Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року

06 березня 2018

З метою належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову військову службу 6 березня заступник голови Бобровицької районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко спільно з заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Бобровицького районного військового комісаріату Олегом Олешком провели брифінг щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. У заході взяли участь представники районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, голови та члени призовних комісій.

Під час брифінгу Олег Олешко зазначив, що основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ (сил).

У ході призовної компанії, основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих якостей призовників (їх ділові, морально-психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан).

Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю