back

Правова допомога для безробітних громадян

26 вересня 2019

26 вересня в рамках проекту «Я маю право!» відбулася зустріч клієнтів відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ з провідним спеціалістом Бобровицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Тетяною Бриль, яка інформувала безробітних про діяльність судів за участі присяжних – осіб, які залучаються до вирішення певної категорії цивільних та кримінальних справ разом із суддею в суді першої інстанції. Зокрема, присутні дізналися про те, як стати присяжними, а також їх права та гарантії на час виконання обов’язків у суді.

Корисною була інформація, яку надала головний спеціаліст профілактики страхових випадків Козелецького відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Чернігівській області Тетяна Горлач. Вона розповіла клієнтам служби зайнятості про їх права, гарантовані державою в частині трудового законодавства та соціального захисту, а також звернула увагу безробітних громадян на переваги легального працевлаштування.

Учасники семінару дізналися про види та умови надання безоплатної правової допомоги, отримали відповіді на хвилюючі питання щодо захисту своїх прав.Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ