Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bobradm.cg.gov.ua/old

11 квітня 2012


Список керівників органів місцевого самоврядування


з/п
Назва Прізвище, ім’я по батькові
міського, сільського голови
Телефон
1 Бобровицька міська рада Ковчежнюк Тетяна Миколаївна (04632)2-55-94
2 Браницький старостинський округ Бобровицької міської ради Моруга Наталія Михайлівна (04632)3-55-62
3 Бригинцівський старостинський округ Бобровицької міської ради Калюжна Ніна Миколаївна (04632)39-8-46
4 Білоцерківський старостинський округ Новобасанської сільської ради Лук'яненко Тамара Миколаївна (04632)31-3-45
5 Веприцький старостинський округ Новобасанської сільської ради Мурадова Ольга Василівна (04632)2-56-24
6 Вороньківська сільська рада Папенко Юрій Валерійович (04632)2-56-30; 31-6-37
7 Гаврилівський старостинський округ Бобровицької міської ради Сморгін Оксана Василівна (04632)35-3-41
8 Горбачівський старостинський округ Бобровицької міської ради Вальченко Любов Миколаївна (04632)2-56-04
9 Кобижчанський старостинський округ Бобровицької міської ради Лесенко Дмитро Володимирович (04632)36-5-73; 36-5-92
10 Козацький старостинський округ Бобровицької міської ради Ягола Володимир Іванович (04632)33-4-80
11 Марковеций старостинський округ Бобровицької міської ради Сугоняко Тетяна Миколаївна (04632)33-0-33; 33-0-46
12 Новобасанська сільська рада Гармата Віктор Михайлович (04632)25-6-08; 39-2-45
13 Новобиківський старостинський округ Новобасанської сільської ради Корнобай Михайло Михайлович (04632)36-2-66; 36-3-92
14 Озерянський старостинський округ Бобровицької міської ради Гавриленко Сергій Петрович (04632)33-7-42; 2-56-32
15 Олександрівський старостинський округ Бобровицької міської ради Янок Наталія Миколаївна (04632)34-7-45; 34-7-42
16 Осокорівський старостинський округ Бобровицької міської ради Коросташивець Людмила Павлівна (04632)38-1-13
17 Петрівський старостинський округ Бобровицької міської ради Малашта Микола Іванович (04632)35-2-35; 35-3-31
18 Пісківський старостинський округ Бобровицької міської ради Олешко Валентина Іванівна (04632)38-7-00; 38-6-45
19 Рудьківський старостинський округ Бобровицької міської ради Ярошенко Володимир Сергійович (04632)25-6-14
20 Соколівка сільська рада Павленко Анатолій Пилипович (04632)38-2-31
21 Свидовецький старостинський округ Бобровицької міської ради Слива Наталія Григорівна (04632)35-6-54; 35-6-14
22 Старобасанський старостинський округ Бобровицької міської ради Єреп Лідія Олексіївна (04632)34-1-45
23 Сухинський старостинський округ Бобровицької міської ради Шкляревська Людмила Іванівна (04632)38-4-68
24 Щаснівський старостинський округ Бобровицької міської ради Лавріненко Людмила Григорівна (04632)2-56-26
25 Ярославський старостинський округ Бобровицької міської ради Юхно Ганна Іванівна (04632)38-5-45; 38-5-42