Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Робочий візит Валерія Куліча на Бобровиччину

13 лютого 2018

13 лютого голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч з робочою поїздкою побував у Бобровицькому районі. Він вручив солодкі подарунки та сертифікати на придбання побутової техніки і меблів багатодітним сім’ям, в яких виховується п'ять та більше дітей.

У рамках реалізації обласної Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року сім’я Голубєвих, згідно з сертифікатом, отримала пилосос, сім’я Лепех – ліжко двоярусне, Глєбових – пральну машину напівавтомат, сім’я Московків – холодильник.

Під час перебування у Бобровицькому районному відділі управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій Валерій Куліч урочисто вручив ключі від нового пожежного автомобіля МАЗ, придбаного за кошти обласного бюджету та за сприяння народного депутата Олега Дмитренка. Від районної державної адміністрації Василь Кучерина вручив сертифікат на паливно-мастильні матеріали.

Рятувальники району відтепер мають можливість більш оперативно реагувати на надзвичайні ситуації. Спецавтомобіль повністю оснащений за новими стандартами, дозволяє здійснювати не лише гасіння пожеж, а й ліквідацію інших надзвичайних ситуацій.

Під час робочої зустрічі очільник області спільно з головою районної державної адміністрації Василем Кучериною, Героєм України, генеральним директором ТОВ «Земля і Воля» Леонідом Яковишиним, начальником Управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області Романом Гордовим, помічником народного депутата України Олега Дмитренка Віталієм Гольцем, головою районної ради Володимиром Ляховенком, головою міської ради Тетяною Ковчежнюк, депутатом обласної ради Сергієм Чубовським оглянули пожежно-рятувальну техніку та спецобладнання, яке є на озброєнні рятувальної служби району.Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю