back

З Днем державної служби!

23 червня 2020

Шановні державні службовці Бобровиччини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

 

Висловлюю найщиріші слова подяки всім, хто з повною віддачею працює задля розбудови Української держави та утвердження Національної державності.

 

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

 

Щиро зичу вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Нехай кожен день життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та процвітання від вашої почесної праці, а найголовніше  –  заслуженої шани та вдячності людей!

 

З повагою

Голова                                                           Олексій РОСКОЛІЙ