Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості до 100-річчя бою під Крутами розпочалися на Чернігівщині

29 січня 2018

28 січня делегація від Бобровицького району взяла участь у заходах з нагоди 100-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Меморіальні заходи розпочалися з покладання квітів та хвилини мовчання за загиблими 1918 року захисниками України, зі спільного виконання Державного гімну України.

Перед присутніми виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, міністр культури України Євген Нищук, заступник голови Адміністрації Президента Ростислав Павленко, Герой України старший лейтенант Василь Божок, Герой України Володимир Жемчугов, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Промовці наголошували, що перед українцями сьогодні стоїть завдання – зберегти незламність духу, віри в Україну, бо без свободи не буде ні миру, ні доброго майбутнього.

Вихованці 24 ліцеїв з підвищеною військовою підготовкою з усієї України, 28 січня, прибули спеціальним «Потягом єднання» на станцію Крути Борзнянського району Чернігівської області. Тут, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» вони долучилися до церемонії з відзначення 100-річчя героїчного бою під Крутами.

Під час меморіального заходу кожен ліцей отримав від військових Державний прапор з пам’ятними стрічками про легендарний бій. Відтепер ці прапори будуть для ліцеїстів символом героїзму, високого патріотизму та любові до батьківщини. Адже саме на цьому місці 100 років тому студенти трьох Київських навчальних закладів віддали життя, стримуючи наступ більшовиків на Київ, тим самим відстоюючи незалежність своєї держави.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю