back

Шановні ветерани війни, Збройних Сил України, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці!

11 жовтня 2019

Указом Президента України від 14.10.2014 № 806 14 жовтня визначено державним святом – Днем захисника України, святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Тож прийміть найщиріші вітання з цим величним Днем!

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Зараз, коли Україна виборює свою волю й незалежність, свою цілісність і єдність, не стоять осторонь і наші захисники. З перших днів проведення антитерористичної операції наші мужні земляки відстоюють свободу власної держави. Вони гідно несуть службу у лавах Збройних Сил та Національної гвардії України, у прикордонних військах, добровольчих формуваннях. Нам є ким пишатися. Та, на жаль, і є за ким сумувати.

Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишаєтеся вірними присязі, спрямовуєте всі сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. Високе почуття відповідальності та фаховий рівень дають упевненість, що завдання, які ставить перед ними держава, будуть виконані з честю.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців, нинішніх і колишніх, їхніх батьків, рідних з Днем захисника України, зичу незламної волі в подоланні труднощів військового буття, міцного здоров’я, тепла і затишку в оселях, надійного плеча колег, злагоди, миру, успіхів у військовій справі.

Василь Кучерина,
голова районної державної адміністрації