back

Відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС

30 червня 2020

Сьогодні, 30 червня, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, під головуванням Олексія РОСКОЛІЯ, голови районної державної адміністрації . Присутні були члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

✅ Було заслухано інформацію Бобровицького РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», що в районі станом на 30.06.2020 року зареєстровано 47 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця -15, с. Ст. Басань- 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка -5, с. Зелене - 9, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча- 3, Травкине – 1, с. Ярославка - 1, с. Мирне – 3, с. Вороньки -2, с.Старий Биків -1, с. Рудьківка - 1, Макарівка - 1), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 14 осіб, всі інші хворі знаходились на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день 1 хворий знаходиться на стаціонарному лікуванні, 15 хворих на самоізоляції, 31 хворий одужав. Всього зареєстровано 170 контактних осіб, з них 161 обстежені.

✅ Було вирішено з 30 червня організувати контроль за: виконанням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 та дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог і карантинних обмежень відповідно до постанов ГСЛУ та відповідних рекомендацій МОЗ України; перебуванням в громадських місцях і спорудах, громадському транспорті у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно; перебування на вулицях з документами, що підтверджують особу громадянство чи її спеціальний статус; відвідуванням закладів освіти її здобувачами в групах не більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі ЗНО, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових ліцензійних іспитів «КРОК»; проведенням масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних рекламних та іниших) заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками е менше ніж 1,5 метра; дотриманням карантинних вимог ізольованими особами; дотриманням карантинних вимог установами і закладами соціального захисту, в яких тимчасово або постійно перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах.

✅ Посилити заходи щодо проведення протиепідемічного розслідування, обстеження та контролю в осередках поширення COVID-19, спричиненої корона вірусом SARA-CoV-2, зокрема стосовно нагляду за особами, які спілкувалися з хворим, роз’єднання контактних осіб, організації екстреної профілактики серед осіб, що імовірно були інфіковані, організації поточної та заключної дезінфекції в епідемічних осередках, санітарно-просвітницької роботи з населенням.

✅ Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через ЗМІ, соцмережі та інші канали комунікації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів.

✅ З 30 червня рекомендувати обмежити час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22 години.

✅ Взяти під контроль обов’язкове дотримання авто перевізниками та водіями автобусів протиепідемічних норм під час посадки та висадки пасажирів (з 30.06.2020).

✅ Рекомендувати організаторам пасажирських перевезень забезпечити збільшення кількості транспортних засобів на міських, приміських, внутрішньообласних та міжобласних маршрутах (з 30.06.2020).

✅ Рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режиму роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині, що проводять свою діяльність у таких видах економічної діяльності (з 30.06.2020):

- оптова та роздрібна торгівля;

- ремонт автотранспортних засобів;

- поштова та кур’єрська діяльність;

- страхова діяльність;

- освіта;

- надання соціальної допомоги;

- мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

✅ Мобільній групі контролю за дотриманням вимог протиепідемічних заходів постійно проводити оперативні перевірки дотримання карантинних заходів підприємствами, організаціями, установами та органами місцевого самоврядування району.