Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old
back

Скористайтеся електронними сервісами Державної служби зайнятості!

11 серпня 2019

З метою вдосконалення електронних сервісів та посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості, починаючи з лютого 2018 року на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості (далі – вебсайт ЄССЗ) www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. Станом на 01.06.2019 електронні кабінети зареєстрували 285,7 тис. користувачів, зокрема: 137,7 тис. роботодавців і 147,9 тис. шукачів роботи. Щодня, в середньому, на вебсайті ЄССЗ доступно для пошуку і перегляду біля 400 тис. резюме і 80 тис. вакансій.

За допомогою Електронного кабінету шукача роботи (далі – ЕКШ) особі надано можливість створювати резюме (у 2019 році створено 2,5 тис. резюме), пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри профорієнтаційне тестування та отримати результати проходження тестів. Головною перевагою ЕКШ є розширений доступ до послуг служби зайнятості і персональної картки особи (безробітного) шляхом інтеграції даних з Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості (далі - ЄІАС).

Так, 124,2 тис. громадян інтегрували ЕКШ з ЄІАС і отримали можливість відслідковувати свої персональні дані та іншу інформацію, що використовуються для пошуку роботи, відомості про відвідування центру зайнятості і отримувані послуги, заплановані до відвідування групові та масові заходи (з можливістю запису на обраний захід), відомості про нараховану та виплачену допомогу по безробіттю, пропозиції профнавчання із зазначенням інформації про групи, що потребують укомплектування.

За допомогою Електронного кабінету роботодавця (далі – ЕКР) роботодавцю забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях, відслідковування реєстраційних даних підприємства. Головною перевагою ЕКР є розширений доступ до послуг служби зайнятості і даних роботодавця шляхом інтеграції з ЕІАС (75,2 тис. роботодавців інтегрували ЕКР з ЄІАС) і отримали можливість створення і подання звіту за формою 3-ПН, відслідковування видачі направлень і працевлаштування на заявлену вакансію, стану укомплектування заявлених вакансій тощо. У 2019 році через ЕКР до служби зайнятості подано 31,1 тис. вакансій за формою 3-ПН; безпосередньо на сайті роботодавцями заявлено 2,8 тис. пропозицій роботи.

Детальніше про діючі електронні сервіси, можливості отримання послуг та інформації ви можете дізнатися, звернувшись до відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефонами 2-48-97, 2-50-21.

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ