Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Підвищення рівня обізнаності батьків, які виховують дитину з інвалідністю

05 грудня 2017

У останній день листопада, у рамках заходів до Міжнародного Дня інваліда, Бобровицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) було організовано та проведено тренінг для батьків, які виховують дітей з інвалідністю та для спеціалістів району, які працюють з інвалідами, на тему: «Підвищення рівня обізнаності батьків та дітей щодо пільг, прав та механізмів їх відстоювання».

Тренінг проходив за підтримки Всеукраїнської громадської організацій «Ліга соціальних працівників» та Благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги».

У заході, крім працівників Центру та батьків, які виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями, взяли участь в.о.завідувача районної психолого-медико-педагогічної консультації Наталія Шимко; заступник директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Опенько; головний спеціаліст відділу з питань інвалідів, ветеранів та по роботі з пенсійним фондом Управління соціального захисту населення Наталія Мелаш; голова правління БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Олександр Вольф.

Змістовну, цікаву інформацію, відеоматеріали почули та побачили не тільки батьки, а й представники служб-партнерів під час тренінгу, який проводила тренер з багаторічним досвідом, майстер соціальної роботи, член правління Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників» Татарінова Лариса Анатоліївна.

Зокрема вона акцентувала увагу на наданні соціальних послуг сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, соціальній роботі з дітьми-інвалідами, забезпеченні захисту прав осіб з інвалідністю та соціальній підтримці осіб з інвалідністю.

Наступний тренінг, який проведе Лариса Татарінова у м.Бобровиця за підтримки БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», заплановано у кінці грудня поточного року. Він буде проходити у рамках навчального семінару для психологів і фахівців соціальної роботи Центру та буде направлений на методи та підходи реалізації працівниками Центру соціальної роботи для сімей, які потрапили у складні життєві обставини.





Бобровицький районний центр
соціальних служб
для сім'ї, дітей та молоді