Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Засідання колегії районної державної адміністрації

22 грудня 2017

22 грудня голова районної державної адміністрації Василь Кучерина провів засідання колегії районної державної адміністрації. Про проект районного бюджету на 2018 рік проінформував начальник фінансового управління районної державної адміністрації Анатолій Велігорський.

Відповідно до Бюджетного кодексу України на 2018 рік визначено:

- доходи районного бюджету в сумі 270, 7 млн. грн, у тому числі: доходи загального фонду районного бюджету

- видатки районного бюджету в сумі 270, 7 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 270,7 млн. гривень;

- повернення кредитів до районного бюджету в сумі 24,0 тис. грн, у тому числі: до спеціального фонду районного бюджету 24,0 тис. гривень;

- профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 150,0 тис. гривень;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 150,0 тис. гривень.

З інформацією про хід виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки виступив завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентин Кравченко.

Районна державна адміністрація у розвитку фізкультури і спорту вбачає важливий засіб виховання підростаючого покоління в дусі здорового способу життя, фізичної досконалості, упевненості, уміння переборювати труднощі.

У районі вживаються заходи щодо створення належних умов для задоволення потреб населення у зміцненні здоров’я, фізичного та духовного розвитку особистості, впровадження ефективних форм і методів фізкультурно-оздоровчої діяльності, розвитку спорту вищих досягнень.

З метою створення умов для реалізації державної політики у сфері зміцнення здоров’я розроблена та затверджена рішенням 7 сесії 7 скликання районної ради від 25 грудня 2016 року «Районна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».

На виконання заходів Програми на початку року, як і завжди, складено єдиний календарний план спортивних змагань району. У плані передбачаються заходи, направлені на залучення більшої кількості населення до занять фізичною культурою і спортом.

Упродовж 2017 року в районі проведено 42 заходи фізкультурно-спортивного напрямку, у яких взяло участь більше 4 тис. осіб.

На території району працюють дві ДЮСШ (відділу освіти та ФСТ «Колос»), де тренується 330 учнів. Працюють відділення важкої атлетики, дзюдо, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, боксу.

Спортсмени району з різних видів спорту постійно беруть участь в обласних та всеукраїнських змаганнях. Відмінні результати показують вихованці відділення дзюдо (тренер Булах М.В.). Майстер спорту України Даніель Сафін виборов 3 місця у чемпіонатах України по самбо та дзюдо, у 2017 році включений до резерву збірної України з дзюдо. Гребеножко Юлія виборола 3 місця в чемпіонатах України з дзюдо серед жінок та серед молоді до 23 років.

У 2017 році спортсмени відділення дзюдо Фрей Анастасія, Ісаєва Алла, Резвін Роман, Артеменко Микита, Зазимко Михайло, Харченко Артем виконали норматив І розряду, Резвін Тетяна, Дараган Антон, Шаповал Володимир, Силко Аліна, Ременець Максим, Білим Ярослав, Бриль Владислав, Шаманський Сергій виконали норматив ІІ розряду. Усі вони входять до збірної області з дзюдо.

Постійно представлені в різних вікових збірних командах області юні футболісти району. У чемпіонаті області 2016-2017 навчального року з футболу по 2 групі Бобровицька ДЮСШ зайняла 2 місце по старшій групі (учні 2000-2001 р.н.) та 4 місце по молодшій групі (учні 2002 року народження та молодші). За сумарною кількістю очок двома складами виборола 1 місце.

За підсумками розгляду питань порядку денного прийнято одне розпорядження голови районної державної адміністрації та одне протокольне рішення.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю