back

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації

12 лютого 2020

11 лютого 2020 року  заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провела засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бобровицький районній державній адміністрації.

Начальник Бобровицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Дуб Роман Васильович ознайомив присутніх з рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській обласній державній адміністрації №1 від 17.01.2018 року, Проінформував про стан виконання попередніх рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Бобровицькій РДА за 2019 рік.

Також  Роман Дуб повідомив про виникнення захворювання на африканську чуму свиней серед диких кабанів в мисливських угіддях ТОВ «Лисяча нора» Козелецького та Чернігівського районів, та виконання доручення т.в.о. голови  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 січня 2020 роек №601-10.1./5, розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 14 січня 2020 року №6.

З початку 2019 року в Україні було зареєстровано 53 випадки  АЧС.

Проінформував про те, що у Бобровицькому районі за минулий рік неблагополучних пунктів по сказу тварин різних видів виявлено не було, у той час коли в області таких пунктів було зареєстровано 27.

Рішення за підсумками засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісіїпри Бобровицький районній державній адміністрації.

 
Відділ з питань діловодства, контролю та
організаційно-інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації