back

Шановні захисники України!

13 жовтня 2020

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка не раз рятувала наш народ від ворожої навали. Його здавна шанували наші предки, особливо козаки,  – усі, хто захищав Україну і просив допомоги в Небесних Сил. Тому не випадково саме в цей день ми відзначаємо і велике релігійне свято, і День українського козацтва, і на державному рівні –  День захисника України.  

 

Цей нерозривний зв'язок правонаступництва славних лицарів українського народу утверджується і в сьогоденні, коли ми піднялися духом, щоб зберегти цілісність і незалежність нашої Батьківщини, яку виборювали упродовж віків її кращі сини.

 

У переддень величного свята нехай  Пресвята Богородиця візьме під своє покровительство усіх захисників України, подарує їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.  А овіяне славою свято Дня захисника України нехай додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць нашої держави! Сили вам, шановні захисники, мужності, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє України.

 

Зі святом вас дорогі захисники України!

 

З повагою

Голова                                                                                                            Олексій РОСКОЛІЙ