Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Засідання 13 сесії районної ради 7 скликання

22 грудня 2017

22 грудня проведено засідання 13 сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли участь голова, заступник голови, керівник апарату, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, міський голова ОТГ, сільські голови, депутати районної ради.

На початку засідання, як зазвичай, прозвучав Державний Гімн України.

На розгляд сесії було винесено 16 питань, які відповідно до Регламенту роботи районної ради попередньо вивчалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду. Основним було питання про районний бюджет на 2018 рік. Також депутати розглянули хід виконання ряд районних програм за підсумками 2017 року: розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки, діяльності районної ради ветеранів України в Бобровицькому районі на 2017 рік, звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в АТО, сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, на 2017 рік, затвердили Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік, розглянули деякі земельні питання тощо.

13 сесія районної ради не закрита, відбудеться друге її засідання, на якому буде остаточно затверджено районний бюджет на 2018 рік.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю