Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old

20 червня 2019Відповідальною особою з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 червня 2019 року №112 визначено Ляшенко Тетяну Олександрівну – заступника голови районної державної адміністрації районної державної адміністрації.
Телефон 2-51-26Що таке домашнє насильство?

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю. (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I)
Домашнє насильство - це всі акти фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, які відбуваються в лоні сім`ї чи в межах місця проживання або між колишніми чи теперішніми подружжями або партнерами, незалежно від того, чи проживає правопорушник у тому самому місці, що й жертва, чи ні або незалежно від того, чи проживав правопорушник у тому самому місці, що й жертва, чи ні. (ст.3 Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами).


ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання та протидію домашньому насильству"


Постанова КМУ від 22 серпня 2018 р. № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі"