровицька РДА
Анонси

Назад

Засідання 12 сесії районної ради 7 скликання

21 листопада проведено засідання 12 сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь голова, заступник голови, керівник апарату, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, міський, сільські голови, депутати районної, обласної рад.

Розпочалося засідання із виконання Державного Гімну України.

На розгляд сесії було винесено 19 питань, які відповідно до регламенту роботи районної ради попередньо вивчалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Було розглянуто питання про звіт виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Також депутати затвердили кандидатури членів Госпітальної ради від Бобровицького району, унесли зміни до Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2017 рік, забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік, відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2017 рік тощо.

Окрім того, голова районної ради Тетяна Ковчежнюк склала свої повноваження, так як на виборах 29 жовтня 2017 року була обрана головою Бобровицької міської об’єднаної громади. Також відбулись вибори нового голови районної ради, яким став Ляховенко Володимир Володимирович.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраці

Назад