back

Шановна молодь Бобровиччини! Щиро вітаю вас із Днем молоді!

26 червня 2020

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим юного запалу святом – Днем молоді! Для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими і новими прагненнями, мріями та сподіваннями!

Ми пишаємося вами –  молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної, волонтерської діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.  Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, громадській роботі, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє рідного краю, Незалежної України. Саме ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання нашої Держави.

Хай щастить вам  на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє рідної країни! Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

З повагою

Голова                                                             Олексій РОСКОЛІЙ