Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Навчання з територіальної оборони

13 червня 2018

13 червня з Бобровицького районного військового комісаріату відбула перша група резервістів на полігон селища Гончарівське, де відбудуться навчання 119 бригади територіальної оборони.

На навчаннях буде перевірено систему оповіщення і збору військовозобов'язаних. Резервісти набуватимуть практичні навички у володінні штатною зброєю, виконуватимуть завдання в умовах, наближених до бойових.

Враховуючи, що такого масштабного рівня навчання з територіальної оборони в державі проводяться вперше, наразі відпрацьовується чітка координація дій органів влади, військових підрозділів, усіх дотичних структур для забезпечення належного рівня проведення цих зборів, недопущення виникнення позаштатних ситуацій.

Особлива увага під час тренувань приділятиметься дотриманню військовозобов’язаними правопорядку. Вживатимуться заходи для забезпечення громадської безпеки біля збірних пунктів на території всієї області та безпосередньо у Гончарівському, у разі необхідності – оперативного реагування служби екстреної медичної допомоги і рятувальників.Загальний відділ районної
державної адміністрації