Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Шановні ветерани війни, Збройних Сил України, військовослужбовці!

06 грудня 2018

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

Сьогодні українські солдати і офіцери гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку і відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

Навіть у найскладніших умовах ви залишаєтеся вірними присязі, спрямовуєте всі сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. Високе почуття відповідальності та фаховий рівень дають упевненість, що завдання, які ставить перед ними держава, будуть виконані з честю.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців, нинішніх і колишніх, їхніх батьків, рідних з Днем Збройних Сил України. Зичу незламної волі в подоланні труднощів військового буття, міцного здоров’я, тепла і затишку в оселях, надійного плеча колег, злагоди, миру, успіхів у військовій справі.

Любов Любенко,
в.о. голови районної державної адміністрації