back

Майбутнє починається сьогодні

30 жовтня 2019

Під час осінніх канікул Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової НУБіП України гостинно відкрив двері для старшокласників закладів загальної середньої освіти, педагогів та батьків, адже зовсім скоро майбутнім випускникам потрібно буде обирати професію своєї мрії, робити перші кроки у доросле самостійне життя, тож учасники заходу відвідали коледж, щоб отримати корисну інформацію про вступ та навчання.

Зокрема, учні дізналися, що Бобровицький коледж готує фахівців за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Лісове господарство» на базі 9 та 11 класів. Можливі денна та заочна форми навчання. Зацікавила учнівську молодь можливість навчання та проходження практики за кордоном, адже заклад співпрацює за програмою подвійного/паралельного дипломування із польським університетом. Це означає, що студенти Бобровицького коледжу, які навчаються на різних спеціальностях, можуть паралельно отримати вищу освіту в польському університеті м. Бидгощ за напрямками підготовки «Логістика», «Міжнародні відносини», «Туризм та готелярська справа», а закінчивши навчання, матимуть доступ до європейського ринку праці.

Фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ також взяли участь у заході, вони надали учням поради щодо професійного вибору, акцентували увагу на тому, що правильно обрана професія стане основною передумовою успішної кар’єри в майбутньому.Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ