Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Про роздрібну торгівлю у Бобровицькому районі за 9 місяців 2018 року

27 грудня 2018

За 9 місяців 2018 року підприємствами роздрібної торгівлі, у Бобровицькому районі реалізовано населенню споживчих товарів майже на 172 млн.грн, що на 11,7% більше обсягу 9 місяців 2017 року.

Продаж продовольчих товарів становив 61% роздрібного товарообороту. Провідне місце в його структурі займали кондитерські та хлібобулочні вироби, м’ясні та молочні продукти, включаючи сир сичужний, плавлений та кисломолочний, свіжі фрукти та овочі, чай, кава, какао та прянощі, напої безалкогольні, рибні продукти, а також алкогольні напої та тютюнові вироби.

Суттєвий вплив на формування роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі мав продаж фармацевтичних та парфумерно-косметичних товарів, газойлів (дизельного пального), газу стисненого та скрапленого для автомобілів, бензину моторного, медичних та ортопедичних товарів, частка яких склала 34% від усіх реалізованих споживчих товарів.

У загальному обсязі роздрібного товарообороту підприємств роздрібної торгівлі традиційно переважає продукція вітчизняних виробників, яка за 9 місяців п.р. склала 72%, у тому числі серед продовольчих товарів – 85%, непродовольчих – 52%.

Головне управління статистики
у Чернігівській області