Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

У Бобровицькому районі День фізичної культури та спорту відзначили спартакіадою

10 вересня 2018

8 вересня на центральному стадіоні міста Бобровиця пройшла спартакіада серед сільських громад, установ та організацій Бобровицького району, присвячена Дню фізичної культури та спорту. На свято спорту з’їхалися команди з сіл Озеряни, Бригинці, Вороньки, Марківці, Нова Басань, Стара Басань, Козацьке та команда освітян.

Відкрили спартакіаду заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко.

У програмі були змагання з паркового волейболу, міні-футболу, перетягування канату, шашок, піднімання гирі та підтягування на перекладині. Найсильніші в підніманні гирі стали: І місце – Євгеній Каліберда (с.Озеряни), ІІ місце – Олег Калюжний (с.Браниця) , ІІІ місце - Артем Харченко (команда освіти). У підтягуванні на перекладині І місце поділили два учасники Даніель Сафін (команда освіти) та Станіслав Громико (с.Озеряни) , ІІІ місце – Василь Толубяк (с.Вороньки). У змаганнях з шашок серед жінок: І місце здобула Вікторія Тептюк з команди освіти, ІІ – Лариса Казимирова (с.Нова Басань), ІІІ – наймолодша учасниця Каріна Бородавко (с.Бригинці), а в чоловіків місця розподілилися так : І – Юрій Пугач з с.Бригинці, ІІ – Микола Киричок з команди освіти, ІІІ – Микола Стрикун з с.Нова Басань. У командному заліку з шашок перше місце освіта, друге – с.Бригинці, третє – с.Нова Басань. З паркового волейболу на першому місці команда освіти, на другому – с.Озеряни, третє – с.Вороньки. Найзапекліша боротьба була у змаганнях з перетягування канату. Знову перше та друге місця дісталися відповідно освіті та озерянцям, третє – команді с.Бригинці. У змаганнях з міні-футболу місця розподілилися так: перше – с.Нова Басань, друге – команда с.Озеряни, третє – команда освіти.

У загальному заліку спартакіади заслужену перемогу здобула команда освіти, на другому місці - с.Озеряни, на третьому - с.Нова Басань, четверте - с.Бригинці, п’яте – с.Вороньки, шосте – с.Марківці,сьоме – с.Козацьке, восьме – с.Стара Басань.

Закінчувалось спортивне свято фіналом кубка Бобровицького району з футболу, в якому зустрілись команди ФК «Кобижча» с.Кобижча та ФК «Козаки» с.Ярославка та с. Стара Басань. Гра була дуже цікавою та напруженою. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь команди с.Кобижчі, але в середині другого тайму гравці команди «Козаки» зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й забити ще п’ять м’ячів та здобути перемогу з рахунком 6:1.

Всі переможці та призери змагань отримали медалі та грамоти, а команди-переможці загального заліку були нагороджені кубками та грамотами.Загальний відділ районної
державної адміністрації