back

«Неймовірні села України 2020»

29 липня 2020

Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголосило про старт прийому заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

Мета конкурсу: 

  • розвиток сільських територій та регіональної економіки;
  • дотримання принципів ощадливого ведення сільського господарства та кругового виробництва;
  • зміцнення соціально-економічного становища фермера в ланцюзі поставок «від поля до столу»;
  • розвиток соціальної відповідальності місцевого аграрного бізнесу;
  • стале управління і збереження екосистеми, біорізноманіття та адаптація до змін клімату в рамках ведення сільського господарства та землекористування;
  • популяризація зеленого туризму;
  • підвищення привабливості життя в селі;
  • розбудова сучасних сільських територій зі збереженням історико-культурної спадщини українського села та традиційних практик ведення сільського господарства.

Для участі у конкурсі необхідно:

— Заповнити анкету села-претендента V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020»;

— Надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com 5 фото, які відображають мету конкурсу, у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область;

За перемогу у конкурсі громада села отримає 100 тис.грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Крім головного подарунка, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, котрі пройдуть до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту.

Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів.

П'ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.

Відбір проходитиме у три етапи:

І етап:

13 липня — 31 серпня — прийом;

1-30 вересня — відбір 10-ти найкращих заявок.

ІІ етап:

1 жовтня — 1 листопада — на сайті AgroPortal.ua відбуватиметься онлайн-голосування (з 10 сіл обирається 5-ка фіналістів);

2-30 листопада — підготовка командою AgroPortal.ua кожної з 5-ти громад до захисту свого бізнес-проєкту перед членами Експертної ради в режимі онлайн.

ІІI етап:

Грудень — визначення та нагородження переможців.

Конкурс проходить за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Всеукраїнської асоціації громад, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», компанії «Бейкер Тіллі Україна», ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», журналу Agroexpert.

Більше інформації про конкурс: https://bit.ly/32pp7E8

Анкета для участі в конкурсі: https://bit.ly/3eoAzSQ

За інформацією онлайн-видання AgroPortal.ua