back

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2020

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 

Українські родини, так чи інакше, зазнали втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони кращих синів та дочок. Вони своєю звитягою і подвигами надихали нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїн. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш святий обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради життя нових поколінь.

 

Ми – нащадки, повинні  навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Долі цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

 

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Щоденно Україна плаче за своїми загиблими героями. Вірні сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

 

У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу.

 

Бобровиччина також схиляє голову перед пам’яттю загиблих у роки Другої світової війни.

В цей день керівництво району та представники  громадських організацій поклали квіти та хвилиною мовчання  вшанували пам’ять жертв війни в Україні.

 


Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!