Бобровицька РДА
Анонси
















Сільськогосподарські підприємства

Назад


Список сільськогосподарських підприємств
Бобровицького району

Назва підприємства Населений пункт Прізвище, ім’я по батькові
керівника
Телефони
1 ТОВ "Агрокартель" с.Бірки Кристеняк Андрій Андрійович 0685951510
2 ТОВ "Злагода СБ" с.Бірки Мамченко Володимир Вікторович 38-2-27
3 ТОВ "Земля і воля" м.Бобровиця Яковишин Леонід Григорович 2-12-74
2-14-33
4 ТОВ "Світанок" м.Бобровиця Ганчев Сергій Іванович 2-12-50
2-17-97
5 ТОВ "Червоноармійське" м.Бобровиця Булах Віктор Сергійович 2-12-82
36-5-29
6 СВК "40 років Перемоги" с.Веприк Шкурко Василь Іванович 2-56-23
31-1-35
7 СВК "Пам’яті декабристів" с.Вороньки Мозговий Микола Миколайович 2-56-22
31-6-46
8 ТОВ "Наташа Агро" с.Гаврилівка Мороз Олександр Петрович 39-2-51
9 ПП "Агропрогрес" с.Горбачі Шумейко Михайло Якович 2-56-03
34-3-43
10 ТОВ "Козацьке" с.Козацьке Чубовський Сергій Миколайович 33-6-32
11 ТОВ "СТ Співдружність-А" с.Нова Басань Герасименко Олександр Миколайович 0671397694
12 ПАТ "Рудьківське" с.Рудьківка Іваницький Олег Михайлович 2-56-77
38-4-10
0674466911
13 АТОВ "Дніпро" с.Старий Биків Мороз Олександр Петрович 36-3-00
14 ТОВ "ТВН "Агро" с.Сухиня Тринос Сергій Миколайович 2-14-01
15 СПП "Обрій" с.Травкіно Ніколаєнко Світлана Олександрівна 2-32-61
2-32-61
16 СФГ "Нива. Виноград" м.Бобровиця Виноград Григорій Миколайович 2-39-26
17 СФГ "Золота нива" с.Браниця Павленко Олена Володимирівна 2-38-99
18 СФГ "Шкурко" с.Веприк Шкурко Роман Васильович 31-1-31
19 СФГ "Бороденко" с.Вороньки Бороденко Василь Михайлович 31-6-04
20 СФГ "Шутий" с.Вороньки Шутий Іван Володимирович 31-6-29
21 СФГ "Віра" с.Гаврилівка Борода Микола Васильович 35-2-23
22 СФГ "Пошук–2000" с.Кобижча Бондаренко Наталія Іванівна 2-15-96
23 СФГ "Вікторія" с.Козацьке Фенюк Микола Степанович 33-4-14
24 СФГ "Мрія" с.Озеряни Ніколаєнко Станіслав Миколайович 2-28-46
25 СФГ "Надія" с.Озеряни Московко Микола Іванович 38-0-33
26 СФГ "Ритм" с.Озеряни Городиський Микола Дмитрович 38-2-46
27 СФГ "Ольга-Аллін" с.Осокорівка Бахмутова Ольга Костянтинівна 0677728501
28 СФГ "Пластовець" с.Осокорівка Пластовець Микола Петрович 38-1-37
29 СФГ "Добробут" с.Петрівка Самсоненко Микола Миколайович 35-3-45
30 СФГ "Зоряне" с.Петрівка Самсоненко Олексій Миколайович 35-3-45
31 СФГ "Земледар" с.Піски Семип'ядний Олександр Петрович 36-7-80
32 СФГ "Незалежність" с.Піски Сахно Ігор Петрович 38-7-60
33 СФГ "Агрос" с.Сухиня Борець Олег Анатолійович 2-34-58
34 СФГ "Весна" с.Щаснівка Ющенко Олексій Миколайович 2-14-59
35 СФГ "Нива" с.Ярославка Мовчан Микола Іванович 38-5-60
36 СФГ "Пошук" с.Ярославка Науменко Сергій Олександрович 0449475238
37 СФГ "Скіф" с.Ярославка Грабовик Микола Костянтинович 0444593526

Назад



12 Грудня 2017 16:10