back

Урочисте відкриття дитячого садочка у селі Петрівка

13 грудня 2019

12 грудня у Бобровицькій ОТГ свято – відкриття закладу дошкільної освіти «Струмочок» у Петрівському старостинському окрузі. Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та їх батьків. Його не було в селі більше 20 років. Тож багато з тих, хто мав би відвідувати ЗДО, та не судилося, вже й школу закінчили і своїх дітей мають. Отже нинішній малечі пощастило – частину приміщення школи відремонтували, обладнали під сучасний дошкільний заклад створивши затишну, по справжньому казкову оселю для малят.

Дитячий садочок гостинно відкрив свої двері для п’ятнадцяти найменших жителів.

Розділити радість з мешканцями, привітати їх із радісною подією завітали голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, районної ради Володимир Ляховенко, міський голова Тетяна Ковчежнюк, депутат обласної ради Сергій Чубовський. З вітальними словами до присутніх звернулася міський голова Тетяна Ковчежнюк.

Всі гості свята побажали, щоб в дитячому садочку було завжди тепло і затишно, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє, здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі.

Діти потішили присутніх віршованими вітаннями, аматори будинку культури - пісенними композиціями.

За давньою українською традицією підчас відкриття, приміщення дитячого садочку «Струмочок» освятив протоієрей Василь Гладиш.Загальний відділ апарату районної
державної адміністрації