Бобровицька РДА
Анонси


Назад

Підготовка до перевірки системи захисту Бобровицького району

У період з 21 по 23 жовтня поточного року відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2013 рік» буде проводиться комплексна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Бобровицькому районі.

Комісія буде перевірят організацію роботи Бобровицької райдержадміністрації з виконання вимог законодавчих, інших нормативно- правових актів з питань виконання заходів цивільного захисту, організацію роботи з попередження надзвичайних ситуацій, забезпечення готовності органів управління , оперативно-чергових та диспетчерських служб, стан радіаційного, хімічного, медичного та біологічного захисту населення і територій. Суб’єктами перевірки будуть: відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації, спеціалізовані служби цивільного захисту та виконавчих органів місцевого самоврядування району, сільгосппідприємства, установи та організації, які розташовані на території району. Звітуватимуть про свою роботу районні комісії: з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційна та з питань життєдіяльності населення. Будуть вибірково перевірятися заклади освіти, сільські та селищні ради. Завершенням перевірки буде проведено навчання « Дії органів управління та сил ланок територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ району під час ліквідації наслідків аварії на залізничному транспорті з викидом (виливом) небезпечних хімічних речовин»

З метою відпрацювання заходів цивільного захисту, що сприяють сталій роботі підприємств, установ , організацій району під час виникнення надзвичайних ситуацій 3-4 вересня в приміщенні райдержадміністрації був проведений семінар з членами районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та спеціалізованих служб ЦО. Викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Віктором Добрицею, Олексієм Моргуном надавалася допомога по формуванню основних документів комісій та служб, а також організації їх роботи. Проведений семінар буде сприяти нормальному функціонуванню системи цивільного захисту в Бобровицькому районі
Начальник відділу з питань надзвичайних
ситуацій районної державної адміністрації
О.С. Ковшун

Назад20 Липня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з заступником голови районної державної адміністрації Ляшенко Т.О.

17 Липня 2018 10:10
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

03 Липня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

24 Червня 2018 17:00
19 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

15 Червня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

08 Червня 2018 11:00
Підведення підсумків районного конкурсу ім. П.Тичини «Добридень тобі, Україно моя!».

06 Червня 2018 16:28
05 Червня 2018 10:00
Особистий прийом горомадян головою районної державної адміністрації Кучериною В.М.

01 Червня 2018 12:00
Творчий звіт школи мистецтв

01 Червня 2018 10:00
Святкові заходи до Дня захисту дітей

18 Травня 2018 11:00
Прямий телефонний зв'язок населення району з в.о.начальником відділу освіти районної державної адміністрації Панасюк Л.В.